MECHANIKA - BLACHARSTWO -POJAZDOWE A.FEDEROWICZ

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o MECHANIKA - BLACHARSTWO -POJAZDOWE A.FEDEROWICZ

Suti

Polecam :) podejście do klienta i do samej naprawy samochodu stoi na bardzo wysokim poziomie :) jedyny minus jaki mi się nasuwa to jest to, że cały czas mają dużo samochodów i trzeba trochę poczekać na naprawę :) ale generalnie warto poczekać bo naprawa przebiega zgodnie z przewidzianą do danego pojazdu technologią !

Zostaw opinię o MECHANIKA - BLACHARSTWO -POJAZDOWE A.FEDEROWICZ - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MECHANIKA - BLACHARSTWO -POJAZDOWE A.FEDEROWICZ