PRO Sp. z o.o.

Opinie o PRO Sp. z o.o.

Witam. Jak z pracą na magazynie? Jak kształtują się realne zarobki na tym stanowisku? Będę wdzięczny za wszystkie opinie.

Przedstawiciel Handlowy

podstawa 2600zł - wiadomo jak zawsze na rozmowie, koledzy z innych regionów zarabiają 4000-4500zł ( tak jasne) samochód do celów prywatnych( wekeendy jest limit miesięczny ) Auto w gazie. Skoda Fabia obrandowana. jedno, dwa województwa do 80 klientów - obsługa, pozyskiwanie nowych, przebudowa swojego działu w Mrówkach i hurcie. Aktualnie rektutacja dwa etapy : spotkanie zdalne+ na drugim etapie zrobienie prezentacji z produktów PRO. Ogólnie wrażenie pozytywne.

filon957
@Przedstawiciel Handlowy

4000-4500 to zarabiają starsi handlowcy, którzy po wielu latach zbudowali rynek...Do PRO przychodzi się pracować, a nie odpoczywać i bujać się autem służbowym !!!!!

Corso
@filon957

4500 po wielu latach i zbudowaniu rynku ? Słabiutko. Jeśli przychodzi się pracować i mieć efekty warto tez zarabiać bo ta kwota jest niższa niż w sieci spożywczej gdzie się nie wymaga np. kreatywności.

filon957
@Corso

@Corso to jakie stawki powinny być wg Ciebie na takim stanowisku ?

Korpo po polsku
@filon957

Nie wiem jak kolega ale ja jeśli średnia roczna nie wychodzi w okolicach 6 tyś na 2-3 województwa to nie mam o czym rozmawiać. Niech świeżaków biorą i szkolą za 4 tyś co im się bujanie podoba. Poza tym to jest pro więc o czym rozmawiamy na wlkp to 2 razy do roku robią rekrutacje do takich firm się nie aplikuje chyba że na przeczekanie albo jak niektórzy 2 miechy i 6 miechów l4:) Raz byłem na rozmowie uśmiechnąłem się i odparłem, że przemyśle;)

Marzena

Jak wygląda proces rekrutacyjny do PRO? Czy składa się jedynie z rozmowy kwalifikacyjnej czy ma parę etapów? Napiszcie proszę bo chciałabym wiedzieć jak dobrze się do rekrutacji przygotować. Na pewno pomoże to przyszłym kandydatom.

Rafciu
@Marzena

Proces rekrutacji w sumie jak w każdej firmie. Rozmowa z przełożonym (p. Dariuszem lub p. Jackiem) bardzo mili i pomocni ludzie. Jeśli się dogadacie badania lekarskie i można zaczynać prace. Praca ogólnie fajna, fajni i pomocni ludzie. Ogólnie polecam

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja zaczęła się w bardzo miłej atmosferze, rozmowa z dyrektorem i kierownikiem regionalnym. Padały pytania dotyczące zatrudnienia w poprzednich firmach, słabe mocne strony, raczej podstawowe pytania rekrutacyjne. Atmosfera jak dla mnie super. Widać, że Panowie byli dobrze do niej przygotowani.

Kariera zawodowa, dlaczego chce Pan u nas pracować, słabe mocne strony, oczywiście scenka sprzedażowa

M

Witam. Mam propozycję pracy w tej firmie jako kontroler jakości. Możecie powiedzieć coś więcej? Jakie zarobki? Premie? Atmosfera. Oraz o samej produkcji, podobno praca na akord i widełki zarobków od 3 do 6 tys? Czy to te zarobki są realne? Dzięki

Gienia

Jak w tej firmie z paliwem?

Michał6VGT
@Gienia

Jeździsz za swoje jeśli robisz kilometry prywatnie

Grafik

Jakie zarobki dla grafika?

Qwerty
@Grafik

Dołączam się do pytania. Czy ktoś wie, czemu średnio co 3 miesiące wisi ogłoszenie na to stanowisko?

@Qwerty

Dzień dobry, rozwijamy dynamicznie dział, poszerzamy skład osobowy marketingu.

Zaciekawiona
@PRO Sp. z o.o.

Co z zarobkami? Jakie są widełki na to stanowisko?

Buk
@Qwerty

Poniżej pięknie wyjaśnione są powody takiej rotacji ;) Anna dobrze to ujęła.

Ph

Absolutnie nie poleć pracy w PRO jako PH, chyba, że ktoś jest w totalnej desperacji i na siłę potrzebuje pracy. Wszystkie obiecanki na rozmowie kwalifikacyjnej mają się nijak do dalszej rzeczywistości. Jeden wielki fałsz, obłuda, robienie wszystkiego, żeby firma zarobiła, a ph niekoniecznie. Plany z kosmosu, nie do wykonania na niektórych rejonach. Odradzam.

Mac
@Ph

Na jakim regionie najgorzej?

@Mac

To nie zależy od regionu tylko od człowieka i jego kompetencji.

@normalny
@PRO Sp. z o.o.

Sa wyzwania albo im sprostasz albo jesteś za słaby. Najczęściej odpadają Ci słabi. Jeśli masz koncepcję i pomysł oraz umiejętności to dasz sobie radę i zarobisz.

Yoy
@@normalny

Odpadają - odchodzą - Ci najlepsi, do innych firm. Słabe to jest zarządzanie wyższego szczebla w PRO i zacznijcie od szacunku do pracownika bo na razie o innych tematach nie ma co z Wami rozmawiać. Pracy nie polecam, wszystkie negatywne opinie tutaj są prawdziwe.

Rotacja w PRO nie bierze się znikąd. Po prostu mało kto ma ochotę znosić okropną atmosferę za totalnie przeciętne wynagrodzenie (+ zero benefitów pozapłacowych) w dodatku bez perspektywy rozwoju (bo to też kosztuje, więc w tej firmie z założenia odpada).

Propan

Witam, szukam pilnej informacji o stanowisku PH proszę i informacje zarobki podstawa tereny atmosfera czas pracy ?

Ta firma wyznacza poziomy, ale Januszy biznesu. W powietrzu wieczny ferment i pretensje. Żaden szanujący się człowiek nie zostanie w tej firmie na dłużej.

Inga

@Kasia to chyba firma nie za ciekawa dla pracownika..W sumie to same minusy wymieniasz, żadnych plusów nie ma?

Szczerze to: Zabierane pieniądze: - reklamacje (jakbyś miał coś do stanu w jakim klient dostaje towar) - za nie wyrobienie jednego z planów (nim. 80%) - robisz wzrosty i tak zbyt małe - awans - "a co to jest?" - szkolenia sprzedażowe (chyba, że sam sobie je zrobisz za własne pieniądze) - i wiele by wymieniać

Sylwia
@Kasia

Czy firma PRO oferuje swoim pracownikom pozapłacowe benefity w ramach osiągniętych wyników? Często właściciele przedsiębiorstw zapewniają dofinansowania na prywatną opiekę medyczną, kartę sportową lub organizują integracyjne wyjazdy dla zespołu. Dlatego interesuje mnie wywiązywanie się z tego przez firmę PRO.

Teresa

Naprawdę staram się zrozumieć, że możesz mieć niezbyt dobre doświadczenia, jeśli chodzi o tego pracodawcę. Jednak wypowiadając się na forum musisz mieć na uwadze, iż tutaj absolutnie nikogo nie obrażamy - nie jest to bowiem zgodne z regulaminem serwisu GoWork.pl. Muszę ponadto powiedzieć, iż Twoja wypowiedź jest po prostu chaotyczna, a przez to mało zrozumiała. Możesz jeszcze raz, na spokojnie, powiedzieć, jaki masz konkretnie problem z firmą PRO? Tylko proszę, zrób to w sposób kulturalny.

On
@Sylwia

Firma Pro oferuje ,raz do roku święto poziomicy oraz zasiłek świąteczny do kwoty 500 PLN brutto. Możesz też przystąpić do ubezpieczenia grupowego . Taki socjal na ubogo, zarobki zresztą też .

Fistaszek
@Sylwia

Z benefitów pozapłacowych jest jeszcze biały papier toaletowy, ale nie dla wszystkich, bo tylko w części biurowej :)

Zzz

Dzień dobry, Jak wygląda praca na stanowisku specjalista da exportu w firmie w oddziale Bielsko Biała? Jak atmosfera w biurze? Ktoś coś może powiedzieć na ten temat? Dziękuję

Dzień dobry, Właśnie wrócił do mnie laser z naprawy x-liner 4.1, który jest na gwarancji. Z serwisy firmy pro dzwonili do mnie w sprawie zerwanie plomby, natomiast po powrocie laseru z serwisu zauważylem brak przyklejonej plomby. Przy zakupie lasera oferowali kalibracje urządzenia po czym przy reklamacji laser nie został skalibrowany. Usterki podane w opisie nie zostały usunięte, jeżeli ktoś zastanawia się nad zakupem lasera firmy pro kategorycznie odradzam. Lasery firmy pro nie odzwierciedlają tego wszystkiego co sprzedawca przedstawia podczas zakupu. Wybierzcie każdy inny laser, ale nie firmy PRO, np. Bosch

Tyr

Firma fatalna, w ogóle nie licząca się z ludźmi. Rekrutowali w lutym/marcu na stanowisko związane z marketingiem. Agencja HR strasznie nalegała, żebym przyjechał na rozmowę jak najszybciej. Na miejscu kilku niesympatycznych ludzi (usunięte przez administratora) Na koniec sakramentalne - "czy ma Pan jakieś pytania". Zapytałem o dalszy przebieg rekrutacji i tu obaj panowie się zaczęli motać - raz, że projekt jest pilny, innym razem że mają mnóstwo aplikacji do analizy. Stanęło na tym, że dadzą znać do końca miesiąca, oczywiście nie dali, jakieś 2 tygodnie po terminie poinformowała mnie rekruterka, że panowie sobie kogoś innego znaleźli. Z mojego punktu widzenia - kompletna strata czasu. Nie dostałem pół informacji, na bazie których miałbym się przygotować. Panowie również się nie przygotowali. Straciłem ok. godziny na streszczaniu swojego CV i odpowiadaniu na typowe, oklepane HR-owe pytania ("największy sukces", "czego nauczyłeś się z porażki?"). Temu komuś nie zazdroszczę, bo widziałem wczoraj ogłoszenie na jego stanowisko, czyli po tej "wnikliwej" rekrutacji wzięli kogoś, kto nie przetrwał okresu próbnego.

Normalny

Poznań rekrutacja. Firma nie oddzwania i nie odpisuje po rozmowie. Dwóch Panów: kierownik i dyrektor - jeden przestraszony, a drugi co niby zna się najlepiej na wszystkim. Przepytanki jak nie na stanowisko RPH tylko przynajmniej dyrektora handlowego lub członka zarządu. Trochę przyzwoitości i kompetencji?... Fakt dziś w wielu firmach widać brakuje tak standardów jak i wykształcenia, taktu oraz w/w kompetencji.

Mikołaj
@Normalny

Rekruterzy często odzywają się tylko do osób, które przeszły pozytywnie weryfikację. Jednak mimo wszytko powinieneś się skontaktować z firmą, żeby uzyskać odpowiedź zwrotną. Sprawdzanie kwalifikacji na rozmowie rekrutacyjnej jest bardzo ważne i nie powinno Cię dziwić, że firma chce zatrudnić pracownika o jak najwyższych kompetencjach. Napisz proszę jakie pytania Ci zadawano? W ten sposób dodasz informację dla osób szykujących się na taką rozmowę.

ktoś

Zgadzam się z przedmówcą. Widać po ogłoszeniach co się dzieje ;-)

Warto aplikować na ph warmińsko-mazurskie??

Khalan

Ludzie uciekają !!! plany nie do wyrobienia

Arnold
@Khalan

Słabi zawsze uciekają, silni walczą i wygrywają ;)

khalan
@Arnold

Poczekamy zobaczymy, kwestia paru miesięcy jak odejdzie większa część ekipy. Dziwnym trafem w ostatnich miesiącach odeszli sami najlepsi , no ale cóż. Przecież to takie normalne dla Was.

Arnold
@Arnold

Musisz obrócić tabele do góry nogami w trakcie analizy, albo się upewnić czy mówimy o tej samej firmie. Ale każdy głos wizjonera biznesu się liczy. Nie zapomnij się odezwać za kilka miesięcy.

Zostaw merytoryczną opinię o PRO Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRO Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRO Sp. z o.o.