Arkal Sp. z o.o.

Wrocław

Arkal Sp. z o.o.

Opinie o Arkal Sp. z o.o.

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Arkal Sp. z o.o. w kwestii wynagrodzeń?

worto

ja zawsze dostaję wypłatę na konto na czas, a przed świętami np. zawsze jeszcze wcześniej także nie wiem skąd ta opinia

anonymous
@worto 22.04.2016 16:59

Z twojej opinii wnioskuję że jesteś pupilem lub kimś z rodziny prezesa. Od 2014r. nie mogę doczekać się wypłaty, na szczęście mam prawomocny wyrok Sądu

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Arkal? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

mak

to jest tragedia firma nie płaci szef ciągle zbywa nie płaci kłamie nie polecam tej firmy

arti

Firma dno , a szef mistrz kłamstwa potrafi patrzeć człowiekowi prosto w oczy i kłamać.

amg

FIRMA NIE RZETELNA NIE WYPŁACANE WYNAGRODZENIA W CZASIE,GENERALNIE SZEF PAN GRZEGORZ MA W NOSIE ŻE PRACOWNICY SĄ BEZ PIENIĘDZY.NIE POLECAM TAM PRACY NA 100%

myping

Firma nie placi w terminie,zalega i ma nie zgodnosci z wypracowanymi godzinami , a ostatnio obcieli stawki o 20 %.nie ma rekawiczek,narzedzi,i perspektyw.

Zostaw opinię o Arkal Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arkal Sp. z o.o.