Opinie o Gekoplast S.A. w Krupski Młyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gekoplast S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gekoplast S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gekoplast S.A. w Krupski Młyn

Edek

Są przyjecia sam przeszedłem z XPLAST. Jest Ok dostałem super warunki wieć tylko sie przyjmowac. Pozatym bedzie to sprzedane kapitał zagraniczny to przejmuje od Października i warunki beda lepsze. Szefostwo robi wszystko byle by nie dostac naganki ale da się to obejść. Tylko trzeba dobrze pomyśleć.

nowy

Są przyjęcia i ile można wyciągnąc za tą robote? a jak tam atmosfera w pracy i szefostwo do ludzi?czy wogóle jest sens tam się przyjąc?

bevis

Jak teraz tam płacą starym wygą na płytach mówie o chłopakach co robią tam powyzej 15 lat macie po 3 tysiaki na łape?myśle ze nie !!!zastanawia mnie czemu się tylu tam ludzi zwolniło co robiło tam 10 i o wiele wiecej lat cos z ta firma jest nie tak?dwóch majstrów technolog i kierownik wojtek i inni!!!

nick

przerobcie tam ponad 20 lat najpierw w nitronie a potem pod rządami prywatnymi gekoplastu to możecie coś powiedziec o tej robocie w geko!!! robiłem tam ponad 20 lat i wiem jak tam było a jak jest teraz lizusy co wchodzą do tyłka asi to mają dobrze a ten uczciwy co produkcje na płytach robił to sie nie liczył podziekowałem im za prace i dobrze zrobiłem bo za rzadów geko tylko stres i nagany za wszystko za cole na hali i za plecak jak sie miało przy lini a teraz potrzebuja gupoli zeby robili prawie za darmoi sie nie pytali o kase taki to jest gekoplast sory geko-kart bo geko kartowi tylko chodziło zeby łyknąc polipropylen z nitronu zeby nie było konkurencji a ci co tam robili najdłuzej to im podziękowali za robote i takiego szalenstwa nie było jak to był niton potem nitroerg a tu pisza same posty młodzi gniewni co jeszcze roboty na oczy nie widzieli przerobia do pierwszej wypłaty i wypad robia zeby było na fajki i piwo

nick

wiem dużo a nawet wiecej napisz na forum jak ześ taki mądry jak tam was traktuja i te premie obiecane za wydajności (usunięte przez administratora) dostaniecie zeby osiagnąc OEE to trzeba [usunięte przez administratora] bez braków kilka razy bedzie awaria lini to dostaniesz premii chyba z dwadziescia złotych bo i takie tam były smiechu warte!!! ci madrzy to uciekli na nitron a gupole zostały i te socjalne na święta smieszne dwie stówy daja co sie od lat ta kwota nie zmienia śmiech na sali powodzenia ci życze w tej firmie!!!

Leszno
no name

Każdy narzeka... ale taka prawda większość przyjmowanych nowych pracowników długo tam nie pracuje. A dlaczego ? Bo się (usunięte przez administratora)Czekaja aż minie 8h udając, że coś robią. Ktoś komu zależy na pracy to się stara. Pewnie większość nie zadowolonych internautów którzy wystawiają negatywne opinie byli zwolnieni z ww powodu :) A co do wypłaty to chyba każdy z operatorów zaczyna od tej samej kwoty. Żeby dostać więcej trzeba coś umieć a nie chodzić i narzekać.

Edek

Co wy gadacie. Mają 2 super maszyny. Coextruję robią do Cartonplastu - niebieską. I zatapiają komórki do cartonplastu. Maja juz akceptacje. To jest przyszłość. Nie to co konkurencja nic nie moga dobrego sprzedać. Wejda na rynek niemiecki i będą najlepsi.

format 2
@Edek

No nie nie wiem słyszalem, ze maja trzy trzy extrudery z Tajwanu i szwankuja. Pracuje sie zle

syt
@format 2

nazywasz to bełkotem nierobów??? no proszę widać ktoś z kadry kierowniczej sie odezwał z tej tzw inteligencji na którą reszta pracuje...banda nierobów siedzi tam na gorze w tej firmie, banda która bawi się za firmowe pieniądze! banda, która mnie okradła i to niejednokrotnie, za szkolenia itp oraz zerwała tzw umowę lojalnościową...stwierdzają iż nie widzi we mnie już zagrożenia i zrywa umowę po trzech miesiącach...to jest banda a nie ci którzy tam próbują zapracować i przeżyć jakoś...BANDA która potrafi tylko okłamywać i straszyć pracowników konsekwencjami. pozdrawiam ale bez cienia szacunku za takie słowa

arek.kowalski
@syt

Czy ma pan czas sie spotkać.

SYT
@arek.kowalski

tak oczywiście ale proszę podać adres e-mail pozdrawiam

Również były

Hahaha Ruby teraz to dowaliłeś ciekawe kto ci takich głupot nagadał chyba na rozmowie kwalifikacyjnej pracowałem tam na unionie i powiem tylko tyle że za cały miesiąc przerobiony dostaniesz 1200 zł bo każdemu proponują 1700 brutto na rozmowie po za tym system 4 brygadowy idziesz do pracy jak ci przypadnie praktycznie każdą sobote i niedziele i nic za to nie masz o dniach roboczych w święta nie wspominając za nocki nic nie dostajesz płacone i masz umowe zlecenie bo innych tam ci nie dają jesteś zatrudniony przez agencje pracy i to tyle sama prawda

były

@ruby 3tys to możesz sobie wyciągnąć z bankomatu po dwóch miesiącach nic nie wydając do tego czasu (nawet niecałe 3tys). Nie wiem od kogo to słyszałeś ale jak nie masz orzeczenia o niepełnosprawności to pewnie Cię nie przyjmą bo tylko takich tam teraz szukają. Czy nie gonią do roboty to się dowiesz jak się przyjmiesz(obyś się nie zdziwił). Nie życzę Ci źle ale jeśli będziesz tam pracował i będą Ci odpowiadały takie warunki to twoja sprawa. Jako były pracownik jestem szczęśliwy że już tam nie pracuję bo mam o niebo lepszą robote o wiele wiele lepszej atmosferze i towarzystwie. Pozdro gekowcy.

ruby

słyszałem że po 3 tysiaki netto idzie w tej firmie wyciagnąc, robiąc na młynie!!!a po 4 koła netto, na rajfenie i na unionie, a narzekają na tą firme, ze mało płacą, marzenie taka praca, w takim zespole, spokój zero stresu nikogo nie gonią do roboty mówią spiesz się powoli a daleko zajdziesz!!! chyba się przyjme do tej firmy!!! są przyjecia???

TG

Dodam , że 1700 brutto :)

TG

Pracowałem w tej firmie Za plus na pewno można uznać fakt, że wypłata jest zawsze na czas a umowy podpisane przez WS, IPS mają tygodniowe wypowiedzenia więc szybko można stamtąd się ewakuować w razie lepszej propozycji. Minusem jest to, że wypłata jest marna a do tego goła, premie choćby motywacyjne nie istnieją , na każdym kroku lizusy - trzeba uważać z kim się mówi i co się mówi. Jeśli robić w geko to tylko za biurkem Jako pracownik fizyczny kokosów nie zarobisz a do tego Pani Joanna tylko chodzi i szuka komu nagane postawić. Na wykrojach spokojniej ale tam masz 8 godz szarpania polarów za 1700 :)

Gekon

A gupoty godacie chinole startną Mechanik głowe dał. Pozatym operatorzy the best fachmani to byli w republice ogladac to chyba maja za to płacone kokosy aby to fukowało. pozatym najleprzy handler tez za to odpowiada. A co tam ludzie oni musieli smarowane mieć za te maszynki. OPrezeska też krzyczy na wiatr. Bedzie się działo jak pierun trzasnie!!!

Gekon

nick

@blady kris który nick bo ich tu dużo

nick

Zwolniłem się bo nie miało to sensu

nick

Firma bez jakikolwiek perspektyw nic tam nie osiągniesz;(

slonzok

firma idzie w kierunku upadłości kupuje chińskie maszyny które okazały się porażką nic nie produkują a gdy przyjadą właściciele to ma iść chodźmy odpad ale idzie

nick

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Od razu szukajcie czegoś innego i omijajcie ten zakład. Żadnych premii, podwyżek, nie liczy się co umiesz, umowy dla nowych pracowników tylko przez agencje pracy a po 1,5 roku inna. Jak nie pójdziesz się pytać o normalna umowę to będziesz robił przez WS,ASS albo inne bo sami nie zaproponują. W kółko ktoś odchodzi i przychodzi.

doświadczona

lepiej złom zbierać i do oleśia na góry niż w geko robić!!!robiłam w tej firmie i dziękuje za prace!

HARY

FIRMA ERGO

Zostaw merytoryczną opinię o Gekoplast S.A. - Krupski Młyn

• Jak się pracuje w Gekoplast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gekoplast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gekoplast S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gekoplast S.A.?

Kandydaci do pracy w Gekoplast S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gekoplast S.A.
2.4/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Krasickiego 13
    42-693 Krupski Młyn