Opinie o Gekoplast S.A. w Krupski Młyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gekoplast S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gekoplast S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gekoplast S.A. w Krupski Młyn

Jeden z pracowników

@Marta Szansa na podwyżki jest dla każdego kto się stara. Sam dopiero co dostałem w sierpinu kolejną podwyżkę. Wystarczy tylko pokazać że się potrafi pracować i że człowiek sie stara aby wyniki pracy były jak najlepsze oraz mieć chęć rozwoju

@Były pracownik linii. myślisz, że nikt nie miał szansy na podwyżkę, czy tylko Ty? Wiesz czym mogło to być spowodowane? Ktoś tez próbował starać się o podwyżkę i też dostał odmowę od Gekoplast S.A.? To ważne, ponieważ osoby stające się o prace chciałyby wiedzieć czy jest szansa na podwyżki.

Jeden z pracowników

@Były pracownik linii. Co Ty opowiadasz człowieku? Skoro twierdzisz że na linii produkcyjnej praca jest zła, to znaczy jedynie że do niczego się nie nadawałeś i Dominik S. nawet nie miał podstaw żeby Ci zaproponować podwyżkę i awans. Gdybyś choć trochę się przykładał to już dawno by Cię docenili niejednokrotnie i teraz byś miał porządną wypłatę i kierownicy z wielką ochotą by Ci przyznawał nawet co miesiąc premie

Były pracownik linii.
@Jeden z pracowników

Nie podlegałem pod Dominika tylko pod kierownictwo z wykrojów i tam pracowałem na produkcji (masz w Geko kilka wydziałów produkcyjnych), chciałem się przenieść na linie na brygade ale nie otrzymałem dwa razy zgody z powodu braków kadrowych na moim wydziale. Negocjowałem wysokość wynagrodzenia u osób pod które podlegałem, to trzy razy dostałem odpowiedź że firma nie ma pieniędzy na podwyżkę, w tym raz od pani Jolanty. Dlatego zrezygnowałem z pracy w Geko.

Obecny
@Były pracownik linii.

Wybacz mu Pani "JOLANTO" bo nie wie co pisze...

Były pracownik linii.

Unikaj jak ognia pracy na linii produkcyjnej w Gekoplascie stracisz tylko zdrowie i nerwy oraz zarobisz przysłowiowe ochłapy. Utrzymanie ruchu, magazyniera, mechanika mogę polecić. tam nie jest jakoś szczególnie ciężka praca a i można się rozwijać zawodowo (na godziwą wypłatę nie licz, wystarczy na egzystencję). Napiszę tak jeśli jesteś z okolic Krupskiego Młyna świeżo po szkole i nie masz żadnych zobowiązań ani życiowych planów, możesz aplikować na stanowiska mechanika, magazyniera, obsługę klienta, w innym wypadku zrezygnuj.

Leszno

@Obecny pracownik PP czyli według Twojej opinii można polecić pracę w Gekoplast? To ważna informacja, ponieważ firma rekrutuje na stanowiska: Pracownik utrzymania ruchu, Operator Maszyn, Magazynier, Mechanik, Specjalista ds. obsługi klienta, ds. Handlowych, ds. Transportu (http://www.gekoplast.pl/works). Czy pracujesz na którymś ze stanowisk i chciałbyś powiedzieć więcej jak ono wygląda?

Obecny pracownik PP

Powiem krótko. Większość waszych słów to "pieprzenie o Szopenie". Nie ma ani idealnie, ani mega źle. Zawsze mogłoby być lepiej ale tez mogło by być gorzej. Prawda jest taka że jeżeli robisz co masz robić, nikt się Ciebie nie będzie szczególnie czepiać. Jeżeli ktoś Cię opieprzy, to na pewno nie za nic. Zarobki owszem mogły być większe, ale też nie są na szczególnie niskim poziomie. Niektórzy nie robią nic a chcieliby niewiadomo jak dużo zarabiać.

Młody lecz oszukiwany

@Młody Tyś się synek chyba z choinki urwał albo kosmici Cię porzucili na ziemię. Wiadomo nie od dziś że nikt w tej firmie Cię nigdy nie będzie cenić a tym bardziej nie da Ci podwyżki. Prędzej kierownictwo samym sobie wręczy premie niż zwykłemu pracownikowi fizycznego da choćby złamany grosz ponad to co mu się należy. Zresztą nawet i tyle nie dostanie bo każdego w c***a zrobią na wypłacie bo o wypłacie nadgodzin które o miesiąc wyrabiasz możesz zapomnieć. Nazywają to jakimiś tandetnymi eSkami a to są w świetle prawa pracy nadgodziny które powinny być płatne normalnie 100%. Tak więc nie opowiadaj że co dwa miesiące dostajesz podwyżkę a po roku stałeś się operatorem. Jesteś co najwyżej operatorem młyna bo na nic innego pewnie się nie nadajesz. W tej firmie jeżeli pracujesz na młynie od początku to już nigdy się z nie wydostajesz. Prędzej Cię zwolnią lub na emeryturę pójdziesz niż wydostaniesz się młyna

Młody

Gekoplast promuje młodych którzy chcą się rozwijać i pokazują że warto w nich inwestować. Jeżeli kierownictwo widzi że ktoś coś potrafi, bez problemu proponuje awans i podwyżkę. Można nawet co dwa miesiące dostać podwyżkę jak ja, jeżeli się ktoś stara i wykonuje swoją pracę rzetelnie. Dodatkowo za wyrobienie normy jest co miesiąc premia, kolejna premia w miesiącu za największą produkcję w danym miesiącu na swojej maszynie spośród czterech brygad. Pracę w firmie Gekoplast z czystym sumieniem mogę polecić. Sam zaczynałem rok temu od młyna a teraz jestem cenionym operatorem maszyny produkcyjnej.

siostry

@ Tekpol - może te osoby tego nie potrafią, bo sa dopiero początkujące? No bo to sprawa generalnie prosta

Tekpol

zarabiam około 2500 netto oczywiscie wszystko zalezy od tego ile nocek się przepracuje w danym miesiącu w systemie 4 brygadowym czyli niedziele i swięta. Jestem zadowolony z mistrzów i kierownictwa ! Nie wiem dlaczego tak (usunięte przez administratora) burze się tutaj prowadzi!! Jedyne co trzeba mieć to chęci do nauki i podejmowania wyzwań w pracy a zostanie się docenionym. Nic dziwnego że niektórzy tu zarabiają 1500zł na rękę skoro nawet nie potrafią palet ofoliować do porządku a co dopiero pilnować dobrej jakości wyrobu. Każdy by chciał kokosy zarabiać za siedzenie i puszczanie bąków ale niestety w dzisiejszych czasach trzeba się wykazać aby zostać docenionym ! Pozdrawiam AKTUALNY pracownik firmy Gekoplast !!

samotny wilk

polecam vistol ladunek silniejszy od anfo cena za kilogram 6 tys

pszypadeg? nie sondze

Widzę, że ktoś chyba z pracowników biurwowych gekoplajtu - CTRL+C -> CTRL+V ze strony internetowej firmy, bardzo wysokie umiejętności XD ciekawe, na jakim stanowisku i za jakie pieniądze... naprawdę mocna reklama XD

szkodagadacotejfirmie

zarobki marne psychika siada ludzi traktuję się jak smietnik kierownictwo chore maszynny sie sypią odradzam

Wypłata przy 12 latach doświadczenia 1550zł netto plus 480zł świadczeń socjalnych na cały rok. Można dorobić w weekendy na umowę zlecenie jeśli majster się zgodzi. Jeśli przerobie cały miesiąc 31 dni mam 2400zł. netto.

Gal anonim

Jednym zdaniem powiem że ta praca jest stworzona dla ludzi którzy chcą zarabiać mało, a narobić się dużo no i pracować weekendy i świeta praktycznie bez możliwości wybrania wolnego. Good luck :)

Jeśli masz blisko do krupskiego Młyna to możesz aplikować, szału z wypłatą nie będzie na dzień dzisiejszy. Maksymalnie 1500 zł netto bez znaczenia doświadczenie i bez premii jedynie fundusz socjalny do 480zł na cały rok podzielony na 3 raty. Jako mechanik bądź gotowy na telefon w każdej chwili i wszystkie weekendy dyspozycyjny.

Projektanci z technologami tworzą wzór wyrobu. Kontrola odbywa się okazjonalnie bezpośrednio w toku produkcji.

mila

Czyli nie ma żadnych badań kontroli jakości?

mila

Jak wygląda praca laboranta w gekoplaście?

nick
@mila

Nie ma takiego stanowiska w firmie!

Dokładnie jest to umowa o zakazie konkurencji. Klauzulę o poufności jest wpisana w umowę o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Gekoplast S.A. - Krupski Młyn

• Jak się pracuje w Gekoplast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gekoplast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gekoplast S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gekoplast S.A.?

Kandydaci do pracy w Gekoplast S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gekoplast S.A.
2.4/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Krasickiego 13
    42-693 Krupski Młyn