Gekoplast S.A.

Krupski Młyn

Opinie o Gekoplast S.A.

użytkownik zarejestrowany

@Jeden z pracowników to logiczne, że pracodawca docenia te osoby, które dają z siebie wszystko i się starają. Aktualnie Gekoplast S.A. poszukuje osób na te stanowiska: Pracownik utrzymania ruchu Operator Maszyn Magazynier Mechanik Specjalista ds. Obsługi Klienta Specjalista ds. Handlowych (http://gekoplast.pl/works). Jesteś na którymś ze stanowisk i mógłbyś się na jego temat wypowiedzieć?

Jeden z pracowników

@Marta Szansa na podwyżki jest dla każdego kto się stara. Sam dopiero co dostałem w sierpinu kolejną podwyżkę. Wystarczy tylko pokazać że się potrafi pracować i że człowiek sie stara aby wyniki pracy były jak najlepsze oraz mieć chęć rozwoju

użytkownik zarejestrowany

@Były pracownik linii. myślisz, że nikt nie miał szansy na podwyżkę, czy tylko Ty? Wiesz czym mogło to być spowodowane? Ktoś tez próbował starać się o podwyżkę i też dostał odmowę od Gekoplast S.A.? To ważne, ponieważ osoby stające się o prace chciałyby wiedzieć czy jest szansa na podwyżki.

Jeden z pracowników

@Były pracownik linii. Co Ty opowiadasz człowieku? Skoro twierdzisz że na linii produkcyjnej praca jest zła, to znaczy jedynie że do niczego się nie nadawałeś i Dominik S. nawet nie miał podstaw żeby Ci zaproponować podwyżkę i awans. Gdybyś choć trochę się przykładał to już dawno by Cię docenili niejednokrotnie i teraz byś miał porządną wypłatę i kierownicy z wielką ochotą by Ci przyznawał nawet co miesiąc premie

Były pracownik linii.
@Jeden z pracowników 25.08.2017, 16:26

Nie podlegałem pod Dominika tylko pod kierownictwo z wykrojów i tam pracowałem na produkcji (masz w Geko kilka wydziałów produkcyjnych), chciałem się przenieść na linie na brygade ale nie otrzymałem dwa razy zgody z powodu braków kadrowych na moim wydziale. Negocjowałem wysokość wynagrodzenia u osób pod które podlegałem, to trzy razy dostałem odpowiedź że firma nie ma pieniędzy na podwyżkę, w tym raz od pani Jolanty. Dlatego zrezygnowałem z pracy w Geko.

Obecny
@Były pracownik linii. 25.08.2017, 18:52

Wybacz mu Pani "JOLANTO" bo nie wie co pisze...

Były pracownik linii.

Unikaj jak ognia pracy na linii produkcyjnej w Gekoplascie stracisz tylko zdrowie i nerwy oraz zarobisz przysłowiowe ochłapy. Utrzymanie ruchu, magazyniera, mechanika mogę polecić. tam nie jest jakoś szczególnie ciężka praca a i można się rozwijać zawodowo (na godziwą wypłatę nie licz, wystarczy na egzystencję). Napiszę tak jeśli jesteś z okolic Krupskiego Młyna świeżo po szkole i nie masz żadnych zobowiązań ani życiowych planów, możesz aplikować na stanowiska mechanika, magazyniera, obsługę klienta, w innym wypadku zrezygnuj.

użytkownik zarejestrowany

@Obecny pracownik PP czyli według Twojej opinii można polecić pracę w Gekoplast? To ważna informacja, ponieważ firma rekrutuje na stanowiska: Pracownik utrzymania ruchu, Operator Maszyn, Magazynier, Mechanik, Specjalista ds. Obsługi Klienta, ds. Handlowych, ds. Transportu (http://www.gekoplast.pl/works). Czy pracujesz na którymś ze stanowisk i chciałbyś powiedzieć więcej jak ono wygląda?

Obecny pracownik PP

Powiem krótko. Większość waszych słów to "pieprzenie o Szopenie". Nie ma ani idealnie, ani mega źle. Zawsze mogłoby być lepiej ale tez mogło by być gorzej. Prawda jest taka że jeżeli robisz co masz robić, nikt się Ciebie nie będzie szczególnie czepiać. Jeżeli ktoś Cię opieprzy, to na pewno nie za nic. Zarobki owszem mogły być większe, ale też nie są na szczególnie niskim poziomie. Niektórzy nie robią nic a chcieliby niewiadomo jak dużo zarabiać.

Młody lecz oszukiwany

@Młody Tyś się synek chyba z choinki urwał albo kosmici Cię porzucili na ziemię. Wiadomo nie od dziś że nikt w tej firmie Cię nigdy nie będzie cenić a tym bardziej nie da Ci podwyżki. Prędzej kierownictwo samym sobie wręczy premie niż zwykłemu pracownikowi fizycznego da choćby złamany grosz ponad to co mu się należy. Zresztą nawet i tyle nie dostanie bo każdego w c***a zrobią na wypłacie bo o wypłacie nadgodzin które o miesiąc wyrabiasz możesz zapomnieć. Nazywają to jakimiś tandetnymi eSkami a to są w świetle prawa pracy nadgodziny które powinny być płatne normalnie 100%. Tak więc nie opowiadaj że co dwa miesiące dostajesz podwyżkę a po roku stałeś się operatorem. Jesteś co najwyżej operatorem młyna bo na nic innego pewnie się nie nadajesz. W tej firmie jeżeli pracujesz na młynie od początku to już nigdy się z nie wydostajesz. Prędzej Cię zwolnią lub na emeryturę pójdziesz niż wydostaniesz się młyna

Młody

Gekoplast promuje młodych którzy chcą się rozwijać i pokazują że warto w nich inwestować. Jeżeli kierownictwo widzi że ktoś coś potrafi, bez problemu proponuje awans i podwyżkę. Można nawet co dwa miesiące dostać podwyżkę jak ja, jeżeli się ktoś stara i wykonuje swoją pracę rzetelnie. Dodatkowo za wyrobienie normy jest co miesiąc premia, kolejna premia w miesiącu za największą produkcję w danym miesiącu na swojej maszynie spośród czterech brygad. Pracę w firmie Gekoplast z czystym sumieniem mogę polecić. Sam zaczynałem rok temu od młyna a teraz jestem cenionym operatorem maszyny produkcyjnej.

siostry
użytkownik zarejestrowany

@ Tekpol - może te osoby tego nie potrafią, bo sa dopiero początkujące? No bo to sprawa generalnie prosta

Tekpol

zarabiam około 2500 netto oczywiscie wszystko zalezy od tego ile nocek się przepracuje w danym miesiącu w systemie 4 brygadowym czyli niedziele i swięta. Jestem zadowolony z mistrzów i kierownictwa ! Nie wiem dlaczego tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] burze się tutaj prowadzi!! Jedyne co trzeba mieć to chęci do nauki i podejmowania wyzwań w pracy a zostanie się docenionym. Nic dziwnego że niektórzy tu zarabiają 1500zł na rękę skoro nawet nie potrafią palet ofoliować do porządku a co dopiero pilnować dobrej jakości wyrobu. Każdy by chciał kokosy zarabiać za siedzenie i puszczanie bąków ale niestety w dzisiejszych czasach trzeba się wykazać aby zostać docenionym ! Pozdrawiam AKTUALNY pracownik firmy Gekoplast !!

samotny wilk

polecam vistol ladunek silniejszy od anfo cena za kilogram 6 tys

pszypadeg? nie sondze

Widzę, że ktoś chyba z pracowników biurwowych gekoplajtu - CTRL+C -> CTRL+V ze strony internetowej firmy, bardzo wysokie umiejętności XD ciekawe, na jakim stanowisku i za jakie pieniądze... naprawdę mocna reklama XD

szkodagadacotejfirmie

zarobki marne psychika siada ludzi traktuję się jak smietnik kierownictwo chore maszynny sie sypią odradzam

Wypłata przy 12 latach doświadczenia 1550zł netto plus 480zł świadczeń socjalnych na cały rok. Można dorobić w weekendy na umowę zlecenie jeśli majster się zgodzi. Jeśli przerobie cały miesiąc 31 dni mam 2400zł. netto.

Gal anonim

Jednym zdaniem powiem że ta praca jest stworzona dla ludzi którzy chcą zarabiać mało, a narobić się dużo no i pracować weekendy i świeta praktycznie bez możliwości wybrania wolnego. Good luck :)

Jeśli masz blisko do krupskiego Młyna to możesz aplikować, szału z wypłatą nie będzie na dzień dzisiejszy. Maksymalnie 1500 zł netto bez znaczenia doświadczenie i bez premii jedynie fundusz socjalny do 480zł na cały rok podzielony na 3 raty. Jako mechanik bądź gotowy na telefon w każdej chwili i wszystkie weekendy dyspozycyjny.

Projektanci z technologami tworzą wzór wyrobu. Kontrola odbywa się okazjonalnie bezpośrednio w toku produkcji.

mila

Czyli nie ma żadnych badań kontroli jakości?

mila

Jak wygląda praca laboranta w gekoplaście?

@mila 19.02.2016, 22:54
Jak wygląda praca laboranta w gekoplaście?

Nie ma takiego stanowiska w firmie!

Dokładnie jest to umowa o zakazie konkurencji. Klauzulę o poufności jest wpisana w umowę o pracę.

była wyrobnica

jasne, klauzula poufnosci :) lepiej uważać na takie propozyje

Syt

jako wieloletni były pracownik też chyba mogę dodać coś od siebie, parę lat temu powstała konkurencyjna firma dla Gekoplastu, konkurencyjna pod względem finansowym dla pracowników, oczywiście operatorzy zwalniali się i podejmowali pracę w konkurencji. Gekopalst chcąc zatrzymać ludzi przy sobie nie podniósł stawek tylko bezczelnie dano pracownikom do podpisania umowy lojalnościowe, pracownicy mając do wyboru umowę lub pracę podpisywali w/w pismo, które zresztą było dość korzystne i gwarantowało wypłacanie określonej sumy przez rok w przypadku zwolnienia. Niestety firma po trzech miesiącach wysyła pismo do byłych pracowników że zrywa w/w umowę!!! ot tak po prostu bo stwierdzają że pracownik już nie jest zagrożeniem dla firmy i nie zdradzi żadnych tajemnic firmowych...żałosne. Natomiast w przypadku podjęcia przez pracowników pracy w firmie konkurencyjnej, straszono sądami i była z góry określona suma kary, którą miał ponieść nieuczciwy pracownik, oczywiście suma była 2,5 raza większa niż ta którą firma miała wypłacać pracownikowi przez rok. Ja ze swojej strony oddaję sprawę do sądu pracy, tam lubią tego typu incydenty, pomimo że mam pracę i o wiele bardziej opłacalną niż w tej śmiechu wartej firmie...osobiście radzę unikać tej firmy, no chyba że ktoś lubi być poniżany i mieszany z błotem zarówno prze zarząd jak i przez kierownictwo, które ma za śmieci ludzi którzy de facto pracują uczciwie i zarabiają pieniądze na 10 krotne zarobki zarządu i całej rzeszy ludzi zza biurek. Jeśli macie do mnie jakieś pytania to piszcie bo nie chcę tu zanudzać szczegółami a jest tego dośc sporo:) Ogólnie firma stawia na młodych i dyspozycyjnych, doświadczenie jest nieważne, takich co schylą kark i się nie odezwą a będą pracowali bez słowa skargi na warunki itp :) kto się do nich zalicza, niech składa papiery. ja dopiero z perspektywy czasu stwierdziłem iż byłem idiotą godząc sie na to co nam tam robili, oczywiście rynek pracy jest taki a nie inny i firma czuje się bezkarna...zobaczymy jak długo:) Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników i całą resztę :)

suchy_32
@Syt 13.01.2016, 00:14

Dzień Dobry, Jestem zainteresowany spotkanmiem i rozmową na temat Geko.Mogę podpisać klauzlule poufności. moj adres mailowy arek.kowalski@opoczta.pl

Syt

nick

Ile wam dali na święta bożonarodzeniowe z socjalnego pochwalcie się! znowu 200 zł brutto?albo nic!

12zł godz brutto dotyczy pracy w tygodniu wypłacana do 10 każdego miesiąca ok 75zł. dniówki. Stawka weekendowa i "nadgodziny" to 110zł, 120z. netto za 8 godz, wypłacana osobno jako zlecenia przez jedną z firm pośrednictwa pracy ok 20 dnia każdego miesiąca. Oficjalnie pracujemy 40 godz. tygodniowo Reszta jest pracą na zlecenie. Co do jakości to fakt są spełniane certyfikaty i wymagania ale niestety większość na papierze, problemem jest brak zaangażowania oraz strach przed utratą pracy pracowników, oraz jeszcze brak doświadczenia kolegów i koleżanek przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

suchy31

A gdzieOni mogą tego tworzywa tyle sprzedać. Z tego co wiem to jakość wyrobów kiepska

gosc

najwiekszy syf jaki moze byc

absolwent

Witam :) Czy ta firma przyjmuje stażystów do laboratorium?

kaszmir19

Niestety moje podanie do pracy zostało bez rozpatrzenia :-( przykro bo bardzo chciałabym pracować - jak pech to pech ...

12 zł brutto za godzinę pracy, stawka za weekend 110zł za 8 godz.

Pracę wykonujemy w ustawowych 40 godz tygodniowo, zamiast nadgodzin otrzymasz do podpisania umowę zlecenie z jedną z 3 firm które zmieniają się co 18 miesięcy. ŻADNYCH premii nie było od ponad roku!! Firma swoją przyszłość wiąże z tanimi kosztami zatrudnienia i tylko tyle.

Produkcja wykroje 3 zmiany od poniedziałku do piątku po 8 godz weekendy dobrowolne. Omipy system brygadowy. Biura 8 godz. zazwyczaj od 6-8 start.

kaszmir19

W jakich godzinach jest wykonywana praca oraz czy pracujecie również w weekendy ?

Ciekawa polityka kadrowa, lepiej zatrudnić nowych pracowników na stanowiska niż przenieść doświadczonych pracowników z innych działów. Choć nie ma się co dziwić jeśli dla firmy płaca 2200zł netto to wygórowane oczekiwania finansowe.

Powodzenia ci życzę;)

nick

Jak to przecież jak wchodzisz na stronę Gekoplastu to jest w rubryce praca oferta na operatora maszyn ,pomocnika operatora i jeszcze tam są na magazyniera itp

Były Gekon

Pracowałem tam przez 3 lata ... Ludzi traktują jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Naprawdę odradzam z całego serca.Zarobki są super marne.NIE IDŹCIE pracować do tej firmy.Stracicie tylko czas i nerwy.

izka

Helmutka czy możesz napisać coś więcej , bo zastanawiam się nad pracą w tym zakładzie po komentarzach widać ,że ludzie zadowoleni.A chciałam się dowiedzieć przy jakiej ilości godzin można zarobić te 2000 pln, czy soboty są pracujące i czy ciężko jest się dostać do tej firmy?

Nika
@izka 28.07.2015, 14:56

Zobacz sobie na stronie Powiatowego urzędy pracy w Tarnowskich Górach tam ostatnio widziałem 10 ofert na pracownika produkcji i jedno chyba na magazyniera

helmutka

Ale w Xplast zarabiają nieźle minimum 2000 pln na rękę jak coś więcej potrafisz to dają więcej bez problemu i robota jak w konkurencji idzie się wyrobić.

monika

Nie no bez przesady ,tak na okrągło w pracy to chyba człowiek jak zombie by chodził,miałam raczej na myśli zostanie po godzinach od czasu do czasu dla podreperowania wypłaty.W każdym razie dziękuje za informacje.

Tak "goła" wypłata oscyluje w granicach 1300zł na rękę przez pierwszy rok. Po tym czasie do 1500zł. Weekendy są dobrowolne, kierownictwo nie robi problemów jeśli chcesz zostać dłużej. Jest nawet możliwość pracy na 16 godz. da się "wyciągnąć" z wszystkimi dniami i świętami 2500. Ale wież mi kręgosłup długo tego nie zniesie Jeszcze jest socjal ok 430 zł na cały rok, wypłacany na trzy raty. Powinnaś dostać już po kilku miesiącach pracy. Premi przez ostatnie dwa lata nie było.

monika

Dzięki Pracownik za odpowiedz a możesz mi jeszcze napisać czy zarobki to rzeczywiście tylko 1300zł na ręke i jak z tymi nadgodzinami ,tzn czy codziennie można zostać , albo w sobote można pracować bo to widzę, że jedyna opcja jest żeby dało się przeżyć za te pieniądze.

Zatrudniają każdego chętnego bez względu na wiek, płeć, stan zdrowia. Wystarczą chęci do podjęcia pracy.

monika

Chciałabym się przyjąć do tej firmy jako pracownik produkcyjny ,napiszcie czy kobiety również są zatrudniane na produkcji?

Praca do ciężkich nie należy jest za to bardzo monotonna, wypłata przychodzi na czas. Poprawiły się za to warunki nowo przyjmowanych pracowników choć na rozwój kariery i finansowy nie ma co liczyć. Wypłaty oscylują w granicach 1780 - 2300 brutto. Premii brak, są za to dobrowolne nadgodziny wypłacane jako umowy zlecenia przez firmy zewnętrzne stawka ok 12zł godz. Jeśli jesteś z okolic Krupskiego Młyna nie przeszkadza ci monotonia i brak rozwoju, pracę mogę polecić.

EU07

Pracuję w tym zakładzie od jakeigoś czasu. Najpierw w oparciu o umowę zlecenie na wdrożenie. Potem już umowa o pracę. Na początek najniższa krajowa potem niby więcej. Od pierwszego dnia brygadzista przydziela nowemu pracownikowi stanowisko pracy do pomocy albo praca na młynach mielenie płyt na granulat - tutaj jest trochę głośno :) albo - jak na linii jest jedna osoba - to będzie dobierał płyty i układał na palecie Może być tak że jednego dnia bedzie się robić różne rzeczy. Praca do bardzo skomplikowanych czy też ciężkich nie należy no chyba że jest upalna pogoda - dobrze mieć butelkę wody mineralnej :). Niektórzy dobrze nie spróbują a już rezygnują... szkoda bo jak się chce pracować to da się radę. Powodzenia :)

NICK

Reklamacje to specjalność tej firmy, jak widać nic się nie zmieniło

helmutka

Teraz problemem gekonów jest kilka ciekawych reklamacji np:płytki zatapiane coś ktoś przesadził i ciekawe czy te osoby będą rozliczone bo to już nie małe pieniądze a wyniki muszą być bo giełda nie lubi spadków?

ketjow

Czy to w tym zakładzie mam robić pod biuro D*rksen Polska?odp.

Zostaw opinię o Gekoplast S.A. - Krupski Młyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gekoplast S.A.