Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Maro - 2010-09-06 19:51:17 Jutro ide tam na romowe na wózek widłowy jako magazynier widze że produkcja to [usunięte przez moderatora] pracy a jak jest na magazynie?? Fajnie jest siedzisz sobie i mykasz na wózku przez 8h:)

Maro

tak zamowienia wzrosly ale i reklamacje bo zero kompetencji to tylko w tenneco chodzi o gore bo pracownicy ok zdazy sie jeden na 100 zeby (usunięte przez moderatora) dla kilku zl premi...

witam to zalezy jak nato patrzec ja pracuje juz tam 2 lata i jest ok ,bylo ciezko ale mozna sie przyzwyczaic jest kilka osob ktorzy nie powinni wogle zarzadzac ludzmi ,ale niech sie ciesza i mysla ,ze maja przewage a moze trafia kiedys na swojego .bylo juz kilka takich co wracalo na linie a wczesniej normy ustalli to dopiero poracha ,ale tak juz to jest kto wyzej (usunięte przez moderatora) tak ma ...

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
mobbing

(usunięte przez moderatora)upał,temperatura po 35 stopni na hali , w 8 godzinach 5 minut przerwy i to nie zawsze

FA-3

Mam dość tego (usunięte przez moderatora),ten upał,ciągłe poniżanie (usunięte przez moderatora),straszenie,itp.Dla brygadzistów i reszty pracownik jest warzywkiem tak właśnie mówią na pracownika - WARZYWO

mrówka

W mrowisku jest lepsza organizacja pracy.

nowa

Witam,dajcie cos pozytywnego ide jutro na rozmowe i aż sie boje moze sa jakieś plusy tej firmy.......... ile mozna dostac na reke, czyy sa nadgodziny odpiszcie bo aż strach tam jechac ....

mam pytanie a jak tam stanowisko koordynatora wyglada?

rx

Właśnie wróciłem z rozmowy w tej firmie i jak tylko zrobię badania to mam iść tam do pracy. Ale powiem szczerze jak tylko opuściłem bramę tego zakładu to od razu mi ulżyło. Moja noga już tam więcej nie powstanie. Kilka lat pracowałem za granicą w różnych krajach i zakładach. Roboty zawsze miałem ciężkie(produkcja, rzeźnie itp), ale to co zobaczyłem na produkcji w teneco, to jest (usunięte przez moderatora)do potęgi ntej. Odradzam tam pracę, ale dla własnej satysfakcji można pójść na rozmowę, na luzie, zobaczyć filmik i hale produkcyjne. I jeszcze jedno - rozmowa na głupią produkcję wygląda tak jakby się aplikowało na jakiegoś kierownika.

jack

Ja też przepracowałem jeden dzień i mam dość, mało tego zwalniam się, to nie dla mnie taki (usunięte przez moderatora) pracować w firmie, która ma ponad 4mld$ obrotów, (to prawie tyle samo co firma AMD),i płaci zaledwie 3$ brutto, ogólnie atmosfera niesympatyczna, brygadzista w miarę spoko, tak na "oko", chyba, że to tylko dobra mina do złej gry, majster niesympatyczny, który nawet nie potrafi porozmawiać z ludźmi, najciekawsze, że człowiek jest rzucany po zmiany bez wcześniejszego ustalenia czy można, człowiek nie ma również tak do końca własnego stanowiska pracy, tylko często zmienia swój warsztat i na koniec co najważniejsze, jeden zawini wszyscy do ukarania, ja to sobie pozwoliłem nazwać systemem (usunięte przez moderatora) tam wówczas jeśli ktoś z rodziny zawinił, na salony łagrów wędrowała cała rodzina wraz z bliskimi... dla ciekawych...rozważcie sobie zainteresowani...

peter

Z tego co wiem tylko przez agencję ale ze szczerej życzliwości nie polecam

abcd

najpierw przez firmę niestety ponieważ zakład w ten sposób zabezpiecza się przed "złym wyborem " pracownika jak będziesz się starał i sumiennie wykonywał swoją pracę to napewno przejdziesz pod Tenneco a co za tym idzie lepsze zarobki pracownicy z min rocznym stażem mają nie mniej niż 11 zeta na godzinę

janek

A ja mimo wszystko chcę spróbować, a niech mnie szmacą byle płacili w miarę dobrze i regularnie. Mam dzieciaka na utrzymaniu i bezrobotną żonę więc łapię co popadnie i choćby to miał być największy syf to wytrzymam. Czy przyjmują tylko przez agencje czy moge bezpośrednio pod tenneco, bo to się chyba bardziej opłaca? Ile można zarobić, jakie są premie, czy można pracować na nadgodzinach, jakie długie dają umowy itp. Pytam na forum bo w biurze na pewno przedstawią wszystko w pięknych słowach a w życiu co innego. Najlepiej jakby mi ktoś podał imie i nazwisko jakiegoś prezesa czy dyrektora tej firmy by być pewnym że konkretna osoba dostała moje CV. No chyba że już koniecznie przez agencje - to przez jaką. Dzięki za szczere odpowiedzi. To dla mnie ważne i pilne.

przemek985

Hahah może chcieli Cię dać na moje miejsce.Powiem Ci że bez doświadczenia cięzko Ci będzie pochytać robotę na wózek.Sam zaczynałem tak 4 lata temu i miałem fart że trafiłem do Cj intr. w Chorzowie, tam się nauczyłem jeździć i nie mam większych problemów ze znalezieniem pracy.Zaraz jadę właśnie na rozmowe a w przyszłym tyg mam jeszcze dwie więc praca jest.Musisz się tylko przełamać i iść gdziekolwiek gdzie będzisz miał styczność z wózkiem, chociaż na pół roku.Pozdrawiam

Przemek985

Pracowałem tam jeden dzień.Ogólnie powiem tak:Masakra.Na hali mega gorąco, nawet nie chcę myśleć co tam się dzieje latem.Ludzie roboty.NIE POLECAM

Właśnie dzisiaj dzwoniła do mnie babka w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej która odbędzie się jutro o godzinie 10:30. Nie nabrałbym podejrzeń gdyby nie pewien fakt że rozmowa będzie dotyczyła zupełnie innego ''stanowiska''niż te którego wczoraj aplikowałem.Jak mi delikatnie pani z kadr zasugerowała dzisiaj przez telefon na stanowisko które aplikuje po prostu się nie nadaję bo potrzebne jest jakieś rzekomo doświadczenie.Nie wiem po jaki wał zrobiłem w dodatku za własne pieniądze patent na wózek widłowy skoro nie mogę znaleźć pracy i wysłuchiwać tekst typu ''doświadczenie jest''? Oczywiście po krótkim spontanicznym namyśle zaryzykowałem i zgodziłem się na tą całą rozmowę.Mimo wszystko tknęło mnie coś by przyjrzeć się z bliska tej firmie.W końcu dotarłem tutaj i aż mnie zamurowało!Żeby w ok 20 postach ani jednej pozytywnej opinii?heh W sumie nie powinno mnie to specjalnie dziwić gdyż przerabiałem kiedyś taki epizod jak wy, w podobnej firmie taką jak ta i też było fatalnie.Tyle że wolałem sobie oszczędzić upokorzeń i odszedłem stamtąd zaraz następnego dnia.Szczerzę wole już siedzieć w domu lub ewentualnie chodzić do parku i puszki zbierać niż się tak szmacić za byle co.Powiem krótko!Każdy jest kowalem swojego losu i każdy z nas zna swoją wartość.Nie dajmy się szmacić tylko dlatego że wywodzimy się z niskich środowisk.Każdy ma tam jakieś swoje ambicje i szanujmy je a przede wszystkim siebie! Zazwyczaj nie podejmuje decyzji na podstawie postów ale chyba w tym przypadku zrobię wyjątek.Chciałem serdecznie podziękować tym wszystkim którzy nie boją się pisać prawdy i przestrzegają innych przed takim łajnem jakim jest ta firma.W moim przypadku zaoszczędzę na bilecie tramwajowym w jedną i drugą stronę.Mieszkam w Rudzie więc zaoszczędzę nie tylko 8 zł ale również zdrowie które jest bezcenne.A propo tych którzy odeszli.Gdzie teraz pracujecie?Może dacie jakiś namiar bo szukam pracy od BARDZO dłuższego czasu.Z góry dziękuję. Pozdrawiam:)

seppo

Dzięki panowie za te wypowiedzi, bo od jutra miałem iśc tam do roboty na magazyn, miałem, bo już mi sie odechciało.człowiek ma przecież swój honor.

ANTYtenneco

pracowałem w tym syfie spory kawałek czasu,zostawiłem tam sporo zdrowia. I tak długo tam wytrzymałem.Ludzie od brygadzistów wzwyż to z reguły (usunięte przez moderatora). Wyliczą ci wszystko do sekundy.Omijajcie ten obóz szerokim łukiem,bo wycisną Was jak cytrynę!!! Zresztą sami widzicie,że w miare pozytywne komentarze o tej "firmie" są rzadkością...

jaro

No i się zaczeło przychodzą chłopaki do pracy ale co z tego,pracuja jeden dzień albo do przerwy i tak jest co dziennie.Mają racje,w sklepie dostaną taką samą stawke a mniej się na robią.Na Fa-2 brygadzista to (usunięte przez moderatora)człowiek nie wytłumaczy tylko krzyczy po młodych i mówi że jak się nie podoba to do domu.Radzę wam zdala od tenneco.Ja juz nie pracuje odeszłem po 3 latach i jestem szczęśliwy

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe