Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

????

Regulamin organizacji pracy w Tenn....co § 1. UBIÓR Radzimy ubierać się zgodnie z wynagrodzeniem, jeżeli pracownik jest widziany w butach za 1.500 zł i teczką za 5.000 zł. Pracodawca zakłada, że pracownikowi bardzo dobrze się powodzi i nie potrzebuje podwyżki. § 2. DNI CHOROBOWE Pracodawca nie będzie dłużej tolerował zwolnienia lekarskiego jako dowodu choroby pracownika. Jeżeli pracownik jest w stanie iść do lekarza, jest też w stanie iść do pracy. § 3. OPERACJE CHIRURGICZNE Operacje są zakazane. Jak długo pracownik pozostaje zatrudniony, pracodawca potrzebuje wszystkich jego organów. Pracownik nie powinien nic usuwać. Pracodawca zatrudnił pracownika nietkniętego. Usunięcie jakiegokolwiek organu będzie stanowiło naruszenie warunków umowy o pracę. § 4. DNI WOLNE Każdy pracownik otrzyma od Pracodawcy 104 dni wolne od pracy rocznie. Dni te są nazywane sobota i niedziela. § 5. URLOP Wszyscy pracownicy będą wykorzystywali swój urlop w tym samym czasie. Urlop jest udzielany na dni: 1 stycznia, 25 grudnia i 26 grudnia. § 6. ŚMIERĆ OSOBY BLISKIEJ To nie jest przyczyna do opuszczenia stanowiska pracy. Pracownik nie może już nic zrobić dla zmarłego przyjaciela, osoby z rodziny lub współpracownika. Pracownik jest zobowiązany do dołożenia wszelkich starań, aby wszelkie sprawy związane ze śmiercią osoby bliskiej były załatwiane przez osoby nie zatrudnione przez Pracodawcę. W rzadkich przypadkach, gdy pracownik jest zmuszony do uczestniczenia w takich sprawach, pogrzeb powinien się odbyć bardzo późnym popołudniem. § 7. ŚMIERĆ PRACOWNIKA Pracodawca akceptuje ten fakt jako przyczynę opuszczenia stanowiska pracy. Jednakże wymagane jest przedłożenie stosownego oświadczenia co najmniej na 2 tygodnie przed śmiercią pracownika i przeszkolenie przez pracownika osoby, która zastąpi pracownika. § 8. KORZYSTANIE Z UBIKACJI Stanowczo zbyt dużo czasu pracownicy poświęcają na korzystanie z ubikacji. Od chwili wejścia niniejszego Regulaminu w życie, pracownicy będą korzystali z ubikacji w porządku alfabetycznym. Na przykład, wszyscy pracownicy, których nazwisko zaczyna się na literę A będą korzystali z ubikacji od 8 do 8:20, pracownicy, których nazwisko zaczyna się na literę B od 8:20 do 8:40 itd. Jeżeli pracownik nie jest w stanie skorzystać z ubikacji w wyznaczonym czasie, musi poczekać na swoją kolej do następnego dnia. W wyjątkowych wypadkach pracownicy mogą wymieniać się swoim wyznaczonym czasem z innymi pracownikami. W takim jednak przypadku, stosowne oświadczenie musi zostać podpisane przez Zwierzchników obu pracowników. § 9. PRZERWA OBIADOWA Chudzi pracownicy mogą wykorzystać na przerwę obiadową pół godziny w celu najedzenia się w stopniu wystarczającym, aby wyglądać zdrowo. Pracownicy o normalnych rozmiarach mają 15 minut na przerwę obiadową w celu zjedzenia zbalansowanego posiłku utrzymującego ich normalne rozmiary. Grubi pracownicy mają 3,5 minuty na przerwę, które są wystarczające na wypicie Slim Fast i wzięcie pigułki odchudzającej. Pracodawca z przyjemnością zezwoli pracownikowi na pracę podczas przerwy obiadowej i wyjście z pracy wcześniej o tyle czasu, ile pracownikowi należy się na przerwę obiadową, pod warunkiem, że pracownik wykonał już absolutnie wszystkie swoje zadania na dany dzień.

xxx

list intecyjny w tenneco chyba oszalałes haha

robotica

oczywisice hali napisalemm "ch" pomylkowo

robotica

heh te typy co piszą ze ci co sobie nie dali rady to ci.....ty to pieski ktore lubia po sobie jezdzic przez byle je.......brygadziste jak na kobyle. [usunięte przez moderatora] pracy i tyle.Ja bym tam wszystko pozmienial a i zaraz jak ktos by sie wydarl dostal by w morde .Warunkow nie ma na chali .Kurde suwnica by sie przydala sterowana z poziomu zero.Po komponenty trza [usunięte przez moderatora] paleciakiem hehe wiesniactwo i tyle.ZMODERNIZUJCIE HALE WIELCY PRZEDSIEBIORCZY DYREKTORZY TENNECO!!!!!!!!!!!!!!!POPRAWCIE WARUNKI PRACY I PLACY. [usunięte przez moderatora]!

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

ciekawy - 2011-11-11 17:34:32 Ostatnio pojawiły się oferty pracy w Tenneco na magazyniera. Mam pytanko, czy warto przesyłać im swoje CV czy tez nie? Jeśli nie to dlaczego? Co jest nie tak w na stanowisku magazyniera. Zawsze warto,chociażby tylko po to aby podczas rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzić co oferują. Jeżeli jednak już pracujesz, to zanim podejmiesz decyzję o zwolnieniu z poprzedniej pracy, spisz z Tenneco list intecyjny w którym: - zostanie podana Twoja pensja godzinowa - okres pracy i rodzaj umowy - charakter pracy ( magazynier ale gdzie i czego/jakiej linii) i co masz konkretnie wykonywać. Poproś o zakres obowiązków. - karę pieniężną, która ma zapłacić Tenneco- w przypadku gdy złożłeś wypowiedzenie w swojej pracy ( tam gdzie pracujesz)-a Tenneco Cię nie przyjmnie ( bo się rozmyślą) Kara pieniężna ta wynosi minimum 3x Twoja obecna pensja ( ale możesz wystąpić o wyższą) Zapytaj się również, czy będziesz miał podpisaną umowę z Tenneco w Gliwicach, czy z firmą pracy tymczasowej, która pracuje na terenie Tennoco. Jeżeli z firmą pracy tymczasowej, to czy jest możliwość zatrudnienia w Tenneco . Zapisz to również w swoim liście intencyjnym,że po tylu a tylu miesiącach pracy w firmie tymczasowej, przejmuje Cię Tenneco. Uważaj jednak, na pracę za pośrednictwem firm tymczasowych. Taki list intencyjny powinien podpisać DYREKTOR ZAKŁADU i TY .

ciekawy

jak pierdzisz w stołek babo na górze to dobrze ci sie sra ,wielkie mi chalo ze 20 min przerwy a 7 h i 40 stresu i nerwów to nieliczysz ? a tego ze gdy ktos zachoruje to leci z roboty na pysk to niewie aaa?

Dzisiaj byłem pierwszy i ostatni dzień w tej firmie. Ludzie zapieprzają tam jak woły atmosfera do bani. Jedyne co pozytywnego w tej firmie to chyba to że busiik jest za darmo ;] ogólnie nie polecam

uwolniony

a premie zabieraja za byle co a chodzilo mi o to ze sa maszyny takie jak spring seat na ktorej nie pracuje kobieta tylko facet a cala brygada miala zabrana premie a z jakiej racji skoro tam ie robia kobiety??

uwolniony

a która to z pan sie zawiesza?? badz konkretna

klient - 2011-07-12 11:26:59 Niech mi ktoś tak lepiej powie, jak wygląda praca magazyniera w Tenneco czy to praca w akordzie czy jak? że każdy pisze że jest źle, bi już nic nie wiem. ja powiem tyle czytam to i mysle ze ci co tak narzekaja to sa tak zwane [usunięte przez moderatora].Pracuje tam jakis czas w ............ ktos stwierdziÅ� ze tam pracuja sami faceci heeh smiac mi sie chce bo jestem kobieta i rzadko kiedy sÅ�ysze zeby ktoras z pan narzekaÅ�a tylko panowie.Praca jak kazda jak sie pilnuje swojego to sie zarabia wiecej niz 1200zl a premia jest za pracowitosc a nie lecenie w hu.a!Przyszli do pracy w produkcji i zdziwieni ze trzeba byc szybkim i dokÅ�adnym no i znac swoje obowiazki czemu nikt nie przyzna ze na 8godzin pracy mamy 20minut przerwy w dodatku palacze wychodza na fajke a jak ktos ma potrzebe fizjologiczna to poprostu idzie za potrzeba.na kazdym fajnalu jest woda do picia dla kazdego!niektorzy sa na tyle sprytni ze maja czas pisac smsy!!!jak by byÅ�o tak strasznie jak pisza to dlaczego niektorzy pracuja tam po 7 8 lat ???mysle ze ci co sie zwolnili albo zostali zwolnieni to nadaja sie na skÅ�adanie dÅ�ugopisow!!co do tych wizwisk ponizen to tez nie sÅ�yszaÅ�am,a brygadzista po to jest zeby pilnowaÅ� swojej brygady a tych co sie obijaja opierrr bo czesto widze jak na fajnalu 3 kazdy sie stara a jedna z pan zawiesza sie na 5 minut i przepuszcza buble ....powiem szczeze ze jest tam pewna podfirma gdzie pracauja dwie dziewczyny ktore przykuÅ�y moja uwage >>>dlaczego ??bo wykonuja od meskich ciezkich zadan po lekkie i dodam ze jak maja wybor to wola isc tam gdzie jest najciezej w dodatku potrafia jeszcze pomagac kolegom i serio takich osob nam trzeba bez marudzenia i narzekania dziewczyny z s.. ja was bym przyjeÅ�a razem bysmy pokazaÅ�y tym zgredom co to jest zapier..l !!!bo do reszty z s.. ktora przewija sie przez fajnale to nie wiem do kogo tu apelowac ale chyba do tych waszych kordynatorow nie dawajcie nam odpadow ktore nie widza tego co maja widzec bo gdyby mi moj czÅ�owiek noka przepusciÅ� nie miaÅ� by sie co pokazywac na fajnalach bo to tylko swiadczy o was jak szkolicie swoich ludzi hmmm a moze to kordynatorow trzeba zmienic????

klient

nie radze ci tam isc pozałujesz juz po 1wszym dniu

klient

UWOLNIONY - 2011-07-10 21:29:21 CO TO ZA ROBOTA SKORO NA KAZDA ZMIANE JEZDZI PRZEWOZ PRACOWNICZY A JAK KAZALI MISTRZUNIO I BRYGADZISTA PRZYJSC NA NADGODZINY NA 2 W NOCY TO NIE BYŁO PRZEWOZU....TAM NIKT NIE PATRZY CZY TY MASZ JAK PRZYJECHAC NA NADGODZINY I CZY CHCESZ TYLKO MUSISZ BO ONI NIE POTRZEBUJA TAKICH LUDZI... CO NIE CHCA BO CIE ZWOLNIA.... TAKI ZAJOB A ZAROBKI GORA 1360 NETTO Z PREMIA JAK CI JEJ NIE UWALA, NP ZA TO ZE KTOS PUSCIŁ BUBLA NA 3 FA A NP KOBIETY TAM NIE PRACUJA TYLKO FACECI A CALA BRYGADA MA PO PREMIII... BEZSENS CIAGLE POGANIAJA I KONTROLUJA I PYTAJA NON STOP O EP ITD... Mam pytanie, jak wygląda praca na magazynie czy faktycznie jazda wózkiem i prace magazynowe czy coś całkiem innego, bo dzwonili do mnie czy jestem taką ofertą zainteresowany.

Jebać Tenco

bez komentarza o tej pracy to w kopalni jest lzej na dole

Proszę zwrócić uwagę,że 1/3 doby pracownicy spędzają w pracy. Dlatego, należy stwarzać im warunki poczucia własnej godności. Każdy z pracowników,wybierając ten a nie inny zakład pragnie wykonać pracę jak najlepiej to potrafi i w początkowej fazie jest pełen do niej zapału. Jednak panujące warunki wewnętrzne oraz tzw. układy powodują, że pracownicy przychodzą do niej często z obawą o jutro, zestresowani. Powoduje to ich gorsza pracę i brak zaangażowania. Dlatego szukają sposobu, aby wskazać ,że w tym a tym zakładzie nie dzieje się najlepiej i gdy tylko jest okazja zmieniają ten \"znienawidzony przez nich, chory panującymi tam układami i sposobem zarządzania\" zakład na inny. Aby temu zjawisku zapobiec, kierownictwo ma za zadanie stworzyć system motywacji do lepszej, wydajniejszej pracy. Na fakt ten zwrócono uwagę jeszcze w ubiegłym stuleciu, z szczególnym uwzględnieniem \"starego\"systemu VDA 6.1, co dało wyraz w obecnym ISO TS oraz nowoczesnymi trendami psychologicznymi.Właściwe podejście do pracownika ( pochwała a nie nagana), zostało już niejednokrotnie opisane w nowoczesnym modelu zarządzania. Jeżeli model zarządzania ma za zadanie ganić pracownika, to nie ma się czemu dziwić, że ten broni się i opisuje jak to w tym a tym zakładzie jest źle.Niejednokrotnie pisze o tym jedna osoba ( ta bardziej odważna), ale podobnie myśli więcej. I tutaj pole do popisu, aby wpłynąć na pozytywne myślenie załogi, mają organizacje mające za zadanie bronienie praw pracownika -poprzez wskazanie zarządowi ( o ile jest on nowoczesny w myśleniu), obszarów niezadowolenia. Często jednak, organizacje związkowe, same boją się reakcji Zarządu, przez co pozostawiają pracownika samego, co powoduje jego dalsza frustrację i niezadowolenie. I tak koło niezadowolenia się nakręca.

Kolos

Ale z ciebie biedactwo. Lepiej siedź w domu.

witam od niedawna pracuje w tenneco ale mam juz tak dosc ze juz tam nie ide ludzie sa tam traktowani jak smiecie powinien tam wejs pip nie zapowiedzianie to by ten oboz zamnkneli.nawet jak chcesz isc do toalety a niemasz buforu to zapomnijcie ze pojdziecie do wc a szczegolnie na 3 fajnalu pozdro

pracownica

dokładnie, Ci co się nie nadają do pracy to narzekają, marudzą, zwalniają się po kilku godzinach pracy. Mięczaki ;) zacisnąć zęby i do roboty, wszędzie źle jest większości. Ludzie nauczcie się pracować :D

xxx

tak właśnie piszcie rekruci to może w końcu ktoś zainteresuje się tymi ludźmi a jeszcze tak [usunięte przez moderatora] by im się przydał to by zrozumieli swoje zachowanie.więcej takich wpisów wam nic nie zrobią a nam może się polepszy...

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe