BARTEK S.A.

Opinie o BARTEK S.A.

Jacek

Kruszynka
@Jacek 25.07.2017 23:15
Tak skromnie firma przedstawia swoją ofertę. Szkoda bo chciałem aplikować gdyż sporo dobrego obiło mi się o uszy....

Jacek? a jakie stanowisko Cię interesuje? do tak ogólnej odpowiedzi cieżko się odnieść.

Aneta

@Jacek, staram się dopytywać innych użytkowników o szczegóły i jak widać poniżej dostaję odpowiedź. Może warto zapytać o rzeczy, które Cię interesują, a których BARTEK S.A. nie zamieścił w ofercie pracy. Forum to przecież miejsce, które temu służy, wymieniajmy się zatem informacjami.

Aneta

@dawny pracownik dziękuję za odpowiedź. Właśnie bardzo chętnie dowiem się więcej zarówno na temat plusów, jak i minusów pracy w firmie. Szczególnie, że jeszcze aktywna jest rekrutacja na stanowisko Kasjer/Sprzedawca. Tylko, że jest to praca w Warszawie.

dawny pracownik

Nie ma żadnych szkoleń dla pracowników, szkolą pracownicy, którzy pracują w konkretnym salonie bądź kierownik, jeśli takowy jest. Pensja podstawa + premia w miesiącach, w których wyrobi się target, czyli sezonowych, poza tym goła pensja (najniższa krajowa). Atmosfera w zależności od salonu indywidualnie. Ogólnie są plusy i minusy.

Aneta

Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie BARTEK S.A.? Czy zapewnia ona szkolenia dla pracowników?

edf

hej wszystkim nie wiecie na jakie zarobki mzna tutaj liczyc jeżeli się pracuje jako monter GK w Łodzi?

ON

na kierowniku zarabiasz tyle samo tzn ile ?? taka duza firma a zero informacji

Inka

@jane pytałam o pracę w Centrali (biurze) nie sklepie:)

misia

Nie ma mozliwości rozwoju, nawet na stanowisku kierownika zarabiasz tyle samo co doradca klienta.

Inka

A jakieś opinie o pracy w Mińsku? ostatnio sporo przewija się ogłoszeń do pracy do biura. Ktoś coś? jaka umowa, warunki, wynagrodzenie?

Wensday

Umowa o pracę. Możliwość awansu - hmm jak jesteś dobra a akurat kierownik się zwolni.

jożka

@misia co to znaczy, że dużo wymagają? znasz firmę która nie kombinuje, żeby zapłacić jak najmniej i nic w niej nie robić?

misia

sama tutaj pracuję i powiem tyle,że dużo wymagają a nic nie oferują w zamian. Najniższa krajowa plus premia, ktora jest wtedy jak jest dobry miesiąc, kombinują by zapłacić jak najmniej. ostatnio jest problem z pracownikami, co się dziwić.

zainteresowana

też się zastanawiam nad pracą tam, zwłaszcza, że jest kilka ofert na Warszawę. Możecie coś więcej powiedzieć, jak zarobki, atmosfera i czy warto?

pracownica

Pracuję w Bartku w Szczecinie. Praca jest ok. Tylko moja kierowniczka jest osobą bardzo leniwą. Wysługuje się pracownicami, spóźnia się, kłamie i oczernia pracowników do firmy po to żeby siebie wybielić w ich oczach. Jak giną buty czy pieniądze ona jest najmniej podejrzana.. a według mnie robi sobie premie jako kierowniczka. Z reszta pracowała przed Bartkiem w firmach gdzie notorycznie kradli wiec wie jak to robić.

Jeny

No szału nie ma , odpowiedzialnosc materiala przy zadnych zabezpieczeniach na sklepach, male pensje i spoznone bo 10 napisza maila ze sie wyplaty opoznia i beda 15 bo tak im wyszlo :/ na przesiedzenie dobra ale nie na przyszlosc

panda

dobra praca

Zuza

A czemu byś się zastanowiła? Proszę o odp.

taka sobie ja

Tak pytam, czy Ty piszesz o Bartku, sklepie obuwniczym. Atmosfera wśród pracowników ok. Ale co do pracy za stanowiłabym się...

Zostaw opinię o BARTEK S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BARTEK S.A.