Opinie o Bartek S.A. w Mińsk Mazowiecki Generała Kazimierza Sosnkowskiego 83

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bartek S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bartek S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartek S.A. w Mińsk Mazowiecki Generała Kazimierza Sosnkowskiego 83

Jak będą wyglądać nasze wypłaty? Jesteśmy obecnie na postojowym czy jak? W tej firmie nikt nic nie wie, pracownicy sklepów dowiadują się o wszystkim jako ostatni.

Klient

Czy Państwa sklepy będą jeszcze otwarte ? Jestem bardzo zawiedziona że w pełni sezonu nie mogę kupić dziecku butöw.

!

Praca trochę wymagająca, ale ogólna atmosfera w porządku. Jest okej

DP

Ciekawa, rozwijająca praca, atmosfera fajna, a inni pracownicy pomocni. Czasem potrzeba czegoś na wczoraj co potrafi trochę zdenerwować ale za to jak się coś udaje to bardzo motywuje. Ogólnie polecam.

Firma Bartek S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko 5.000zl + premia 5.000zl SERWISANT/MONTER OKIEN i ROLETY. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Firmę Polecam omimo dość sporych wymagań (choć nie tylko w tej firmie lecz i innych). Ciekawi ludzie i można nie sporo dowiedzieć, bardzo duże doświadczenie firmy. Praca ogólnie miła, zdarzają się stresujące momenty, ale to raczej jak wszędzie. Ogólnie czas tam spędzony oceniam na plus. :)

Sprzedawca

A ja z kolei polecam pracę w sklepie Bartek :) Zarówno w sklepach jak i w centrali pracują fajni ludzie, zawsze pomocni, atmosfera bardzo koleżeńska. Macie problem to zawsze ktoś pomoże. Zarobki też są dobre, rum bardziej na małe przedsiębiorstwo. Nie narzekam, polecam każdemu :)

kobietka

To się zwolnijcie i poszukajcie pracy gdzieś indziej. Równie dobrze mogliby zamknąć sklepy z dnia na dzień i zostalibyście z niczym.

@Sprzedawca

No dokładnie !!!!!Ludzi w sklepie nie ma szczególnie wieczorami.Jest bardzo duzo sklepów ktore sie zamykaja wczesnie ..Ale oczywiscie sklep z butami dla dzieci musi byc czynny najdłuzej.

Innym rozwiązaniem jest obniżenie wymiaru czasu pracy pracownika o 20%, jednak nie więcej niż do połowy etatu i tym samym proporcjonalne obniżenie wynagrodzenia. W takiej sytuacji jednak pensja również nie może być niższa niż minimalne wynagrodzenie za pracę.

Pp

Przestój ekonomiczny daje prawo do obniżenia wynagrodzenia bez zgody pracownika Obecnie natomiast zgoda pracownika nie jest potrzebna. Zmiany można wprowadzić po porozumieniu z przedstawicielem pracowników czy związkami zawodowymi. W przypadku przestoju ekonomicznego pracodawca ma możliwość obniżenia pensji pracownikom, którzy pozostają w gotowości do sprawowania obowiązków służbowych. Mogą to być między innymi osoby zatrudnione w sklepach mieszczących się w galeriach handlowych czy pracownicy klubów i miejsc rozrywki. Pracodawca może wówczas obniżyć wynagrodzenie pracowników objętych przestojem ekonomicznym o 50%, przy czym nie może być ono niższe niż minimalne wynagrodzenie 2600 złotych brutto.

sprzedawca

No tak najlepiej usuwać wszystkie komentarze i prawdę która jest dla firmy niewygodna.Jesli firma dostaje dofinansowanie z tarczy antykryzysowej to dlaczego my mamy zarabiać 1500zł ?Przecież to dofinansowanie ma być do naszych pensji.To co firma zamierza zrobić z tymi pieniędzmi dosc ważne pytanie ale przecież od firmy niedostaniemy żadnej odpowiedzi.

@sprzedawca

Drodzy, Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja jest trudna, nie tylko dla firmy, ale również dla naszych pracowników. Mamy nadzieję, że niedługo wróci do normy. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby utrzymać ciągłość produkcji i sprzedaży, a co za tym idzie utrzymać aktualne zatrudnienie. Wiele firm podejmuje bardzo restrykcyjne kroki, czego my chcemy uniknąć. pozdrawiamy Bartek S.A.

Ola

Wracamy do pracy, a co z naszą ochroną?czy firma zapewni nam maseczki, rękawiczki jednorazowe,środki dezynfekcji którymi trzeba co godzinę czyścić stanowisko pracy? Dlaczego wracając nic nie wiemy na ten temat ?

@Ola

Witaj Ola, wymagane środki ochrony zostały wysłane do sklepów: maseczki, rękawiczki i środek dezynfekujący dla personelu i klientów. Pozdrawiamy u dużo zdrowia

sprzedawca
@Ola

Naprawdę praca za 1500zł to są dobre zarobki.

Jakie są mocne strony pracodawcy Bartek S.A.?

Pracownica

Jeśli chodzi o pracę w sklepie to nie ma zarzutu. Dobry kontakt z centralą, wszędzie są pomocni ludzie (oczywiście jeśli nie jesteś dla nich (usunięte przez administratora)ale takie sytuacje dzieją się praktycznie co 2 miesiące.

Koronawirus, a Bartek realizuje dostawy towarów do sklepu. Komedia. Mamy wyjść z domu tylko po to, żeby wyłożyć towar na zamknięty sklep. Tak właśnie dbają o pracowników.

Ola

Jak się na to zgadzacie to wasza sprawa. Firma Bartek nigdy nie dbała o pracowników i nie będzie dbać.Za coś takiego powinni mieć kary po to są galerie zamkniete żeby do nich nie chodzic .Firmo Bartek mamy stan epidemiczny w Polsce

Oli

Z tego co zauważyłam jeżdżąc do sklepu,wielu pracowników w innych firmach siedzi i przyjmuje ale odsyła towar,nie jesteśmy jedynymi pracownikami w takiej sytuacji.

Janusz

Zauważyłem w wątku komentarz, w którym ktoś stwierdził, że pracownicy składają wypowiedzenia. Czy w firmie są jakieś problemy, które sprawiają, że nie warto podejmować współpracy? Będę wdzięczny za aktualny obraz sytuacji. Dzięki.

Olo

Pracuje ktos na magazynie w Minsku? Jakie stawki oferuja dla pracownika z doswiadczeniem z uprawnieniami na wozek, oraz ze znajomoscia programu symfonia?

bardzo ciekawe, ale wypowiedzenia składają pracownicy sami, a nie dostają je od firmy....

@były pracownik

W innej firmie dostałam wypowiedzenie od firmy, więc nie tylko sam pracownik może złożyć wypowiedzenie ale też firma ;)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Bartek S.A.?

Oczywiście, wystarczy chęć do pracy :)

Janusz

Fajnie, ze o tym napisałeś. Ciekawi mnie, czy przed podjęciem zatrudnienia takie osoby przechodzą przeszkolenie lub mają pomoc od bardziej doświadczonych pracowników?

Katarzyna

Witam, jestem zainteresowana praca na stanowisku https://bartek.com.pl/pracownik-sklepu-internetowego-o24, pracownik sklepu internetowego. Ktoś napisze jak wygląda praca na tym stanowisku i jaka atmosfera panuje w siedzibie?

Co jest Twoim zdaniem przyczyną takiej sytuacji? Mam nadzieję, że uda Wam się jakoś rozwiązać tę sprawę. Napisz proszę coś więcej o rodzaju umowy i systemie pracy w Bartek S.A.

Aneta

@Kasia, mam wrażenie, że mówisz nie liczyłabym na poprawę tonem pewnej rezygnacji. Czy myślisz, że nie ma sposobu, żeby podjąć dialog z pracodawcą na ten temat? Jak sobie wyobrażasz swoją dalszą obecność w firmie BARTEK?

wkurzon
@Aneta

Dialog nie ma sensu - próbowałyśmy. Tylko salony w Warszawie są doceniane reszta to margines.

Kamil

Słyszałem, że firma jest dobra. Mam pytanie jaka atmosfera i jaką umowę proponują nowemu?

Zostaw merytoryczną opinię o Bartek S.A. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Bartek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bartek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartek S.A.?

Bartek S.A.
2.4/5 Na podstawie 47 ocen.

Bartek S.A.