NRW

Szczecin

Opinie o NRW

Alicja

@ramb, co masz na myśli? Możesz powiedzieć więcej na ten temat?

rybka

maciek,idź, dowiedz się sam spróbuj - na pewno nie pożałujesz.

tamo

Tak jak mariusz, ja też uważam że zawsze jest trochę prawdy i trochę kłamstwa we wszystkim... dlatego jednak nie polegałbym w 100 na tym co tu ludzie piszą, bo przecież opinia ludzi jest bardzo subiektywna no nie? Ja chciałbym spróbować swoich sił w pracy w NRW ale chyba obecnie nie prowadzą żadnej rekrutacji co?

ramb

[usunięte przez admina]. Odradzam, chyba że chcecie prosić się o kase!!!!!!

anonim - 2010-02-22 12:27:31 pracowalem dla nich kase jakos wyplacili ale niema zadnej umowy zadnych swiadczen typu zus czy kasa chorych teraz walcze o pit zobaczymy co bedzie dalej Jestem z innego województwa to nie mam adresów jeszcze im kontrole z Urzędu kontroli wyślij.

anonim - 2010-02-28 15:12:06 witam ja też pracowaÅ�em dla tej firmy wÅ�aÅ�nie wczoraj wróciÅ�em do Polski , pieniÄ�dze jakoÅ� wyciÄ�gnÄ�Å�em po dużych problemach . nie polecam [usunięte przez admina] Witam, też mi pitu nie chca wysłać, jakaś dziwna Firma trzeba im UKS wysłać(kontrolę skarbową)

ro 123

tez mam z mimi problem ale mam zamiar ich zglosic do inspekcji pracy w szczecine a i tez gdzie sie da

młody

wieczne problemy z tą firmą spore opóznienia z płatnością, żadnych świadczeń, naprawdę nie polecam tej firmy...

jest to firma która nie płaci.

pracowalem z tej firmy w niemczech shul 10 euro mialo byc netto na godzine wyszlo 6 niepewna firma nie dostalem wszystkich pieniedzy minelo 2 miesiace

Zostaw opinię o NRW - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NRW