Express Port Sp. z o.o.

Szczecin

Express Port Sp. z o.o.

Opinie o Express Port Sp. z o.o.

Są na forum jacyś aktualni pracownicy Express Port Sp. z o.o., którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

Prezes Portu Jestem

Tak... Tu się zgadza, niektórzy nie warci są złamanego grosza, a inni pracownicy, ci pracowity dostają po 7000 wypłaty. Panowie nie narzekać bo będzie gorzej, naprawdę będzie gorzej,już niedługo ustawy się zmienią i to my będziemy decyzję podejmować ile zarobisz, wrócą stawki 6-7 zł, brutto bo tyle jest i tak dużo, policzcie tylko ile to kapusty przy 340 godzinach, tylko niektórym robić się nie chce!!! Kurde

VeniVidiNara

Jeśli zaspokaja cie 10 zł/h, nie ważne czy dzień zwykły czy niedziela, praca w swoich prywatnych ciuchach (zapewniają tylko kask i kamizelke, rękawice płatne 7 zł za pare) na śmieciówce do końca roku i tak co roku, to wal tam jak w dym. Wypłata w terminie. Pozdrawiam januszów.

Captain

Wol. Tak stwietdzam maja swoich ludzi Do tyrania . Pozdro.wol.

Tyberiuss74

Mialem od nich oferte na montarz solarow w niemczech Kpina kurwa bazuja na tepocie pracownikow umowa zlecenie 1800 zl brutto w Polsce podpisana od niej nic sie nie liczy nawet urlopu niema brak ubezpieczenia w niemczech co z tego ze wyrabiaja karte nfz jak ona jest gownobwarta i za pobyt i leczenie za granica placic trzeba Ludzie urzywajcie rozumu!!!!! dniowki 80,90,100 euro dniowka ile to godzin !? 14? Moze wiecej.nieee pani jakas tam powie ze max9 pieprzyc wyzyskiwaczy

marko

pracowałem w tej firmie dorywczo. Nie mogłem narzekać- na to co się umówiłem to tak było. Ci nie zadowoleni co piszą ze nie biorą ich na robote to zapewne dlatego ze wieczorami zapili i nie byli w stanie pracować na drugi dzień. I się nie dziwie ze tygodniami nie biorą ich ponownie. Jeżeli chcesz pracować i jedziesz zarobić to sznauj pracę a nie wieczorem w tyte i tyle. Ja milo wspominam szefostwo z ekspresu i zawsze płacili i dla naprawdę szanujących prace jest ona. to moje zdanie.

diablo

Wszystko się zgadza firma ma wybrańców... Jak dla mnie banda wyzyskiwaczy szukających wołów do pracy. Brygadzista śpi po stołówkach a ty tyrasz. Brak słów

Brygadzista Świnoujście

*jas fasola - na podstawie tego jak to napisałeś, nie zasługujesz niestety na nic lepszego,przykre.Firma jasno określa zasady w umowie jeśli się do nich dostosujesz i będziesz się starał na pewno wyrobisz tyle godzin że Ci wystarczy.Co do warunków to rzeczywiście b.słabe a ludzie na Świnoujściu owszem 3/4 na lekkim lub wyższym gazie.Tak czy inaczej porównując z rynkiem pracy jaki jest w naszym województwie nie jest najgorzej a może nawet całkiem nieźle.Pozdro dla kumatych

jas fasola

zaczelem niedawno pracowac lecz jakas smieszna umowa ramowa z ktorej nic nie wynika nawet nie wiadomo czy ubezpieczenie odprowadzaja i za ile sie robi.a propo popieram reszte tego co tu jest kazdy ze stalych pracownikow przed swinaujsciem na ciaglym gazie no wyziewie jest niema co a na nockach tyrasz a reszta gdzies sie chowa i kima dobra moje zdaniem jak ktos znajdzie cos lepszego to niech idzie nikt w tej firmie nie zmusza do pracy chyba ze prezesowi w dupe wchodzi sie albo donosi sie jak cos moje zdanie na kazdego pracownika czeka milion osob takie jest powiedzenie szefów firm polskich

ktoś

Firma ma swoich wybrańców. Maja kupę ludzi z tego połowa nie pracuje po pare tygodni ... Nie polecam

Obecny pracownik

Pracuję w tej firmie kilka miesięcy i są pracownicy którzy jeżdżą codziennie na robotę a inni tygodniami nie mają pracy to nawet na jałmużnę nie da się zarobić. Więc wniosek z tego że kto daje właściwym osobom w łapę ten ma pracę a inni zatrudnieni nikogo nie obchodzą.

mahony

Tak chwalcie tą firmę ,bo przy tej władzy która jest dziś tylko tacy ludzie jak prezes expresu mogą być zadowoleni ,reszta ludzi musi ciężko tyrać na takich ludzi ,i cieszyć się ,że mają pracę i przypadkiem nie pytać za ile.

No cóż te pochwały to są chyba pisane przez prezesa ,ponieważ reszta to chyba nie umie pisać a ludzi szkoda bo zawsze będą chwalić bo boją się ,że nie będą mieli nawet tej jałmużny którą otrzymują jako wynagrodzenie

Zostaw opinię o Express Port Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Express Port Sp. z o.o.