Dancoal Sp. z o.o.

Opinie o Dancoal Sp. z o.o.

rurk

jestes pewien ze zona do ciebie mowi (usunięte przez administratora) ze wzgledu na prace?

Karo

Brzmi dobrze co piszecie

Karo
@Karo

Jeszcze naszło mnie bo mysle ze takie warunki to nie tylko wozkowy tylko generalnie jest wporzadku, jakie sa stanowiska i jakie wolne ?

Steven
@Karo

na internecie nic nie widziałem ale tak weź podejdź osobiście po prostu

Adi

slyszalem kilka dobrych rzeczy o waszej firmie, jestem prawie zdecydowany przejsc do was ale wole sie upewnic czy tak faktycznie jest pytanie dotyczy swiadczen socjalnych, czy w systemie czterobrygadowym są dodatkowe pieniądze za pracę w święta i czy po roku pracownicy dostają podwyżki? i jeszcze jak u was i czy w ogole sa jakies premie?

solo
@Adi

W skrócie wszystko jak na umowie, są bonusy na święta jedne i drugie, jakieś paczki dla dzieci. Stawka całkiem niezła plus bonus za 4 brygady, jakaś premia wpadnie, a jak masz papiery na wózek to jeszcze lepiej, możesz spokojnie na magazyn startować. 4brygady 3 zmiany, na magazynie 2zmiany. Co jeszcze chcesz wiedzieć

Blady
@Adi

Stary teraz jest ssanie na wózki widłowe z UDT bo przepisy się zmieniły. Jak masz wszystkie papiery to na dzień dobry dostajesz 3k bez nadgodzin. W sezonie nadgodziny wpadają bo sobota też się kręci i już masz 3,6k bez najmniejszego ale a jaki dobrze pociśniesz to ponad 4k się zakręcisz bez wysiłku tylko musisz chodzić do roboty. Walisz palety na foliarki i załadunki na auta i dniówka leci. Kierownik magazynu spoko koleś normalny na produkcji też jest git bo dużo latania na wózkach więc tylko mieć papier i jazda.

Lird
@solo

Nie do końca tak jest, bardzo dziwne jest to że nowy przychodzi i ma stawkę wyższa niz pracownicy z kilkuletnim stażem...to jest tzw szacunek dla ludzi...

Floyd
@Lird

Lird rynek sie zmienił i żeby takiego młodego w ogóle od rodziców wyprowadzić to trzeba mu dać na start. Taka polityka a nie kwestia szacunku i nie tylko tutaj tylko we wszystkich firmach

Logistyk

Rok temu pracowałem w handlówce jako logistyk i nie polecam, sam odszedłem (usunięte przez administratora) To co piszą poniżej to prawda Tempo, tempo,tempo.... (usunięte przez administratora)

Kierownik działu handlowego
@Logistyk

I słusznie bracie

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dancoal Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Zmiany Produkcyjnej? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

zwolnij

Wejże gościu pohamuj

Usze

Ludzie tu pracują całymi latami ocena sama w sobie

Józek
@Usze

Jasne latami A ilu pracowitych dobrych ludzi się z stamtąd zwolnilo bo inni są lepiej traktowani...Ci co koło (usunięte przez administratora) czyjeś latają proste

Ózek
@Józek

z dwojga zlego lepiej ze ludzie sami odchodza niz sie ich zwalnia hahah

ttt

a ja tu pracuje i nie planuje tego zmianiac

Witek

Niestety nie potrafimy doceniać tego co mamy. A mamy dobrą firmę

guigoo
@Witek

przynajmniej ma jakąś ugruntowaną pozycje na rynku

Kajtek
@guigoo

bez strachu ze zaraz zwolnienia poleca dobrze bo teraz sie co chwile slyszy ze masowo ludzi wywalaja

prez

macie jakiś wolny wakat? na ile zmian robicie?

U
@prez

zależy gdzie magazyn 2 zmiany produkcja 4-brygadowka na 3 zmiany, mechanicy 3 zmiany ale ogólnie warunki dobre

mc wisnia
@U

warunki jakie?

mc wisnia
@mc wisnia

tzn czy mozesz cos wiecej powiedziec

Czaro
@mc wisnia

mc warunki jako atmosfera zależy od ludzi a na tych nie narzekam bo w porządku są, umowa jest. pracują tu ludzie od lat więc kwestia wejścia w klimat

Anonimous

(usunięte przez administratora), beka nad beką , ludzie pracują , nie opuszczają pracy , są wporządku wobec innych (zarty zartami) (usunięte przez administratora)

pliniusz

JA akurat na magazynie pracuje i mi pasuje dwuzmianówka, są sprawy do zalatwienia rano i popoludniu tez by czlwoiek czasami posiedzial w domu i bez proszenia sie mozna poustalac

zahartowanywboju
@pliniusz

od 25 lat pracuje na zmiany i powiem ci że ciężko byłoby mi się teraz przestawić na jedną siła przyzwyczajenia

Kostek

Pracuje w Dancoalu od lat, bywały lepsze gorsze czasy, ale jak na razie nie planuję stąd odchodzić. Stabilnie

sznap

mi najtrudniej sie bylo przyzwyczaic do pracy na zmiany, ale mam blisko i ogolnie mi tu dobrze

dan

jako pracodawce oceniam na 4/ 4.5

pzdr

wiecie może czy kogoś szukają ?

Iza
@pzdr

Owszem, na stronie internetowej Dancoal, znajduje się informacja, że firma szuka osób do pracy na poniższych stanowiskach: Pakowacz – pracownik produkcji, Operator wózków widłowych, Mechanik utrzymania ruchu. Pozostawiam link, pod którym znajdziesz wszystkie szczegóły: https://www.dancoal.pl/?q=pl/kariera Czy któraś z tych ofert jest dla Ciebie interesująca i będziesz składał aplikację?

pzdr
@Iza

wczoraj wieczorem wysłałem na operatora wózka, papiery mam, doświadzcenie też, tylko nie wiem czy nie lepiej byłoby się przejść i pogadać normalnie zamiast pisać. pożyjemy zobaczymy

Iza
@pzdr

W takim razie trzymam kciuki. Jeżeli zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, koniecznie daj nam znać jak przebiegła. Dzielenie się osobistymi doświadczeniami na forum jest bardzo ważne. Dzięki temu, innym będzie łatwiej podjąć decyzję czy również wysłać CV. Każda obiektywna i merytoryczna decyzja może być pomocna.

Paskal

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Firma jak firma, jak dla mnie w porządku, mi się tu dobrze pracuje. Jakby mi było zle zamiast pisac na forum, zacząlbym pisac cv i szukac innej jak ta taka beznadziejna

Fikus

Co czlowiek to opinia... wedlug mnie normalnie sie pracuje. no trzeba byc nauczonym roboty to napewno ale nie ma co tak wieszac psow. calkiem znosna robota.

Rosek
@Fikus

Mam takie samo zdanie

Lorde

Jesli w LM jest lepsza atmosfera i podejście do pracowników to musisz byc masohista

wisnia

W sumie tez nie narzekam na klimat w pracy. Pozdrawiam

edzia

Lubię atmosferę w Dancoal Sp. z o.o. za: praca jak praca atmosfera była bardzo miła bo pracowałam z fajnymi ludżmi

Zostaw merytoryczną opinię o Dancoal Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w Dancoal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dancoal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dancoal Sp. z o.o.?

Dancoal Sp. z o.o.