Opinie o Firma Usługowo Handlowa Sanpol Wiesław Orzechowski w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Usługowo Handlowa Sanpol Wiesław Orzechowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma Usługowo Handlowa Sanpol Wiesław Orzechowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo Handlowa Sanpol Wiesław Orzechowski w Dębica

pawel

Norbi- porozmawaj z zatrudnionymi tam kierowcami. Sprawdz ile ton przezucają kobiety zatrudnione w sklepach i ile pracuja po nadgodzinach. ciekawy temat na reportaz...

Omijajcie ta firme z daleka. Ciezka robota dzwiganie worow z ubraniami na tiry porozdzierane,z szefem nie ma dyskusji ani dnia wolnego nie mozna wziąć bo zaraz wyrzuca z roboty, kierowców tam przewinelo się mnóstwo, slowem się nie mozna odezwac. Kobiety tam pracujace zastraszone. Nawet na przerwie ciezko dokończyć swoje sniadanie. Masakra i nie dowierzanie.

Czy często Firma Usługowo Handlowa Sanpol Wiesław Orzechowski poszukuje kogoś na stanowisko Sprzedawczyni? Ile osób tam pracuje?

Patology

Tak, tam jest "stały przemiał" czynnika ludzkiego jak w (usunięte przez administratora) tylko z "benefitami" takimi jak przemoc psychicznej, (usunięte przez administratora), kłamstwo i manipulacja. ARBAIT MACHT FRAI, tylko w Sanpol jak go omijasz z daleka

Tosia Nowy wpis

Widzieliśmy z chłopakiem w ogłoszeniu dla kierowcy kat B, że prócz podstawy przypadać mu może również premia. Ona jest jakaś wynikowa czy może uznaniowa tylko? I ile tak średnio wpada?

Wariatunio Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Witam, po przeczytaniu komentarzy mam straszną chęć skorzystać z oferty jaką dziś dodano , kierowca kat b , jazda po kraju , kim jest ten cały orzeszek że ludzi nie szanuje ??

ZOFIA Nowy wpis

Na rozmowie obiecują umową o pracę. W rzeczywistości dostajesz umowę zlecenie na okres tygodniowy. Stawka godzinowa poniżej najniższej krajowej.

Michaśka Nowy wpis

Hej. Faktycznie zauważyłam, że w ofertach dla sprzedawców jest wpisany okres próbny ale wcześniej gdy patrzyłam za oferta dla sortowacza to już była od razu wpisana umowa o pracę ale na czas określony. Do dziś tak jest, że nikogo jakoś specjalnie nie sprawdzają?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Firma Usługowo Handlowa Sanpol Wiesław Orzechowski? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku SPRZEDAWCA (ODZIEŻ UŻYWANA).? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Pani

Pracuje u Pana Orzechowskiego na umowę zlecenie, gdzie pierwotnie miałam być na cały etat ale Panstwo jednak postanowili inaczej..odnośnie płacy kręcą i przeciągają wypłatę cały czas. Za badania które robiłam w marcu zapłaciłam 282zl i do dziś mi tego nie zwrócili jak również za marzec wisi reszta wypłaty. Co chwila przysyłają kogoś na szkolenie. Ja osobiście rezygnuje z pracy w tej firmie ponieważ gorzej trafić się nie dalo

Możecie mi wyjaśnić od czego to zależy ze sprzedawcom raz oferują umowę zlecenie a raz jednak te o prace? przeglądam właśnie dębicki za pracą i tak znalazłam te dwie wstawione oferty i to mnie zastanowiło. Dodatkowo widzę, że nikt nie odpowiedział na to poprzednie zapytanie odnośnie umowy na okres próbny, jak to wygląda?

anonimos

witam, ostatnio przypadkiem natrafiłam na sklep tego pana. Od kilku miesięcy lubię zrobić sobie przejażdkę po okolicznych ciucheksach zeby sobie cos fajnego wygrzebac. Na strone trafiłam wpisując nazwe firmy i nazwisko własciciela które były zapisane na paragonie. Co do samych sklepów to lokale w których mieszczą sie sklepy są paskudne i wogole nie zachecają do robienia w nich zakupów. Sam towar nawet w dzien dostawy bywa tragiczny nie raz po przerzuceniu setek rzeczy mozna wyjsc z pustymi rekami. czasem trafi sie firmowa rzecz ale to zadkosć firmówki przeważnie jak sie trafiają to sa ubrudzone smierdzą lub są uszkodzone. Większosc ubrań wyglada jak z kontenera dla bezdomnych zadko kiedy zdazy sie perełka. W wiekszosci lokali tego pana (odwiedziłam 6) smierdzi stęchlizną.

O co ze sprzedawcami odzieży używanej? Jeszcze parę miesięcy temu nawiązywano do tego stanowiska a właśnie ponownie jakaś oferta widnieje w sieci. zarobków należy się spodziewać rynkowych? A aktualnej atmosfery?

Pani

Wisiało do 22.08 ogłoszenie z PUP na sprzedawcę. Czy zarabia się 3.600 brutto minimalnej, bo tego nie napisali? I jedna rzecz mnie zastanawia, jak to jest z obowiązkami, bo tutaj ktoś pisał, że kobiety przerzucają ciężary. Ale czy to było pisane o sortowaczkach, czy o sprzedawczyniach też? Pytam, bo czasem w takich firmach kto inny rozbija na magazynie zgrzewki z ciuchami i wiesza je na wieszaki, a sprzedawczyni tylko rozwiesza w sklepie wieszaki i sprzedaje towar. Ja z tym u Was?

Sandra00
@Pani

Pracuję u Pana Orzechowskiego i jest wypłacana minimalna stawka oraz worki sprzedawczynie również przewalają

Ali
@Sandra00

Może Pani coś więcej powiedzieć o pracy przy sortowaniu odzieży

Zfazowany
@Sandra00

Jak nazywa się pani z biura brunetkę wysoka ?

Klaudka

Tez widziałam tamte ogłoszenia dla sortowaczy, o których była mowa w opisie w jednym z wątków. Teraz niedawno był potrzebny sprzedawca z tym ze to na 0,5 etatu, z czego wynikało takie zapotrzebowanie? Ile osób teraz jest na zmianę? Opiszecie także jaki jest aktualny kontakt z klientem?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Firma Usługowo Handlowa Sanpol Wiesław Orzechowski? Umieścili kilka ogłoszeń na InfoPraca.pl.

Ciuchlandia

Witam, na stanowisko sprzedawca odzieży używanej, otrzymam umowę o pracę czy wpierw umowę zlecenie (jak wynika z waszych wpisów i doświadczenia tych, którzy "zaliczyli" współpracę z firmą? Czy rzeczywiście jest tak tragicznie, że większość z Was zaledwie 1 miesiąc wytrzymuje tam? Może i wy przesadzacie mając oczekiwania "nie z tej ziemi"? Jak to się ma w rzeczywistości? KTOŚ? COŚ?

@Bartlomiej

Bartłomiej a czemu masz takie przekonanie? No i jakie kompetencje trzeba mieć by przepracować tam 1 tydzien czy lub "aż 1 miesiac" :-) Od czego zależy by tam dłużej zostac ? Byłam kilka razy robić zakupy i wyglądało normalnie a sprzedawczynie uprzejme w obsłudze. klienta.

Klient
@@Bartlomiej

Od czego zależy?? Od tego że będziesz na wszystko przytakiwać i nie pyskować. I utarg też musi się zgadzać tak żeby zadowolić tego "pana" to wtedy może przepracujesz dłużej a i to nie wiadomo ;) robic zakupy i być tam 10 min i ocenić ze jest ok a siedzieć w tym w środku to jest duża duża różnica. Pozdrawiam

pawel

sara
@pawel

proszę o kontakt dama8@vp.pl pracowałam tam 5 lat , mi nigdy za nadgodziny nie została ani złotówka wypłacona ,szukam osób które tam pracowały ,praca ciężka ,wyzysk (usunięte przez administratora) ,dzwiganie starych szmat ,zmuszają do urlopu bezpłatnego

@pawel

Jeden worek po zważeniu ważył prawie 40 kg jeśli workiem można to nazwać sitko wory poklejone tasmą a gdy człowiek upomni się o coś to jest zbesztany że nie szanuje albo pyskuje

Daria

Bardzo dużo tam osób pracuje i nie ma szacunku dla za pracownika każdy jestem (usunięte przez administratora)

Daria
@Daria

Dlaczego państwo usuwać ie Jeżeli się pisze prawdę o tej firmie Sanpol to jest najgorsza firma jaka tylko może być na Podkarpaciu a dokładnie

Patology

Co do firmy szczerze usunięte są moje posty ale odradzam ta firmę wykorzystywanie pracowników na każdym kroku licząc kierowców (usunięte przez administratora) po kilkadziesiąt godzin jak (usunięte przez administratora) Sprzedawczynię okey na nie których sklepach ale wporzo babki co człowiek lubią tam jeździć i nie było problemów co do magazynu pozdrowienia dla dziewczyn które jeszcze tam siedzą i się trzymają z tym (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że wiecie kto to napisał a wszegolnosci teraz najserdeczniejsze pozdrowienia dla Pana orzechowskiego by ta firma jak najszybciej upalda z wielkim chukiem za chamstwa i wiele innych.

@estrie

Przecież takie rzeczy się zgłasza do odpowiednich służb. To jest inaczej tak zwany (usunięte przez administratora)!

Wiecie, czy Firma Usługowo Handlowa Sanpol Wiesław Orzechowski udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pracownik1

Nie polecam zero szacunku do człowieka (usunięte przez administratora)

Wiesiek kłamca (usunięte przez administratora) mówi o stawce po czym podsuwa umowę zlecenie z minimalna krajowa szuka (usunięte przez administratora)ludzi jak on sam, samochody totalny złom auta przeladowane non stop, nie polecam wchodzić z nim w układy kawał grubej (usunięte przez administratora).

Dariusz

Też jeździłeś tu na zleceniu? A jak samochód przeładowany to wtedy oda za mandat czy kierowca musi z własnej kieszeni płacić? Jak to jest rozliczne?

magic
@Dariusz

ta odda aż ci się Karola zdziwi ????, odradzam jaka kolwiek współpracę z tym człowiekiem dziwię se że jeszcze ktos tam pracuje.

Dariusz
@magic

Czyli nie odda. Wszyscy pracują na zleceniu czy przy dłuższym stażu można wynegocjować normalną z lepszą kasą? Bo nie wierze że tylko takie warunki bo faktycznie pracownicy by uciekali. Ty jak długo tu pracowałeś?

Lolo

Jak najdalej od tego pracodawcy,gdy zrezygnowałem po paru dniach pracy to mi powiedział żebym spadał bo go ręce swędzą.

Jonasz
@Lolo

Mogłeś mu powiedzieć choć i spróbuj

Weronika
@Jonasz

z którego stanowiska piszesz? pytam, bo ciekawa jestem jak obecnie praca tu wygląda i ile płacą. znasz sytuacje w biurze?

Muchozoll

Witam ja kiedyś pracowałem moim zdaniem ok

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo Handlowa Sanpol Wiesław Orzechowski - Dębica

• Jak się pracuje w Firma Usługowo Handlowa Sanpol Wiesław Orzechowski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo Handlowa Sanpol Wiesław Orzechowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowo Handlowa Sanpol Wiesław Orzechowski?

Firma Usługowo Handlowa Sanpol Wiesław Orzechowski
2.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Sandomierska 9
    39-200 Dębica