FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "SANPOL" WIESŁAW ORZECHOWSKI

Dębica

Opinie o FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "SANPOL" WIESŁAW ORZECHOWSKI

Piotr

no wlasnie widze, że pracownicy zmieniają się tam jak skarpetki. Prawie co tydzień jakieś ogloszenie

kuba

Tragedia , nie ma o czym gadać - jednym słowem niewolnictwo, za prawie darmo robota.

micki

ludzie omijajcie ta firme szerokim lukiem a w szczegolnosci kierowcy kiepskie a wrecz tragiczne auta bez turbo dwa transity porazka podgorke na jedynce trzeba bo nie da rady inaczej ciagle przeladowany szkoda gadac

Zostaw opinię o FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "SANPOL" WIESŁAW ORZECHOWSKI - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "SANPOL" WIESŁAW ORZECHOWSKI