Opinie o Darfrost w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Darfrost. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Darfrost na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi finansowe i doradcze - leasing finansowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darfrost w Dębica

Widz Nowy wpis

Firma zamknięta ???? na jej miejscu jest nowa firma

Alicja Nowy wpis

Już trochę czasu minęło od ostatniego wpisu, więc zakładam, że sytuacja z wypłatami już się unormowała, ale czy coś się zmieniło w czasie pandemii? Były jakieś większe zwolnienia, zmniejszenie wynagrodzenia? Zastanawiam się, czy w firmie jest stabilnie pod względem pracy.

vg Nowy wpis

@praacownik a co sie działo z wypłatami? były opóźnienia ??

pracownik Nowy wpis

Witam Orientuje sie może ktos czy sytuacja ulegla zmainie z tymi wyplatami?? Nadal prezesa jest Szych??

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Darfrost spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
favsedvsdv

Dramat zalegają z wypłatami a robota cięzka odradzam !!

Kamil

miałem iść od wtorku tu pracować,ale sprawdziłem ich na internecie i co się okazało ogłoszenie od nowa pojawiło się na olx więc ktoś wytrzymał całe dwa dni :)

Michu

Nekio kogo chcesz oszukać? Z informacji od moich znajomych wynika, że dalej pierwsza wypłata na zachętę, a później czekasz na "co łaska"! Odradzam pracę w tej firmie.

dxxx

hej planuje isc zaniesc cv do tej firmy czy od tego czasu zmienilo sie cos w zwiazku z wyplatami czy dalej zalegaja ludziom ?

PracownikMiesiaca

Praca w sumie fajna, jak się nie trafi na mistrza dupka. Pierwsza wypłata na zachętę, późniejszych brak. Trzeba się prosić jak nie o swoje, wręcz żebrać. Ja po skończeniu tam pracy, gdyż zwątpiłem w ich szczere intencje, jeszcze 4 następne miesiące odzyskiwałem 2 wypłaty zaległe. A są filantropii, którzy mieli zaległości z zeszłych sezonów. Nie polecam i odradzam pracę w Darfrost Plus!

o.mol

jak wygląda system zmianowy?soboty tez pracujecie?

noname

Praca jeszcze ok, z wyplatami jest porażka, opóźnienia z pieniędzmi jest po kilka miesięcy. Nie polecam pracy w tej firmie chyba że chcesz tylko sobie poszarpac nerwy.

obiektywny

wynika chyba z tego ze pracuja tam sami uposledzeni

no niestety taka prawda, ale pracuje tam też trochę młodych osób i tak dają się wykorzystywać nie mogę tego pojąć.

aneta2014

Pracują po to aby potem miec zasiłek, logiczne. Tak jest w wielu miejscach, nie tylko w tej firmie.

Praca ok ale wypłaty to tragedia. Pracujesz za darmo nic wiecej, nie rozumiem ludzi którzy tam pracują dają się wykorzystywać a co lepsze oni chyb maja na tyle kasy ze im odpowiada praca za darmo, jak to to wszyscy narzekają że wypłat nie ma a dają się jak nie wiadomo co. i po co tu pracować i tracić na dojazdy czy cos to jest wyzysk ludzi szukających pracy

oki

ludzie , ja tam pracowałam i naprawde żeby dostać swoje wynagrodzenie trzeba sie dosłownie prosic!!!! ( w szczególności jesli chodzi tam o kobiety)(usunięte przez administratora) pracowałam tam dwa miesiące po czym przez kolejne trzy codziennie chodziłam i prosiłam łaskawego Pana (usunięte przez administratora)aby wypłacił mi moje pieniądze!!1 w końcu je wypłacił ale na raty i z wielkim trudem!! koszmar naprawde nie dajcie sie tak traktowac ludzie!!! a jesli chodzi o prace itp było ok, praca nie była ciężka, fajnie sie pracowało tylko ...problem z wypłatami....

xxxxxxxxx

W tej firmie nie dorobisz sie niczego. Sory moze nerwicy :)

xxxxxxxxx

Darek w jakich czasach zyjesz? Umowy sa juz obstawione a ty mozesz byc tam tylko konikiem takim malutkim co robi na wyplaty innych :)

xxxxxxxxx

Jak odejda wszyscy na raz? jedni sie postawia a inni ( co maja juz pewna prace i umowy i wyplaty typu mistrz brygadzista kontrola jakosci ) sie nie postawia. Duzo ludzi zbiera czas do zasilkow.

xxxxxxxxx

Wyplat nadal brak. Darek co z tego ze Ci obiecaja dana stawke jak i tak pieniedzy nie zobaczysz :)

Zostaw merytoryczną opinię o Darfrost - Dębica

• Jak się pracuje w Darfrost?

Zobacz opinie na temat firmy Darfrost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Darfrost
1.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Rzeszowska 136
    39-200 Dębica