opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Jupiter

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 635 ocen
Opinie(1718)
Dodaj opinię
Wywiady(2)

Opinie(1718)

Dodaj opinię
Wywiady(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Profil działalności
  • .
  • Podstawowe wartości
  • .
  • Pracownicy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Szkolenie
  • .
  • Kontakt

O firmie

Profil działalności

Podstawowe wartości

Pracownicy

Zakwaterowanie

Transport

Szkolenie

Kontakt

opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Eindhoven - Jupiter Uitzendbureau B.V.
Kielce - JUPITER
Wrocław - Jupiter

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Venlo
  4. /
  5. Opinie o Jupiter

Opinie

Opinie o Jupiter Venlo

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Jupiter!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Orek

    16.05.2020 13:12

    Inne

    Nie pakujcie się w tą agencję bo będziecie tego żałowac.W Polsce w biurach okłamują ludzi że wszystko super a na miejscu wychodzi co innego.Jedno wielkie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Robert Ślipek

    15.05.2020 14:23

    Inne

    Firma Jupiter.Przegladając ogłoszenia na stronie Niedziela.NL w internecie.W roku 2019 miesiąc Listopad.znalazłem ogłoszenie o przyjęciach do pracy na wózek widlowy.Po rozmowie z Panią Sandrą uzgodniłem pracę na ciepłym magazynie,wózek jezdzący tył przód tak zwany kombi truck.Co się okazało pracy takiej nie było i mogła być inna na zimnym magazynie i innym wózku.Czyli finał jest taki że nie ma 300 euro w kieszeni.Myślę że takie załatwianie spraw niech pozamyka wasze firmy. Z poważaniem i szacunkiem do pracy. Robert Ślipek
    ReviewUserIcon
    Anka

    15.05.2020 13:22

    Inne

    Siedzimy od tygodnia sciagnieci z Polski i nie ma dla nas pracy to jedna wielka porażka nikomu ale nikomu nie życzę tu trafić. Dostaliśmy gwarancję że zaczniemy pracę od środy a tu cisza masakra i porażka☹️☹️☹️
    ReviewUserIcon
    Jakub Pogorzelski

    14.05.2020 15:03

    Inne

    Proszę unikać za wszelką cenę. Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Zostałem (usunięte przez administratora) przez biuto jupiter na kilkaset euro. Nie zostały mi wyplacone przepracowane godziny, urlop i dodatek wakacyjny mimo, ze minęło juz 2 miesiace od kiedy jupiter wyrzucił mnie na ulicę nie wywiazujac sie z umowy, ktora mowie ze są 2 dni na opuszczenie lokum. Jupiter nie przestrzega żadnych praw pracowniczych. Od 15 lat pracuje w rozmych zagranicznych biurach ale to biuro to jest (usunięte przez administratora). Warunki mieszkaniowe dużo gorsze niż w więzieniu. Dodam, ze pracownik administracji jupitera sugerował mi, zeby przynieś falszywe zaswiadczenie o nie karalność . Odnosnie nie wypłaconych mi pieniędzy za moją pracę to próbowałem załatwić to z jupiterem wielokrotnie, bezskuteczne . Teraz jestem zmuszony wystapic na drogę prawną.
    ReviewUserIcon
    Adam

    14.05.2020 14:57

    Inne

    Dramat traktuja ludzi jak niewolnikow bez zadnego ostrzezenia zwalniaja lamiac wszelkie prawa pracownicze jesli znacie jezyki omijajcie ta pseudo agencje pracy w Venlo do koordynatora tez sie nie dodzwonisz bo tel ma zastrzezony uklady mafijne
    ReviewUserIcon
    Cichy

    10.05.2020 09:34

    Inne

    Jedna z najgorszych agencji pracy na rynku... Biuro ma (usunięte przez administratora) na ciebie. Te najważniejsze informacje na temat warunków pracy są w głowie u szewowej, a nie w twojej umowie. Zakwaterowanie to jeden wielki żart. Pokój 4x2 to dwójka z piętrowym łóżkiem... A koordynator? Nie będę się wypowiadać na jego temat
    ReviewUserIcon
    Rafał

    05.05.2020 00:09

    Inne

    Znacie to uczucie gdy wprowadzacie się na nową lokację a współlokatorzy albo też ledwo nowi albo chcą spier :-) ... heh. Ah te niezawodne pierwsze wrażenie. Jeżeli chodzi o warunki mieszkaniowe w tzw. "Hotelu Niemcy" to pominąwszy sympatyczne Panie...SKANDAL... Pokój dwuosobowy okazał się 4 osobową norą. Budynek nie posiadał WiFi (chyba konstrukcja ścian nośnych nie pozwalała sic!) Na skargi typu brak wifi, prośby o dostarczenie szafek na rzeczy osobiste, turecki przedstawiciel agentury( tak, umyślnie patologizuje, przeinaczam) w pierwszej reakcji było stwierdzenie, że od 10-u lat, tfu...15-stu nikt nie narzekał,po czym padała obietnica zapewnienia ( zresztą prawnie zagwarantowanych) sprzętów (norma Nen4400 SNA)Jupiter zresztą chętnie się chwali posiadanymi cert. : https://www.jupiteruitzendbureau.nl/certificaten Jak możecie się domyślać... Szafek nie wyprodukowano.... ;-) No...uff... Teraz praca... Na miejscu w biurze okazało się, że nastąpiła pomyłka przy kierowaniu mnie do pracy. Zaproponowano mi więc inną.. Nie, nie była to praca w administracji (za szybko na awans pionowy). Nie, nie wiązała się z podwyżką wynagrodzenia. Nie, nie marnowałem w niej zbyt dużo czasu- bo mało jej było. I WY nie marnujcie czasu i nerwów. Pzdr.
    ReviewUserIcon
    Zuzia 36

    30.04.2020 10:03

    Inne

    Przyjmujecie ludzi którzy są karani w ubiegłym roku 03.09.2019 przyjęłchal do was (usunięte przez administratora) mieszkał na gemente w hotelu później piją i cpaja i nie wiadomo co jeszcze robią a koordynator(usunięte przez administratora)dziwi się później że karty do bankomatu giną w tym roku też się wybiera tam na gemente
    ReviewUserIcon
    Nusia

    30.04.2020 09:55

    Inne

    Później giną karty do bankomatu dziwne zeczy
    ReviewUserIcon
    Nusia

    30.04.2020 09:54

    Inne

    Przyjmują ludzi karanych 04.09.2019 przyjechał do pracy nie jaki (usunięte przez administratora) na hotele na gemente mieszkał piją cpaja i nie wiadomo co jeszcze w tym roku też ma jechać i co dalej go przyjmniecie do pracy uprawnień na wózki też nie ma
    ReviewUserIcon
    Sznycel z frytkami

    26.04.2020 08:10

    Inne

    Siema, robiłem 2 miechy, początek ujowy ale się da przyzwyczaić, spanko na Maassbre, 2/3 ludzi to cpaki lub menelixy, uważajcie na tego chudego przecpanego szczura co przesiaduje u Dawida i Marka bo ma lepkie ręce, zajumal ziomkowi telefon, chodzi po domkach i (usunięte przez administratora) do mordy szuka. Praca jak praca trzeba wstawać (usunięte przez administratora) do roboty a nie walić gruchę. Bywały dni wolne, wtedy z ziomami jeździliśmy do Venlo po najlepsze skuny i jaraliśmy w opór, polecam gruzzz. Pozdro młodych i ekipę Kozaka.
    ReviewUserIcon
    Tomas

    25.04.2020 12:23

    Inne

    Witam nie polecam tego biura (usunięte przez administratora) na wielu ludzi moi znajomi i uciekaliśmy z tego biura Kobiety z biura bardzo chamskie są i (usunięte przez administratora) by na domkach zarobić.
    ReviewUserIcon
    Rob

    24.04.2020 11:56

    Inne

    Znalazłem ofertę pracy przez Jupiler ale czytając.komentarze chyba sobie raczej dam spokój. Widzę nie ciekawie się dzieje w tym venlo...
    ReviewUserIcon
    Szymon

    14.04.2020 10:59

    Inne

    Hej czy ta firma daje dodatki zmianowe albo za nadgodziny
    ReviewUserIcon
    Brunett1995

    12.04.2020 19:30

    Inne

    Hej właśnie niedawno z mężem zaczęliśmy prace i jestem mile zaskoczona pozytywnym nastawieniem do ludzi,Pana Kordynatora Dawida. Poprostu przesympatyczny człowiek który nam bardzo dużo pomógł i to mu bardzo zawdzięczamy. Przed wystawieniem naszej opini czytaliśmy poprzednie opinie o Dawidzie i jesteśmy zażenowani tym co ludzie wypisują o tym człowieku. Ludzie poprostu się mszczą za to ze człowiek który jest koordynatorem,wyrzuca z pracy osoby które są pod wpływem alkocholu,albo tak inaczej nazwać wczorajsi. Czytaliśmy również o budzeniu rano po ktoś zasypia do pracy. Ogolnie moje zdanie jest takie albo się przyjeżdża do pracy pracować uczciwie i być człowiekiem dla drugiego człowieka,albo się przyjeżdża tylko po to żeby się dobrze bawić,wiec brawo dla tych mściwych ludzi,ale pamiętajcie ze Karma Wraca. Pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    Monika

    08.04.2020 18:20

    Inne

    Hej ja jestem tutaj miesiąc. Praca jak praca jeśli ktoś przyjechał pracować to będzie pracował a nie imprezował. Co do biura hm panie trochę nie mile ale każdy może mieć '' zły dzień ''. Co do Dawida super koordynator, wszystko idzie z nim załatwić jeśli jesteś do niego w porządku to i on będzie ok. Więc nie rozumiem opinii ludzi którzy piszą je negatywne widocznie przyjechaliście się bawić a nie pracować albo nie wiecie co to praca w Holandii zawsze można trafić gorzej,. Pozdrawiam ☺️????
    ReviewUserIcon
    NP

    05.04.2020 10:00

    Inne

    Miałam okazję wraz z chłopakiem dać się oszukać firmie jupiter. Przykrego doświadczenia jakie nas tam spotkało nie da się opisać w kilku słowach. To co pośrednicy mówią w Polsce nie zgadza się z rzeczywistością na miejscu. Zaczynając od pracy, miała być od razu po przyjeździe niestety siedzieliśmy tydzień bez pracy. Dzień przyjazdu 1 marca godzina 1 w nocy jesteśmy pierwszy raz na Massbre, nikt po nas nie wychodzi, gdzie kontakt telefoniczny był, usłyszałam tylko idzie do tego domku. Wchodząc do domku okazało się że już jest tam komplet. Koordynator przyjechał w końcu po nas i jeździliśmy szukaliśmy otwartego domku z pustym pokojem dla nas. Już nie wspomnę że o naszym przyjeździe koordynator był poinformowany kilka dni przed naszym przyjadę. Pan D pokazał nam tylko gdzie łazienka gdzie nasz pokój i pojechał, miał przyjechać w niedziele przed południem ale cóż nie znalazł czasu trzeba było się przypominać. Numer telefonu podawałam Panu D dokładnie 4 razy ja nie wiem kartki gubił. Profesjonalne podejście na pewno nie tutaj. Powierza się człowiekowi tyle osób żeby pomógł, udzielił informacji tam na miejscu a on ma to dosłownie w powtarzaniu. Nieodpowiednią osobą na nieodpowiednim stanowisku. Śmieszne jest sprawdzanie osób jadących do pracy alkomatem skoro osoba kontrolującą sama ma promile we krwi. Paradoks ale cóż komu można z flaszeczką latać o 14 to można. Koszt zakwaterowania w Polsce podają inna stawkę na miejscu okazuje się że płacisz o wiele więcej. Na naszym przykładzie za pokój, którego warunki mają wiele do życzenia już o brudzie nie wspomnę płaciliśmy 180 euro tygodniowo. Co do prania, pralnia wspólna, płatna a to że wkładając biała bluzki musiałam ja wyrzucić to już inna sprawa. Koordynator tu to brak słów, wieczna impreza koordynatora ze znajomymi, coś załatwić graniczy z cudem, zero odpowiedzialności o swoje trzeba się codziennie upominać. Pozytywnie ocenić mogę,, zastępce,, koordynatora, który w ciągu 15 minut załatwił wszystko i podszedł po ludzku do sprawy. I oczywiście pozytywnie będziemy wspominać naszych wspolokatorów domek B6 mile towarzystwo. Gdzie wspomnę nie każdy może trafić tak dobrze jak nam się udało. Ostrzegajcie swoich znajomych nie opłaca się wyjeżdżać z firmą jupiter, polak dla polaka wilkiem... Przykre doświadczenie nas spotkało i lepiej zastanówcie się czy warto wyjechać. Nigdy więcej tam nie wyjedziemy i mama nadzieję że ostrzegę innych przed tak przykrym doświadczeniem jakie my przeżyliśmy.
    ReviewUserIcon
    Przemo

    27.03.2020 00:34

    Inne

    co do agencji nie moge nic złego powiedziec ale zawsze jakies ale... jest tak jak w karzdej agencji ja bym do niej tam wrócił z miłą checią pozdrawiam agencje Dursona Dawida oraz całe Masbreee
    ReviewUserIcon
    Xyz

    27.03.2020 00:26

    Inne

    Bardzo bardzo nie polecam , pracy jest bardzo mało ,na miejscu wszystko jest inaczej niż opowiada konsultant ,po pół roku dalej nie otrzymałam 100 € ,która przysługuje po 6 tygodniach bez wzięcia dnia wolnego , mimo ciągłego dzwonienia do firmy , mówią ,że nie mogą nic zrobić . Co do samej pracy brak szacunku jakiegokolwiek dla pracownika ,często czeka się na transport do pracy 2h a po tym czasie dzwonią z informacją ,że nie ma pracy i się do niej nie idzie . Oczywiście stawki są również inne niż dowiadujemy się w Polsce , o wiele niższe . Stanowczo odradzam z całego serca
    ReviewUserIcon
    Edek84

    16.03.2020 19:39

    Inne

    Nie polecam.Slabe zarobki A praca przy owocach i warzywach bardzo ciezka i okropne zakwaterowania mają.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Jupiter?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Jupiter

    Willem Barentszweg 30 5928LM Venlo

    http://www.jupiterpraca.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Robo

    13.03.2020 13:39

    Inne

    Ta agencja to jakies nieporozumienie.W Polsce w biurze was oklamują i na miejscu jest co innego.Turki was zakwateruja w jakiś barakach gorzej od świń w chlewie A potem was okradną na wpłatach A jak się upomnicie to zostaniecie wyzóceni na ulice.
    ReviewUserIcon
    pracownica

    12.03.2020 08:27

    Inne

    serdecznie polecam agencja wyplacalna wszystko w jak najlepszym porzadku
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    11.03.2020 21:44

    Inne

    Polecam jak najbardziej pracuje tu juz pare lat i jestem bardzo zadowolony. Biuro jak i koordynatorzy bardzo pomagaja. Warunki super a Ci co pisze te negatywne opinie to cpuny, alkoholicy i nieroby
    ReviewUserIcon
    Ala

    10.03.2020 20:32

    Inne

    Byłam i radzę omijać ta agencję.Praca przy owocach masakra (usunięte przez administratora) A warunki mieszkalne to nory z grzybem i nagminne oszustwa na wpłatach.
    ReviewUserIcon
    kazek

    09.03.2020 18:51

    Inne

    haha wymagają zaświadczenie o niekaralności a połowa ludzi jest tam po kryminale.Omijajcie tą agencje... kwatery zapleśniałe klitki z menelami co szczają pod siebie.Kordynatorzy to narkomani,z rok temu została pobita śmiertelnie dziewczyna przez jednego z nich.
    ReviewUserIcon
    vernon roche patriota chociaż

    09.03.2020 17:00

    Inne

    Pamiętam swój pierwszy dzień w Jupiterze, kiedy ze skacowanym i jeszcze chyba pod wpływem koordynatorem D. pojechaliśmy do Venlo. Na pasach prawie przejechał rowerzystę, ale i tak nie widział w tym problemu i jeszcze go nawyzywał. Kiedyś zaczął jeździć dużym autobusem przed parkiem Maasbree i prawie wpadł do rowu, ale również nie widział problemu, bo aż promieniał z dumy. Praca w tej agencji może nie jest najgorsza, ale ludzie którzy tam "rządzą", to jakaś porażka i są po prostu niebezpieczni. To pierwsza agencja w której czułem, że może się stać komuś krzywda, a przerobiłem sporo.
    ReviewUserIcon
    Renata

    04.03.2020 19:42

    Inne

    Pracowałam w agencji prawie 2 miesiące i mam nadzieję że tam jeszcze wrócę, polecam ta firmę. Jest to agencja wypłacalna. Wypłata zawsze na czas, nie ma z tym problemów. Polecam
    ReviewUserIcon
    Kara15

    01.03.2020 16:48

    Inne

    Jak pracujesz nornalnie nie zglaszasz zika co piatek i poniedziałek to jupiter traktuje ludzi normalnie a te opinie negatywne to sa tylko od pijakow,cpunow ktorym sie pracowac nie chce bo to glowka boli albo paluszek chcecie prace ludzie ale praciwac wam sie nie chce i wine zwalacie na agencje!!! Ja polecam
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    13.02.2020 22:00

    Inne

    Ostrzegam wszyskich przed tym syfem jupiterem.Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe.Ostatnio przyjechał bus z ludżmi z polski i odrazu kazali im wracac tym samym busem z powrotem.Tragiczna agencja,kordynatorzy to narkusy.Domki (rudery,meliny) są co chwile okradane.Większośc ,,pracowników,, tam to ułomne lumpy.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    25.02.2020 15:05

    Inne

    Jeżeli masz taką opinię to może ty byłeś właśnie takim pracownikiem że tak byłeś traktowany normalnych ludzi z szacunkiem traktują normalnie a lenia co się robić nie chce no trudno sama bym wysłała do polski albo na ulicę
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    25.02.2020 15:01

    Inne

    Ja byłam bardzo zadowolona z pracy ale szkoda że nie można wrucic spowrotem
    ReviewUserIcon
    Harris

    05.02.2020 22:20

    Inne

    Witam mam ofertę z Jupitera do Lidla na operatora wózka ept i inne wózki. Czy ktoś na tym pracuje. Jakieś opinie? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ja

    25.02.2020 13:13

    Inne

    Przewalone teraz kontrole nawet jak do u ikacji sie idzie
    ReviewUserIcon
    Ja

    24.02.2020 13:04

    Inne

    Nie zgodzę się z opinią agencji. Ja dla przykładu nie wstałem do pracy i od razu otrzymałem wiadomość od Marcela abym zamawiał busa. Tak też zrobiłem bo nigdy nie wiadomo co mogliby zrobić. Nawiasem mówiąc szereg osób czy par nie chodzilo do pracy i było ok. Warunki mieszkaniowe masakra. Na Baarlo łóżka piętrowe trochę jak z obozu. Sami wyciągnijcie wnioski.
    ReviewUserIcon
    Iwo

    22.02.2020 15:34

    Inne

    Nie pakujcie się w tą turecką agencje, (usunięte przez administratora) na wypłatach mało godzin a warunki mieszkalne tragiczne.Ludzie przyjeżdzają z Polski a oni mówią że nie mają dla nich pracy i wypad na ulice.Jupiter to jedna z najgorszych agencji w holandii
    Company logo
    Jupiter

    24.02.2020 11:04

    Pracodawca

    Dzień dobry, to nie jest turecka agencja. Zresztą czy to ma znaczenie? Rzeczywiście może się zdarzyć, że w jakiś dzień nie będzie pracy lub zabraknie godzin jednak nikogo nie wyrzucamy na ulicę. Staramy się znaleźć miejsce w innej firmie. Wypłaty są na czas, mamy wielu zadowolonych pracowników i wiele lat doświadczenia.
    ReviewUserIcon
    Pani doktor

    20.02.2020 11:54

    Inne

    Wiem, że ile osób tyle opinii. Moja jest jak najbardziej pozytywna. Przyjemna atomosfera w pracy, 40g/tydzień, kompetentne panie w biurze, pomocni koordynatorzy, warunki mieszkaniowe w porzadku wiadomo, ze człowiek nie jedzie na wczasy tylko do pracy. I można zarobić duże pieniądze. :) Polecam z czystym sumieniem.
    ReviewUserIcon
    Czacha

    16.02.2020 16:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    16.02.2020 15:59

    Inne

    Witam pilnujcie swoich (usunięte przez administratora) a nie obrabiajcie (usunięte przez administratora) Pana Marcela jak się nie chce konus pracować nic na siłę ha pracuje zadowoleniem
    ReviewUserIcon
    Majster

    13.02.2020 11:06

    Inne

    Witam,planuje wyjechac z tej firmy za tydzien, słyszałem że niby wszystko ok, po opiniach czytając to już sam nie wiem, pracuje tam Pani z Jarosławia ?
    ReviewUserIcon
    Majster

    13.02.2020 10:54

    Inne

    Witam, chce wyjechać za tydzien przez ta firme, nie wiem co myśleć , jest praca czy nie ma ? Słyszałem że niby ok wszystko a po opiniach już nie wiem...pracuje tam Pani z Jarosławia ?
    ReviewUserIcon
    Hsrtis

    05.02.2020 22:22

    Inne

    Witam, mam propozycję od Jupitera do Lidla na wózku ept i innych. Czy ktoś tam pracuje? Jakies opinie? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    22.10.2019 14:37

    Inne

    Czytam te opinie i nie wiem już co o tym wszystkim myśleć. Chce jechać z chłopakiem do Venlo do sałatek ale nie wiem czy warto? Ktoś aktualnie pracuje albo ma zamiar wyjechać ?
    ReviewUserIcon
    Ja

    01.02.2020 09:37

    Inne

    Czytasz i nie wiesz co myśleć. Wszystko co jest tu napisane negatywnie jest prawdą.oczywiscie cpuni i alkoholicy są, patologia też przyjeżdża. Za złe zachowanie, czy nie chodzenie do pracy wywalają na zbity pysk praktycznie odrazu, że nie masz się gdzie podziać, ale wyrzucają również normalnych ludzi, którym zdarzyło się zachorować np. na grypę i kilka dni muszą posiedzieć w domu. Chorobowego nie wypłacają o tym możesz zapomnieć, a jak się upomnisz to już nie masz pracy itd. Są też fajni i pracowici ludzie. Miejsce pracy, jak trafisz masz fajnie i godziny itd. a jak trafisz na Pakistan czy inne ścierwo to się żyć odechciewa. Nie ma mnie już w tym biurze kilka tal, ale jak czytam to wszystko to widzę, że nic się nie zmieniło. ????‍♀️Co do koordynatorów są praktycznie nie do ruszenia. Muszą wywinąć naprawdę mega numer, żeby ich wywalili. Skargi, że piją i ruchają co popadnie nic nie da. Tak więc wybierz lepiej adecco, czy Manpower, albo zachccz się w Jupiteze na chwilę i szukaj w tym czasie czegoś innego. Na plus by było posiadanie własnego auta, nie jesteś wtedy uzależniony od busów i innych ludzi. Twój wybór. Powodzenia ????
    ReviewUserIcon
    Sławomir

    05.02.2020 13:04

    Inne

    Pati jak jesteście normalni to daj spokój wybierz agencje AB midden co do kasy to jupiter płaci na czas ale cała reszta to takie (usunięte przez administratora) że szkoda gadac

    Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.