Opinie o Automobile Sp.z o.o.

kopczyński

Tak:) SAMOZATRUDNIENIE LUB UMOWA ZLECENIE:) Tylko i wyłącznie jako AGENT:) Szefostwo zryte ale to nie powinno odstraszyć odważnych:) POWODZENIA

Zryte?
@kopczyński 01.08.2015 15:23

Co znaczy szefostwo zryte?

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Automobile Sp.z o.o.?

Zostaw opinię o Automobile Sp.z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Automobile Sp.z o.o.