Sapico Sp. j.

Kraków

Sapico Sp. j.
3 34

Opinie o Sapico Sp. j.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Grażyna

@Nikolaj, Rozumiem, że byłeś na rozmowie o pracę w firmie Sapico, czy możesz opisać nam przebieg Twojej rekrutacji w tej firmie? Chętnie dowiemy się nowych informacji, będzie nam niezwykle miło za Twój drugi komentarz w tym wątku. Zapraszam również do nowych wpisów obecnych pracowników firmy Sapico, z wielką ochotą poznamy najnowsze wieści dotyczące rozwoju tej firmy, kwestie związane z warunkami pracy także będą tu bardzo istotne.

Bartek

Podpowiedzcie czy firm prowadzi aktualnie rekrutację?

Wiktor

Czy firma normalnie działa? Macie powód, że nikt nie pisze?

Nikolaj
@Wiktor 25.03.2018 11:30

Firma działa normalnie :) Byłem na rozmowie, ostatnio mieli się przeprowadzać do nowego biura.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

Sapico Cenzuruje

Szkoda gadać, wszedłem po dłuższej chwili tutaj na strone, nie ma połowy negatywnych komentarzy, cenzurują w opór. Jednym słowem nie warto nawet rozważać pracy w tym miejscu. Lewacka propaganda, a szefostwo nie potrafi wziąć na twarz tego co robi. PS. Pewnie ten komentarz też mi usuniecie co, Sapico?

Cebulico

Bardzo zła firma...wciąż.

Kumaty

Co powiesz na najbardziej żałosny dzień w pracy tej firmy, który jest ostatniego dnia miesiąca? :) Pozdro dla kumatych

JanBezZiemi

Jak dla mnie spoko. Byłem krótko, gdyż trafiła się inna praca za granicą. Ale mogę powiedzieć, że jest OK. Jak w innych firmach są plusy i minusy. Niektóre rzeczy lepiej rozwiązane, inne gorzej ... ale to standard. Nie ma firm idealnych :) Gdyby nie zmiana pracy to bym nie narzekał i robił dalej ;)

BezrobocieWolnosc

Pracowałem przez krótką chwilę. Firma chyba pomyliła branże z hipermarketem.

janek

Wie ktoś o co mogą pytać na stanowisko programista java ? i jaka pensja na poczatek?

Była pracownica

W takim razie bardzo chętnie dowiedziałabym się dlaczego napisałeś w formie przeszłej, skoro to taka fajna firma. Benefity o których wspomniałeś, to całkowite minimum standardu w dziale IT (poza inicjatywą pracowniczą, co jest w sumie miłe, ale nie ukrywajmy, nie jest to kolosalny koszt, plus kwestia jak duża dopłata). Tak jak całkowite dofinansowanie do multisportu/prywatnej opieki medycznej o której szefowie MYŚLĄ od ponad roku. Gwarantuje, że nie są to fake konta.

Pracowałem, bardzo fajna firma. Plusy: *Szefowie, załoga bardzo mili; *Imprezy integracyjne; *kawa, herbata, ciastka; *dopłata od firmy do inicjatyw pracowników(wynajęcie hali sportowej) Minusy: *Wiele rzeczy bez dokumentacji Co do bardzo negatywnych komentarzy wyżej - jakieś fake konta/konkurencja :). Polecam i pozdrawiam zespół.

Ola

nieporozumienie. Ostrzegam potencjalnych pracowników !

Paweł

omijajcie szerokim łukiem ;) firma nieporozumienie. Niestety tak jak koledzy wyżej potwierdzam - przyszedłem, dostałem rogrzebaną po kimś robotę, szef sie nawet nie przedstawił ani nie pamietał mojego imienia. Wytrzymałem tam 2 miesiace ( usunięte przez administratora ) śmiech

m

niestety nie polecam...

Maka

Najgorsza firma w jakiej dotychczas pracowałam........

olo

tak jak przedmówcy: potwierdzam i popieram ;P firma jest DRAMAT! poszukajcie czegoś innego miesiąc czy dwa dłużej ale serio nie warto

nob

nie polecam.......

Trevor

słaba firma, nie polecam. Byłem tam 3 miesiące i zrezygnowałem. Jako początkujący programista liczyłem tam na jakiś rozwój ale jedyne co dostałem to zadania do zrobienia "na wczoraj" po kimś kto sie zwolnił rozgrzebane i nawet nie wiedzialem o co tam chodzi. Nie ma żadnej dokumentacji a szefostwo zapytane o cokolwiek zachowuje się jak pokrzywdzone i najczesciej jest "nie mam czasu". porazka

inis

bardzo słaba firma... technologie tak przestarzałe że chyba oni jedyni używają ich juz w Polsce. Kasa tragiczna. Zadnych bonusów, mozesz sobie wziąć najwyżej mulisporta ( usunięte przez administratora )

koza

@maju super, że jest sie od kogo uczyć, to naprawde dobra informacja, bo ajk dla mnie bardzo wazne njest by zdowbywać niezbędne doświadczenie zawodowe

old_boy

Wcale nie, zwykle najpierw szybka rozmowa z szefem, później dostajesz test lub klikanie. Ogólnie bezstresowa sprawa na około godzinę.

tester

Za kilka dni wybieram się tam na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko analityk/tester oprogramowania. Czego mogę się spodziewać na takiej rozmowie?

@tester 23.02.2016 20:07

Dostaniesz aplikację do klikania i masz znaleźć jak najwięcej błędów. Raczej nic trudnego.

old_boy

Ciekawe, skąd masz takie nieprawdziwe informacje?

maju
@old_boy 09.02.2016 10:06

Z tego co mi wiadomo to zatrudnienie ponad 30 osób z czego co najmniej 2/3 ma przynajmniej roczne doświadczenie a 1/3 ma doświadczenie/staż ponad 3 lata. Uczyć się zatem jest od kogo ;) trzeba tylko chcieć. Co do nauki, to przed rozpoczęciem pracy jest prowadzone wewnętrzne szkolenie (ja miałem) trwające łącznie ok. 2-tygodnie - SQL, MVC. Zgadzam się z Twoim stwierdzeniem, że "nikt Ciebie uczyć nie będzie" ale dodać trzeba "tego samego pięć razy!"... A mnie się zdarzyło, że tłumaczono mi po raz kolejny pewne złożone procesy/technologie (czasem tego jest dużo jak na jeden raz). Poza tym atmosfera jak wspomniałeś jest OK, kawa/herbata jest ;) Słodki wtorek jest ;)) A bałagan... jest co poprawiać (jak wszędzie), ale widziałem gorszy bajzel w projektach i to w większych firmach.

old_boy

Atmosfera bardzo przyjazna, ludzcy szefowie, można się nauczyć co nie co. Niestety poza tym przestarzałe technologie, maksymalnie skomplikowana struktura projektów, brak specyfikacji i jasnych wytycznych projektu, brak doświadczonych ludzi z uwagi na ogromną rotacje. Jako praktyki w czasie studiów jak najbardziej ale raczej nie na dłuższą metę.

efengardar90

bylem na praktykach jakis czas temu ,spoko

Zostaw opinię o Sapico Sp. j. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sapico Sp. j.