Sapico Sp. j.
counter
3 36 41 5 1

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

Paweł Nowy wpis

Cześć wszystkim, czy w Sapico jest dużo nadgodzin i czy jest szansa na odebranie ich np. w formie dnia wolnego? Są też nocki czy system pracy jest raczej stały? Dzięki! :)

Byłem
@Administrator

Szkoda czasu na tą firmę. Pracowałem jakiś czas temu. Chcieliby nie wiadomo czego od pracownika a już wynagrodzenie grubo poniżej średniej rynkowej. Do tego trafiłem nawet na mało przyjaznych współpracowników z zawyżonym ego. Radzę omijać szerokim łukiem.

Bronisław Nowy wpis
@Byłem

Mógłbyś napisać kilka słów o umowach proponowanych w Sapico? Na jakich kontraktach pracują pracownicy? Na czas nieokreślony czy raczej na początek jest zlecenie?

Martyna Nowy wpis

Taki spokój na wątku ale firma dobra z ambicjami to nie powinno nikogo dziwić, że jest tak cicho.

Bartek Nowy wpis

@Borys a ty znasz tą firmę? może tam pracujesz? to proszę o pare słów!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Borys

Firma z dobrymi opiniami, dobry pracodawca więc wydaje mi się , że ktoś szuka przysłowiowej dziury w całym.

Kasia

@byłem i co, zrezygnowałeś? Ile dokładnie pracowałeś?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 580 dni.

Jakie wartości są cenione w Sapico Sp. j.?

Bartek

Podpowiedzcie czy firm prowadzi aktualnie rekrutację?

Rick
@Bartek

Prowadzą rekrutację cały czas. Byłem na rozmowie w lipcu. Sprawdź sobie ogłoszenia na pracuj.pl jakie stanowisko cie interesuje

Grażyna

@Nikolaj, Rozumiem, że byłeś na rozmowie o pracę w firmie Sapico, czy możesz opisać nam przebieg Twojej rekrutacji w tej firmie? Chętnie dowiemy się nowych informacji, będzie nam niezwykle miło za Twój drugi komentarz w tym wątku. Zapraszam również do nowych wpisów obecnych pracowników firmy Sapico, z wielką ochotą poznamy najnowsze wieści dotyczące rozwoju tej firmy, kwestie związane z warunkami pracy także będą tu bardzo istotne.

Wiktor

Czy firma normalnie działa? Macie powód, że nikt nie pisze?

Nikolaj
@Wiktor

Firma działa normalnie :) Byłem na rozmowie, ostatnio mieli się przeprowadzać do nowego biura.

Sapico Cenzuruje

Szkoda gadać, wszedłem po dłuższej chwili tutaj na strone, nie ma połowy negatywnych komentarzy, cenzurują w opór. Jednym słowem nie warto nawet rozważać pracy w tym miejscu. Lewacka propaganda, a szefostwo nie potrafi wziąć na twarz tego co robi. PS. Pewnie ten komentarz też mi usuniecie co, Sapico?

Cebulico

Bardzo zła firma...wciąż.

Kumaty

Co powiesz na najbardziej żałosny dzień w pracy tej firmy, który jest ostatniego dnia miesiąca? :) Pozdro dla kumatych

JanBezZiemi

Jak dla mnie spoko. Byłem krótko, gdyż trafiła się inna praca za granicą. Ale mogę powiedzieć, że jest OK. Jak w innych firmach są plusy i minusy. Niektóre rzeczy lepiej rozwiązane, inne gorzej ... ale to standard. Nie ma firm idealnych :) Gdyby nie zmiana pracy to bym nie narzekał i robił dalej ;)

BezrobocieWolnosc

Pracowałem przez krótką chwilę. Firma chyba pomyliła branże z hipermarketem.

janek

Wie ktoś o co mogą pytać na stanowisko programista java ? i jaka pensja na poczatek?

Była pracownica

W takim razie bardzo chętnie dowiedziałabym się dlaczego napisałeś w formie przeszłej, skoro to taka fajna firma. Benefity o których wspomniałeś, to całkowite minimum standardu w dziale IT (poza inicjatywą pracowniczą, co jest w sumie miłe, ale nie ukrywajmy, nie jest to kolosalny koszt, plus kwestia jak duża dopłata). Tak jak całkowite dofinansowanie do multisportu/prywatnej opieki medycznej o której szefowie MYŚLĄ od ponad roku. Gwarantuje, że nie są to fake konta.

Pracowałem, bardzo fajna firma. Plusy: *Szefowie, załoga bardzo mili; *Imprezy integracyjne; *kawa, herbata, ciastka; *dopłata od firmy do inicjatyw pracowników(wynajęcie hali sportowej) Minusy: *Wiele rzeczy bez dokumentacji Co do bardzo negatywnych komentarzy wyżej - jakieś fake konta/konkurencja :). Polecam i pozdrawiam zespół.

Ola

nieporozumienie. Ostrzegam potencjalnych pracowników !

Zostaw merytoryczną opinię o Sapico Sp. j. - Kraków

Sapico Sp. j.