AHSOKA

Opinie o AHSOKA

Maja
użytkownik zarejestrowany

@trol Dalej jesteś pracownikiem AHSOKA? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Piszesz, że firma oferuje dobry socjal. Mógłbyś powiedzieć co się na niego składa? Czym jeszcze firma wyróżnia się na tle innych pracodawców z branży?

trol
użytkownik zarejestrowany

dokładnie, jeśli jest dobre miejsce do pracy to i opinie na temat firmy będą się pozytywne pojawiać, dla mnie jest to oczywiste :) zwłaszcza, że oni mają dobry socjal

kaja
użytkownik zarejestrowany

nie sądze, żeby te opnie to prezes pisał, żeby mu sie tak chciało szczerze mówiąc.. mam nadzieje, że teraz nie będzie za dużo problemów jeśli chodzi o zatrudnienie u nich jako takie.. no i mam nadzieje, że to co mówicie o prezesie to nieprawda, bo serio teraz zaczynam się bać tam iść do pracy jednak..

Ala

Wiadomo, że pozytywne opinie o firmie pisze sam prezes, który jest oszustem leczącym sie psychiatrycznie. Sprawdzcie jego nazwisko w ilu firmach wystepuje i i ilu sprawach karnych.

Mimu
użytkownik zarejestrowany

A co takiego miałoby z nimi być nie tak? Widać, że firma normalnie cały czas funkcjonuje http://www.money.pl/rejestr-firm/nip/522-29-43-213/kod-pocztowy/01-498/ pytanie tylko na jakich warunkach przyjmują pracowników i za jakie pieniądze ludzie podejmują pracę. Warto w ogóle z punktu widzenia rozwoju, gwarantują go?

gosia
użytkownik zarejestrowany

Okej, dziękuje za informację, no i ahsoka tak umiera? Nikt tam nie pracuje, tylko licza, że cos jeszcze wypłacą? Nikt nie planuje ich wykupić?

Nowy

Proponuję śledzić nowy wątek REDDATA Sp. z o.o. Kolejna firma prezesa( usunięte przez administratora )

pik

biznesy prezesa w. mają na celu za generować (usunięte przez administratora)

Były pracowik

Samset, Ashoka, lugrup, eurobeta invest, eurobeta house, eurobeta ( usunięte przez administratora ), best coal, i ostatnio Reddata i Redgps to są firmy prowadzone przez tego samego człowieka (usunięte przez administratora)

piotr

Raczej LukGroup.

grek

Oczywiście że nie wypłacili (znam te fakty bo tam pacowałam). Potwierdzam iż firmy tego pana działały według motta; biorę ale nie płacę a ponadto ma roszczenia do wierzycieli. Ahsoka, Lookgroup, Samset, Eurobeta House to podmioty które kończą tak samo; czyli na dnie.

wierzyciel

Witam wszystkich, uważajcie Państwo na (usunięte przez administratora), ten człowiek potrafi wyłudzić w sposób bezczelny i perfidny towary i oczywiście za nie nie zapłacić. Jeździ najnowszym modelem Lexusa Rx, teraz już wiem skąd miał na niego pieniądze...Ten człowiek ma problemy nawet z zapłaceniem rachunku za telefon!!! więc chyba reszty nie muszę dodawać

oszukany

Komornik , prokurator i masa wierzycieli mi jest winny 400 tys i cały czas zasłania się swoim kalectwem i ucieka przed windykacją

Samset / ahsoka

Witam potrzebuję informacji na temaj kondycji finansowej firm Samset i ahsoka. Czy prawdą jest że interesuje się nimi komornik ?

oszukany pracownik

Ludzie ten (usunięte przez administratora) ma jakieś problemy ze sobę karze mówić do siebie prezesie a jak przychodzi termin płatności pensji to zwalnia i bierze nowego jelenia,uwaga na tego oszusta

trsk

Jeśli chodzi o powyższe wpisy (oprócz pierwszego) to cała prawda.

Karaluch

Cześć. Czy mógłby ktoś podać na siebie jakies namiary, bo mam zacząć pracę w ahsoka i po tych komentarzach bym porozmawial z kims kto tam robil.

cyk

nie, nie; filmik był bardzo trafny i pasował jedynie do tego jedynego prezesa (usunięte przez administratora)

Świadek

Facet myśli że łaske robi pracownikom, traktuje ludzi jak szmaty, a ci"zaufani" za plecami się z niego Śmiali a teraz zeznają przeciw niemu w prokuraturze.Wieczne ściemy że kasy nie ma i jest mu ciężko tylko że na własne kredyty wynajmowane auto i budowe domów ma kase a dla pracowników nie...a gdyby tak z dnia na dzień wszyscy zrezygnowali to by sie nogami nakrył,,,już tam nie pracuję i nigdy nie będę

nie ma czegoś takiego jak "reset". Siedzieć nie pójdzie, bo nie znam wiezienia dla inwalidów, bedzie prawomocny wyrok. Ale nawet wiezienie nie zwalnia od spłaty zobowiązań

Napewno ma konta o których nie wiedzą wierzyciele, a nawet jak pójdzie siedzieć za oszustwa to wyjdzie po max 1,5 roku więc dajcie sobie spokój bo tylko mu to pomoże, zresetuje swoje grzeszki i będzie kombinował na nowo jak braciszek

kakka

Ostrzegam wszystkich przed robieniem jakichkolwiek interesów z firmą z właścicielem (usunięte przez administratora), oszukał on ponad 60 osób kilka banków i leasingodawców sprawa toczy się w prokuraturze Warszawa Jagielońska 5

dobra rada

OSTRZEGAM Wszelkie kontakty z Waszczeniukiem i jego firmami AHSOKA, SAMSET, EUROBETA na 100% zakończą się w sądzie. Zalezy tylko po której stronie będziecie siedzieć: oskarżonego ,świadka czy pokrzywdzonego. Także radze się zastanowić bo może już jest za późno

Nick

Ja nie mogę. Ludzie. Czy wy nie macie co innego do roboty jak tylko oczernianie ludzi. Jak się nie podoba to się idzie do innego pracodawcy. A filmik jest OK tylko można go podczepić do każdego innego prezesa firmy, nie tylko tej.

Zostaw opinię o AHSOKA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AHSOKA