Opinie o Bestgum Polska w Rogówiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bestgum Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bestgum Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bestgum Polska w Rogówiec

gosc

jest teraz podobno jakimś dyrektorem ds. pracowniczych czy jakoś tak

ciekawy

To już nie jest kierownikiem? A czym się teraz zajmuje?

d.z.

Mam nadzieję ze kiedyś ktoś sie doigra i za obrażanie firmy i szkalowanie wkońcu to sie zakończy w sądzie zgodnie z art. 23 i 24 kodekcu

ex-gumolep

Mam wrażenie że komuś bardzo zależy na tym żeby(usunięte przez administratora)jemu podobni dalej niszczyli firmę poprzez takie traktowanie ludzi dzięki którym budują swój prywatny kapitał.KASOWANIE FILMÓW NIC NIE DA pojawią się następne i następne.GDZIE SĄ ZWIĄZKI ZAWODOWE KOPALNI?

HeeHeee

Ja myslałem ze najluzniej jest na drugiej i trzeciej zmianie.Na trzeciej zmianie co niektórzy spią

WEWNETRZNA

ZGADZAM SIE PRACUJE NA 2 ZMIANY I MOGE POTWIERDZIDZ ZE NA RANKACH W BESTGUMIE PRACUJA LEBRY .NAJGORZEJ MAJA NA 3 ZMIANY. ALE NIKT NIE POTRAFI TEGO DOCENIC. DAJLEPIEJ PRZYJSC NA RANO, ODJE...AC CO SWOJE I TYLE...JEDNYM SLOWEM PRZYGRAC W CH...JA rANKI THE BEST HEHEHEHEH SCIEMA NA MAXA zGADZAM SIE Z CALYM BESTGUMEM RANKI HEHEHEH

teresa

Najlepiej myśleć kategoriami: czy się stoi czy się leży... To już minęło. Trzeba zakasać rękawy i do roboty.

praca w bestgumie na terenie kopalni to jedna wielka pomylka (usunięte przez administratora).. sie w blocie po pas za marne (usunięte przez administratora) nie pieniadz 10 w brygadzie i jezdzi sie na defekty po 2 osoby to jest(usunięte przez administratora)y kto chce tam do pracy to odradzam

Przeczytajcie powyższy artykuł. Naprawdę warto Chcą 3 zl podwyzki na stawce godzinowej dla kazdego pracownika Betransu. Mozna? Mozna!! Trzeba tylko chciec i trzeba mieć jaja! W betransie mają!

Jaka placa taka praca. Popieram Zobaczymy od nowego roku ile dadza (usunięte przez administratora) Powoli zegnam sie z ta firma

Łatwo ludziom innych oceniać z boku, trudniej się zastanowić i pomyśleć że nie jest rzecza prostą prowadzić firmę. Znam ich wiele w paru pracowałem i wiem że w każdej sa problemy. W Bestgumie nie jest łatwo ale pomyślcie o chociażby o składkach ZUS w ilu prywatnych firmach pracuje się i nikt ich nie opłaca? Wypłaty? rewelacji nie ma ale są na czas. A zarządzanie cóż, czasem w domu trudno zarządzać rodziną i rozwiązywać problemy a co dopiero firmą 300 osobową, nie narzekajcie. Przychodzi mi do głowy jeszcze jedna myśl jak tak jestvu nas źle to zawsze mozna zmienić pracę nikt nikogo na siłę w Bestgumie nie trzyma.

jojo

Jedna z wielu spółek kopalnianych na terenie KWB Bełchatów. Różni się ona od innych tym że składa się głównie z byłych k(usunięte przez administratora) Zarobki najniższe ze wszystkich sióstr(spółek). Wulkanizatorzy zarabiają (usunięte przez administratora), pod warunkiem że tyrają jak osły(nadgodziny weekendowe).Możliwość awansu jest znikoma chyba że jest się krewnym lub dobrym znajomym kogoś z kierownictwa (szefowie (usunięte przez administratora)Ewenementem jest kierownik działu (usunięte przez administratora) który specjalne szkolenie z (usunięte przez administratora)Ciekawe czy we wszystkich spółkach jest tak samo?

Dobrze że w Bestgumie można się na nocnej zmianie kimnąć

galli

Firma the best

ZADOWOLONY

UWAGA! Firma monitorowana... Czujne oko wielkiego brata okiem kamery widzi wszystko... Co chce. Pracownik ma robić nie ważne czy to dzień, czy noc, (usunięte przez administratora)

TYSON

Pracowałem we wkopie w firmie bestgum. Pieniędzy to się tam ie da zarobić. (usunięte przez administratora)

Ja pracuję w firmie BESTGUM i bardzo sobie tą pracę chwalę. Na hali jest bardzo miła atmosfera, kierownictwo jest wyrozumiałe. To nie jest żaden obóz pracy?! Tak na prawdę ciężkiej pracy jest może 2-3 godziny w ciągu zmiany, a na nocnej zmianie zawsze można się przespać 2 godzinki i nikogo to nie dziwi. Po przyjęciu do pracy dostajesz dobrą stawkę i jest szansa na nadgodziny (jeśli tylko masz ochotę) Najlepsza firma na ROGOWCU

Zostaw merytoryczną opinię o Bestgum Polska - Rogówiec

• Jak się pracuje w Bestgum Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Bestgum Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bestgum Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bestgum Polska?

Kandydaci do pracy w Bestgum Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bestgum Polska