Opinie o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

gosc

witam jak to wszystko czytam to jestem szczesliwy ze sie stamtad zwolnilem (usunięte przez administratora) taki duzy zaklad gdzie pracy bylo full i dobre zarobki to mistrzostwo. z tego co slyszalem na jednego pracownika fizycznego przypada kilku (usunięte przez administratora) kierownikow itp masakra ciekawe kiedy przejrza na oczy . moze powinni kogos z tych rzadzacych zwolnic???albo na stol np (usunięte przez administratora) wyjatkowo paskudny typ miesza jak malo kto i ponoc caly czas to robi . ogolnie zycze znajomym ktorzy zostali wytrwalosci i niech szukaja nowej pracy bo tam zaraz bedzie pozamiatane

Byłem tam

Co mogę powiedzieć w zasadzie zakład w Wysoczce jest taki jak inne masz wypłatę na czas i w większości przypadków robisz pod dachem, niestety tu plusy tej firmy się kończą to zaczynamy z minusami: słabe wypłaty nie adekwatne do wykonanej pracy, i zaraz usłyszę "bo pewnie olewałeś robotę" albo "chciałbyś zarabiać miliony " cóż chciałem tylko zarabiać godnie a tam jak nie jesteś kolegą kolegi lub nie jesteś rodziną szefostwa to powyżej 2tys. możesz pomarzyć nadmienię iż mówię tu o szarym pracowniku. 2 kadra zarządzająca jest totalną porażką już nie mówię o tym żeby posiadali jakieś podstawowe umiejętności w zarządzani bo tu znowu się kłania " kolega kolegi " itp.itd. większość brygadzistów tu nadmienię że aż DWUCH których miałem okazję poznać było odpowiednich , nie tylko wykształcenie ale i kulturę posiadali. brygadziści mają tam fuchy przez tzw zasiedzenie, robią na jakimś stanowisku długo więc robią takiego brygadzistą, do tego ilość brygadzistów nie spada, co to znaczy? ano to iż pracowników fizycznych jest coraz mniej a brygadzistów grono się powiększa:) Ogólnie mógł bym tak długo o wadach owego zakładu się rozpisywać ale szkoda czasu , jeśli nie masz wyjścia spróbuj lecz jeśli masz jakąś alternatywę olej HJORT.

nanan

a już nie długo firmowa wiglia

ojejekej

Co teraz sie tam dzieje. Masakra. Mąż pracuje po 10 godzin i to 7 dni w tygodniu. Musi juz brac cos na uspokojenie bo nie idzie wytrzymac. Jak ma w grafiku dzien wolnego to i tak musi przyjsc do pracy. Teraz mówia tak : "Chcesz to idz po papiery do biura. Na twoje miejsce mamy 5 ukraincow" Zero szacunku dla pracownika.

dora
@ojejekej

Mam takie pytanie . Pracowałam dla takiej jednej firmy która brała szycie z waszego zakładu a teraz przestali bo podobno wasz zaklad się zamknął i teraz jest na Ukrainie? Więc nie wiem czy to jest prawda czy nie?

byłem tam
@dora

w zasadzie to prawda i nie , bo zakład jeszcze funkcjonuje ale większość produkcji jest już na ukrainie tu powoli będzie wszystko wygaszane.

Zimny kotlet,każdy miał a nie każdy zje

Z

Gie

Oszukują ludzi,stawki indywidualne, prace robią skazani - cywil potrzebny do pracy w nocy po godzinach i w sobotę. Pieniędzy tam nie zarobisz, chyba że lubisz spędzić w pracy 300 godzin w miesiącu i zarobić ok 2500 netto.

anatol

teraz to sami ino ukraincy i wiezniowie robia

pracownica tapicerni hali nr 1

Najgorsza firma w ktorej pracowalam dotychczas! ze wzgledu na przelozonych , ktorzy psuja atmosfere wsrod pracownikow... po roku wegetacji sama sie zwolnilam , gdyz psychicznie nie moglam wytrzymac z Panem D.N. Minelo 3 lata i widze ze nic sie nie zmienilo... a ja nie zaluje ... oczywiscie sa obroncy zakladu ,ktorzy zaraz mnie zjedza zywcem:} lizodupy hehe . BAJO

exsale

Socjal to dodatki na urlop i swieta (niewysokie) i jak to masz w umowie napisane "ewentualna premia uznaniowa" (ponoc kiedys ktos ja zobaczyl :) ) jesli chodzi o multisporty, prywatna opieke medyczna czy cokolwiek - zapomnij

Produkcja

Zna ktoś jakiegoś Michała na kontroli?

gosc
@Produkcja

a jakiego michala szukasz na jakim byl dziale?

praca

Propozycja dla szukających pracy. (usunięte przez administratora) firmy w Holdingu Niemieckim. Proponuję pracę wykwalifikowanym tapicerki i nie tylko. W bardzo dobrych warunkach przyjaznej atmosferze i z wysokimi zarobkami. Przeszłam tam z firmy Knudsen i nie żałuję. polecam. (usunięte przez administratora)

exsale

jaki socjal ? :) ekspres do kawy masz, wode w baniakach. Tyle.

rekrut

Można się dowiedzieć jaką funkcję pełni pan Grzegorz P. w Złotowie? (ten od nagrobków) Ponoć ma być majstrem czy kierownikiem działu. Mam nadzieje że to tylko plotki. Przecież ten pan nie potrafi sam nic zrobić a zrobiliby go jakimś majstrem?

Masz dość że ciebie wszyscy omijają.

Nieprawda :)

Witam chciałbym złożyć CV do tej firmy ale z tego co czytam to mam obawy. Możecie mi powiedzieć czy praca jest tu na 2 zmiany czy na 3 zmiany, czy jest dużo nadgodzin, i czy praca również jest w weekendy. No i jakie jest wynagrodzenie miesięczne.

lola
@Nowy

ponawiam pytanie, opowie mi ktoś o tej firmie

lolek
@lola

popracuje to bedziesz wiedzial

zlotow

Szczera prawda. Pseudo kierownik ogláda tylki dziewczyn zamiast zajac sie produkcja.Przypisuje sobie osiagniecia zakladu chociaz ciagle jest na Ukraine. Ekipa z wyrzyska ciagnie produkcje a on bierze premie. No ludzie!!!. Jak ci chlopacy sie zwolnia.to w zlotowie produkcja pada. Pozdro dla chlopakow.

Pracownik ze Złotowa

Pracować trzeba wszędzie. Jak Ty jesteś OK to i do Ciebie szefostwo będzie OK. Jeśli przychodzisz do pracy tylko po to żeby 8 godz. łazić bez celu i narzekać jak ci jest ciężko to zatrudnij się u Ferdka Kiępskiego. P/S. Organizacja. I jeszcze raz organizacja pracy jest do d..y. Jest kilku starych pracowników ( jeszcze z Wyrzyska - Adek.Jacek.Wiechu.Mariusz którzy "ciągną" produkcję. Szkoda.że nikt z szefostwa tego nie docenia.

gość

Dlaczego stolarze uciekają? Już ci mówię nasz wspaniały pan dyrektor zatrudnił pana Janusza który jest kierownikiem stolarni pianek i klejenia jego zadaniem jest usprawnienie produkcj i korygowanie błędów i co zrobił jak do tej pory wielkie G.... upierniczył monterom jak tylko można bo tam było najłatwiej i najszybciej zaoszczędzic na produkcji gratuluje pomysłu panie dyrektorze.

gość

Witam wiecie co wam powiem szkoda że ta firma nie spaliła sie dwa lata temu przynajmniej urwało by się tym wszystkim kierowniczkom od siedmiu boleści ale zobaczycie predzej czy pożniej to upadnie zresztą tu mają być magazyny i reperacje produkcja na ukrainie i więżniowie.

ACAB

Nie polecam pracy w tej firmie. Dla tych wyżej pracownicy to zwierzęta i mają nas gdzieś. Zimno na hali

Zostaw merytoryczną opinię o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. - Wysoczka

• Jak się pracuje w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 349 ocen.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.