Opinie o Meblemad Galina Murek w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Meblemad Galina Murek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Meblemad Galina Murek o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblemad Galina Murek w Katowice

P

Krótko i węzłowato. Nie polecam. Może ze trzy osoby w porządku, reszta naprawdę wierzy, że to właścicielka stanowi prawo. Pójdziecie na emeryturę z minimalnej, to Wam się oczy otworzą.

Maciej

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej z bardzo milą i ładną szefową . zobaczyłem jak wygląda produkcja... spoko... mam taką nadzieję że mnie wybierze wśród kandydatów-:)))

G.
@Maciej

Oszczędzaj wazelinę, przyda się na potem. A jak cię "szefowa" wybierze, to uwaga, nie zdziw się, bo najpierw robisz "na próbę" a jak długo to zależy czy się będziesz stawiał czy będziesz potulny. Pozdro dla kumatych. A "miła" szefowa przestanie być taką jak weźmiesz chorobowe, spóźnisz się albo nie daj Boże zapragniesz kiedyś podwyżki.

P Nowy wpis

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Meblemad Galina Murek? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

G. Nowy wpis

Z mojego doświadczenia: Ogłoszenie, potem CV, zaproszenie na rozmowę, potem kilka dni oczekiwania i przyjęcie do pracy. Pierwsze dni bez umowy z wynagrodzeniem z ręki do ręki, potem skierowanie na badania i dopiero oficjalne przyjęcie. W sumie od ogłoszenia do pierwszego dnia pracy ok. 2 tygodni, a od ogłoszenia do umowy jakiś miesiąc. Oczywiście można ten wpis ocenzurować albo usunąć, ale proszę spojrzeć ile podobnych ma ta firma i jej wcześniejszą wersja MEBLEMA. Niestety, tak to wygląda tutaj.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Meblemad Galina Murek? Chodzi o pracę jako Lakiernik, takie ogłoszenie jest na Praca.gov.pl 18 września.

Maciej

G. Nowy wpis
@Maciej

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Meblemad Galina Murek. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Czy pracownicy w Meblemad Galina Murek dogadują się między sobą?

John Smith

Dogadują się na stopie prywatnej, wiadomo, pogoda, plotki, ceny, polityka. W kontekście zawodowym jest walka szczurów, (usunięte przez administratora) zresztą bardzo mile widziane i walka o nabicie punktów w biurze. Każdy może podgryźć każdego, choć godzinę wcześniej się z nim śmiał.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Meblemad Galina Murek? Dodali nowe ogłoszenia 23 sierpnia na Praca.gov.pl.

Wolf

Opisuję wcześniejszy proces rekrutacji. Ogłoszenie z akceptowalną stawką, warunki pracy określone. Rozmowa, krótka, typowa(usunięte przez administratora) Następnie po kolejnej rozmowie ciut później skierowanie na badania (budżetowo, bez badań psychotechnicznych, okulisty i badań słuchu) i zatrudnienie. Na konto minimalna, wyrównanie do tego co w ogłoszeniu wiadomo jak ;)) Ogólnie słabo, zwłaszcza jak się wie że istnieje w tym kraju Kodeks Pracy.

Lolek

Możesz stawać na głowie i nikt nie powie ci nawet dziękuję, ale weź nagły urlop, zachoruj albo się spóźnij i nagle się dowiadujesz, że to ty jesteś ten niedobry. Przedszkole...

Teresa
@Lolek

A na jakiej podstawie to jest stwierdzane? Jaka jest dokładna reakcja?

ewa
@Lolek

Totalne bzdury.

@ewa

To chyba nawet dobrze? A jest szansa w takim razie na naprostowanie tej opinii? Tak dla pewności

@Honorata

Nie ma żadnej szansy, bo ludzie są tak przyzwyczajeni do sytuacji, że jak im w kilku sprowadziliśmy PIP żeby uzdrowić tę firmę, to mając świadomość co i jak tu działa, jeszcze jej bronili.

@Undercover

To może jest coś jednak, za co warto tam pracować? Nie ma chyba firm idealnych. Ale coś ich tam trzyma po prostu?

@Karolina

Przyzwyczajenie, źle rozumiana lojalność, słabość charakteru, niepewność fachowości, niechęć do zmian, trudna sytuacja materialna, nieznajomość swoich praw. Co człowiek, to powód. Ale dzięki takim powodom TAKIE firmy mogą TAK działać.

Anty U.
@Undercover

Panie Undercover. Twierdzisz, że w "kilku" zgłosiliście firmę do PIPu oraz twierdzisz, że ludzie jej bronili. Widocznie te twoje "kilku" też broniło firmy. Twierdzisz, że ludzie są przyzwyczajeni do pracy tutaj, mają słaby charakter, żeby się zwolnić itp. Człowieku ty właśnie opisałeś siebie. Nie podoba ci się w tej firmie, jest ci źle do tego stopnia, że zgłaszasz do PIPu a jednak dalej tu pracujesz. Z tobą jest coś nie tak skoro ładnych parę lat potrafisz tylko narzekać tutaj na forum a nie poszukałeś sobie innej, lepszej pracy. Twierdzisz, że ludzie nie znają swoich praw, a ty znasz? Masz prawo zgłosić pracodawcy co się nie podoba, przytocz parę paragrafów z kodeksu pracy, które ci leża na sercu. Pamiętaj że na ciebie też się znajdą paragrafy (wychodzenie wcześniej z pracy bez powiadomienia, wychodzenie na papierosa poza wyznaczonymi godzinami a może spanie w czasie pracy?). Człowieka co jest nawet na ochronie przed emerytalnej też można zwolnić dyscyplinarnie. Jeszcze jedno: niepewność fachowości. Po zrobieniu tylu różnych kuchni, tylu mebli do hoteli, przychodni, sklepów, muzeów, szkół, przedszkoli itp. jesteśmy pewni swojej fachowości.

@Anty U.

Masz niezłe gadane jak na pomocnika pilarza ;)

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Meblemad Galina Murek na stanowisko Stolarz?

Roman

No co ty? To nie dają umowy do razu tzn od pierwszego dnia? Ty miałeś tu takie doświadczenie że o tym wspominasz?

Anty A.

Człowieku to już są jakieś jaja co ty piszesz. Jak ci się kur... nie podoba w tej firmie to wypierda... a nie non stop jakieś idiotyzmy wypisujesz i oczerniasz swojego chlebodawcę.

Malik
@Roman

@A. Pisz konkretnie. Nie chodzi o dzień wydania umowy, tylko o datę na niej. Jest późniejsza o okres pracy do tego momentu.

dudu

Zabudowa kuchenna wyszła super, polecam jak szukasz dla siebie dobrego wykonawcę.

Irena
@dudu

Jak to wyszło cenowo? Bo widzę że ceny wszędzie rosną w takim tempie że ciężko nadążyć.. U nich ta cena jest korzystniejsza niż w innych tego typu miejscach czy raczej na tym samym poziomie?

Genowefa
@Irena

Nie nudzi cię tak pisać samemu do siebie? Na tym portalu nikt nie umieszcza opinii o produktach, tylko o warunkach pracy i płacy. Może o tym cos napisz? Na przykład dlaczego za urlop na żądanie czy chorobowe ląduje się na dywaniku? Poczytamy chętnie.

@Genowefa

Poważnie za takie coś się ląduje tutaj? I myślisz, że serio sam ze sobą pisze? Bo jeśli tak to czemu nie odpowiedział?

Maxi Kaz
@Honorata

Dostanie prikaz, to napisze. Na przykład swoje stałe " jak ci nie pasuje to się zwolnij" albo "miej odwagę, bo tak anonimowo to każdy może" :))

leon
@Maxi Kaz

nie masz Jaj kolego , byleś (usunięte przez administratora) i nim zostaniesz , taki już twój życiorys

Teresa
@leon

Ale po co takie komentarze dodawać? Przecież można to napisać kulturalnie, prawda?

A.
@Teresa

Kultura? Proszę nie żartować. Oni do założenia w 21 wieku osobnych szatni dla pań i panów potrzebowali pouczenia z PIP-U.

Urszula
@A.

Co?! To wcześniej była łączona?

Anty A.

W XXI wieku jest coś takiego jak szatnia koedukacyjna. Nie wiem kim jesteś ale przez tyle lat ile jest ta firma, żadna kobieta czy mężczyzna nie zwrócili właścicielowi uwagi, że im się to nie podoba. Ręczniki były papierowe ale niestety pracują tu niektórzy ludzie nie wiedzą o tym że takiego papieru nie można wrzucać do ubikacji. Nawet kartki informacyjne nie pomagały. Co do ubrań roboczych to mimo wydania i tak wiele osób ich nie ubiera. Jak przyszedł PIP to były osoby które szybko uciekały się przebierać. Co do wiader z wodą to dach był naprawiany ale firma, która to naprawiała po prostu źle to zrobiła. Anonimowa osobo jeżeli dostajesz najniższą krajową to widocznie nie zasługujesz na więcej. Jeżeli tak bardzo cię boli to wszystko o czym tutaj piszesz to proszę o tym powiedzieć wprost albo się zwolnij. Po co pracować w firmie w której jest ci tak źle. Tak będzie lepiej dla twojego zdrowia psychicznego a widać że jest już ono na wykończeniu.

Dawid

Polecam świetne meble

Alek

Dobra oferta, meble zrobione w zgodzie z moimi oczekiwaniami, polecam jak ktoś szuka takich propozycji.

Shazza
@Alek

Co ta Inspekcja Pracy tak siedzi już miesiąc? Czyżby cos wykryła? :)))

Ricky Martin
@Shazza

No właśnie nie ma się do czego doczepić to szuka i szuka.

brat
@Shazza

Szkoda ze nie potrafisz w twarz powiedzieć, tylko pisać anonimy

Miki789

Indywidualnie wykonane meble ale na bardzo wysokim poziomie, zdecydowanie mogę ich polecić.

Bartosz
@Miki789

A mógłbyś napisać jak wyglądał kontakt z wykonawcą? Nie było żadnych problemów?

Mikosss

Dużo lepsza oferta niż kolejne meble z sieciówki, oferta zdecydowanie na plus, godna polecenia.

@Mikosss

Chwalisz samą ofertę czy faktycznie ostatecznie coś u nich wziąłeś?

@Honorata

Poprosili go o wpisanie tego żeby przykryć skargi pracowników na warunki, płace i organizację pracy.

Duże doświadczenie, świetna realizacja jeśli chodzi o wykonanie mebli, polecam.

Radio Erewań

Czy to prawda, że nasza premia za hotel poszła w całości na te kwiatki co je wręczali dwaj smętni panowie wczoraj w ciemnym korytarzu przed drzwiami wucetu? :))

@Radio Erewań

XD Jezus aż miałam pytać co za dzień taki był, że wręczali, ale już skumałam jednak.xd Ktoś to jeszcze w ogóle obchodzi? A jakie dokładnie rozdawali, dużo tego było?

Lukaku

Polecam, dobra realizacja mebli, staranne wykonanie i świetny pomysł na realizację niewielkiej kuchni.

Dawid

Super, jak ktoś nie ma pomysłu na meble to faktycznie będzie można na nich liczyć, na pewno coś ciekawego zaproponują.

@Dawid

Tak. Pracę za minimalną pensję w warunkach z XIX wieku.

Czy w Meblemad Galina Murek możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Odpowiedź

Zaliczki są jak w każdej firmie. Oczywiście nie notorycznie, ale w uzasadnionych przypadkach. W końcu wszyscy tutaj pracujemy za 2070 na rękę, a za to wyżyć się nie da.

Franciszek
@Odpowiedź

I nie macie nic do tego? Przecież to są skandalicznie niskie stawki...

to musiałeś daaawno temu pracować bo dach jest naprawiony i już nie cieknie. A może cały czas pracujesz tylko podajesz się za byłego pracownika. A co do stawek to ile może zarobić magazynier, który od czasu do czasu po coś pojedzie, o wszystko ma problem a reszte dniówki śpi przy biurku

Frank Castle

Gorszy jest ten w czarnej koszulce, który zgrywa kumpla, a obgaduje każdego przed każdym.

D.

Dokładnie! Nie płacą za szkodliwe, nadgodziny, pranie, za nic. A na święta od iluś lat z wielką łaską tak samo po dwie stówki gdzie inne firmy dają po pól wypłaty albo lepiej. Już nie wspomnę że w papierach każdy tu jest na minimalnej, ha ha ha.

@D.

Inne firmy dają po pół wypłaty bo każdy pracownik ma potrącane socjalne z każdej wypłaty i z tego jest finansowana premia świąteczna. Jest pralka w pracy dlaczego nie korzystasz? Trzecia sprawa jeśli nadgodziny nie były by płacone to kto by zostawał? Dlaczego nie pójdziesz do roboty gdzie indziej jak tutaj ci jest tak źle? Szefowa nikogo na siłę nie trzyma.

Neutralny

Firma ma zapewnić pranie odzieży, nie pralkę. Pranie oznacza przyjęcie ubrania od pracownika, upranie go a następnie zwrot pracownikowi. A jeżeli pracodawca nie zapewnia prania ma obowiązek płacić dodatek do pensji.

Do pracowników, którzy narzekają. Nie podoba się wam to sie zwolnijcie. Po co pracujecie w firmie, w której tylko dzieje się wam krzywda ? Jak jesteś nierobem to normalne że dostajesz opierd...

K.

Dobrze wiesz ze nie chodzi o to, ale jesli nie wiesz to powiedz kiedy masz urodziny. Zaloga sie zlozy na kodeks pracy w twardej oprawie.

@K.

Lepiej powiedz kim jesteś, bo narzekać w internecie incognito to każdy może. Zdobądź się na odwagę i powiedz co cię tak naprawdę boli

Franciszek
@K.

Możesz napisać co nie odpowiada Ci w pracy w Meblemadzie? Co uważasz za największy plus, a co mogłoby się ewentualnie zmienić na lepsze? Wszelkie szczegóły mile widziane :D

Zostaw merytoryczną opinię o Meblemad Galina Murek - Katowice

• Jak się pracuje w Meblemad Galina Murek?

Zobacz opinie na temat firmy Meblemad Galina Murek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblemad Galina Murek?

Meblemad Galina Murek
4.3/5 Na podstawie 19 ocen.

Meblemad Galina Murek