Retrocegla

Opinie o Retrocegla

Kilofek

Firmy kontaktują się z osobami, którymi są zainteresowane i uprzedzają o tym.

Misiek
@Kilofek 10.12.2018 11:51

Mi szef tej firmy osobiście obiecywał odpowiedź bez znaczenia na rezultat.

Zofia
@Misiek 12.01.2019 13:58

Czy otrzymałeś odpowiedź na rekrutację? Ponieważ z Twojej wypowiedzi nie wynika to jasno. Zachęcam Ciebie również do napisana, jakie wyciągnąłeś wnioski z całego procesu aplikacyjnego? Czy przeprowadzona rozmowa była merytoryczna? Podziel się z użytkownikami swoim doświadczeniem, a będzie to wartościowa wskazówka dla osób zastanawiających się nad złożeniem swojej aplikacji do firmy Retrocegla.

M

Jakiś czas temu byłem na rozmowie w sprawie pracy, pomimo zapewnienia o informacji zwrotnej dotyczącej wyniku rekrutacji nikt się do mnie nie odezwał. Brak szacunku do kandydatów.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 20 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat najświeższej atmosfery w firmie Retrocegla?

SmutnyMarian

Byłem na rozmowie w tej firmie. Wszystko przebiegło pozytywnie, cała rekrutacja i chcieli mnie przyjąć. Warunki uważam, że dobre jak na firmę produkcyjną. Niestety się nie zdecydowałem i za namową żony wybrałem pracę nieco bliżej miejsca zamieszkania i trochę mniej płatną. Teraz żałuję bo moja obecna firma plajtuje, są zwolnienia, a w Retro pewnie mnie już nie będą chcieli :(

Tulipan

Pracowałem w tej firmie. Było w porządku, z kasa także. Niestety podkusiło mnie wyjechać do Holandii i teraz żałuję... Na moim stanowisku w Retro jest ktoś inny, a nowych przyjęć nie ma póki co :(

JestDobrze

Pracuję tam od dłuższego czasu. Bardzo fajna praca i firma. Na hali praca w męskim gronie a w biurze fajne i miłe dziewczyny. Zdecydowanie najlepsza kasa na produkcji jaką można dostać w Czeladzi i okolicach.

blado

A po ile się tam pracuję? Na jakim stanowisku pracy pracowałeś? Mało płacą tzn. ile?

Zawiedziony

O pracy w firmie Retrocegla : Pracowałem przez pewien czas w powyżej wymienionej firmie praca jest tam ciężka za małe pieniądze w dodatku nigdy nie są wypłaty na czas ale nie mogę im zarzucić tego że nie płacą. Po za tym brak jakiejkolwiek umowy a co do szefostwa Kulturalni ale wymagający szkoda tylko że nie płacą tyle ile wymagają.

Zostaw opinię o Retrocegla - Czeladź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Retrocegla