Retrocegla

Czeladź

Retrocegla

Opinie o Retrocegla

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 20 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat najświeższej atmosfery w firmie Retrocegla?

SmutnyMarian

Byłem na rozmowie w tej firmie. Wszystko przebiegło pozytywnie, cała rekrutacja i chcieli mnie przyjąć. Warunki uważam, że dobre jak na firmę produkcyjną. Niestety się nie zdecydowałem i za namową żony wybrałem pracę nieco bliżej miejsca zamieszkania i trochę mniej płatną. Teraz żałuję bo moja obecna firma plajtuje, są zwolnienia, a w Retro pewnie mnie już nie będą chcieli :(

Tulipan

Pracowałem w tej firmie. Było w porządku, z kasa także. Niestety podkusiło mnie wyjechać do Holandii i teraz żałuję... Na moim stanowisku w Retro jest ktoś inny, a nowych przyjęć nie ma póki co :(

JestDobrze

Pracuję tam od dłuższego czasu. Bardzo fajna praca i firma. Na hali praca w męskim gronie a w biurze fajne i miłe dziewczyny. Zdecydowanie najlepsza kasa na produkcji jaką można dostać w Czeladzi i okolicach.

blado

A po ile się tam pracuję? Na jakim stanowisku pracy pracowałeś? Mało płacą tzn. ile?

Zawiedziony

O pracy w firmie Retrocegla : Pracowałem przez pewien czas w powyżej wymienionej firmie praca jest tam ciężka za małe pieniądze w dodatku nigdy nie są wypłaty na czas ale nie mogę im zarzucić tego że nie płacą. Po za tym brak jakiejkolwiek umowy a co do szefostwa Kulturalni ale wymagający szkoda tylko że nie płacą tyle ile wymagają.

Zostaw opinię o Retrocegla - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Retrocegla