PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "U EWY" S.C EWA BUDZELEWSKA & JANUSZ BUDZELEWSKI

Gryfice

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "U EWY" S.C EWA BUDZELEWSKA & JANUSZ BUDZELEWSKI

Okrutny

Firma nie jest rzetelna. Zmuszają do pracy po 15h za marne grosze a napiwki każą oddawać. Umowy śmieciowe nawet nie dają przeczytać bo nikt by nie podpisał i nie podjął się pracy. To jakieś kpiny i żenada że takie firmy i tacy ludzie jeszcze prosperują, na krzywdzie młodocianych pracowników.

Jak wyglądają zarobki w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "U EWY" S.C EWA BUDZELEWSKA & JANUSZ BUDZELEWSKI ? Na jakim stanowisku można najwięcej zarobić i czy łatwo jest awansować? Dodaj swoją opinię!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "U EWY" S.C EWA BUDZELEWSKA & JANUSZ BUDZELEWSKI - Gryfice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "U EWY" S.C EWA BUDZELEWSKA & JANUSZ BUDZELEWSKI