Makro

Opinie o Makro

loki

nie zastanawiaj siętylko weź się w końcu za aplikowanie, bo nie będą w nieskończoność czekali na Ciebie. Szukają z nowszych stanowisk jeszcze kierowników działu

Słowa kojarzące się z Makro (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .kasjer nie było Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..ok. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie negocjowałam Najbardziej podobało mi się w Makro:praca na zmiany Najbardziej nie podobało mi się w Makro:

Zostaw opinię o Makro - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro