Opinie o Makro w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Makro. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Makro o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro w Zabrze

Nędzarz z Makro

Zarobki w tej firmie to żenada ,najniższa krajowa po 10 latach pracy w strukturach ,brak premii, motywacji, szacunku do pracownika ze strony przełożonych. Nie polecam pracy w tej firmie.

Tomasz Kobyłkiewicz

Najlepsza firma pod słońcem, mogę chodzić tak jak akurat popatrzę w grafik czyli raz tak a raz nie hehehe, a Ci frajerzy przedłużyli mi umowę na czas nieokreślony bo i tak tu nie przyjdzie pracować. Wypłata jest adekwatna do pracy przez 2 tygodnie na miesiąc więc tyle też chodzę i nikt nie ma pretensji. Kolega lekarz wrzuca mi planowane L4. Jak ktoś potrzebuje kasy a nie chce pracować to polecam. Jakby ktoś potrzebował to mam dobre cukierki na przyśpieszenie pracy, tylko trzeba uważać bo jak się pomyli to trzeba L4 brać.

Tomasz Mruk

Super praca, chodzę jak chcę, udaje (usunięte przez administratora)i nikt nic ode mnie nie chce, można się wyspać tylko czasem kieras mnie budzi. Kolega Tomek częstuje dobrymi cukierkami dzięki czemu praca mija w mgnieniu oka. Polecam dział mrożonek - frytki opowiadają super dowcipy.

Baf

Pracowałem wiele lat w Makro Zabrze. Ludzie pracujący tak są całkiem ok ale wielu odeszło z powodu naprawdę podłych zarobków. Naprawdę dziwię się że tym bardziej ogarniętym brakuje ambicji (albo poprostu odwagi) aby znaleźć coś lepiej płatnego. Moim zdaniem firma już bez przyszłości. Praca dla osób które chcą zdobyć doświadczenia lub dla kasjerek który w zasadzie powinno być obojętne co i gdzie kasują. Firma niestety źle zarządzana.

Wanda
@Baf

Fajnie, że napisałeś o Makro w Zabrzu, dzięki. Wspominasz o tym, że firma jest źle zarządzana. A co konkretnie byś zmienił?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Makro? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze
Ryszard

@Bluzka Firma zatrudnia pracowników bez względu na narodowość bo wszystkim jest wiadome, że brakuje rąk do pracy!

Bluzka

Najlepiej zatrudnić Obcokrajowców, niż Polaków

loki

nie zastanawiaj siętylko weź się w końcu za aplikowanie, bo nie będą w nieskończoność czekali na Ciebie. Szukają z nowszych stanowisk jeszcze kierowników działu

Słowa kojarzące się z Makro (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .kasjer nie było Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..ok. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie negocjowałam Najbardziej podobało mi się w Makro:praca na zmiany Najbardziej nie podobało mi się w Makro:

Zostaw merytoryczną opinię o Makro - Zabrze

• Jak się pracuje w Makro?

Zobacz opinie na temat firmy Makro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Makro