Opinie o HDOmedical Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HDOmedical Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w HDOmedical Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HDOmedical Sp. z o.o. w Warszawa

basia

Firma jak najbardziej ok. Nie wiem co z tymi płatnościami, ja dostaję na czas!

Ala

@polunia myślę, że nie będzie problemu ze zrezygnowaniem z pracy jeśli wydarzy się coś bardzo poważnego. No i taka praca jest na 2 miesiące, więc to nie jest dużo czasu. Fajne pieniądze można w dodatku zarobić, jeśli dają 1400-1500 euro netto. Może nawet ja się skuszę, hmm...

bemol

Nie polecam,zero wsparcia ,arogancja,nierzetelna informacja o stanie chorych,oskarżanie opiekunek,trzymanie strony tylko rodziny,bagatelizowanie rzeczywistych zagrożeń dla nas np.bakteryjnych obciążeń podopiecznych, pieniądze wypłacili pierwsze na czas,na następne czekam.Pozdrawiam

kleopatra

nie pracowałam w tej firmie ale wiem jedno że za nas polskie firmy biorą po 2.500 e. a nam resztki 1000 e. to niech same jadą i pracuja 24 godz. na dobe !i jak nie płacą pełnego ZUS-u to nie ma co z takimi firmami pracować ! Kobiety jak już znasz komunikatywny język nie daj sie oszukać najmniej na ręke 1.300 e. plus dojazd 150 e. premie za święta to my na to pracujemy oni tylko tel. wykonuja że przyjeżdzamy . Szanujmy sie bo tego nikt za nas nie zrobi .

Firma HDOmedical Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Basia

Potwierdzam, że Firma wypłaca wynagrodzenie w terminie zgodnie z umową i wszelkimi przepisami.

opiekunka
@Basia

hej Basia chyba nie wiesz co piszesz!!!!! w terminie????? zdarzylo sie jak sie udalo w terminie ale to i tak zawsze nastepnego 15 dnia miesiaca po przepracowaniu sa firmy co placa np juz 1 dzien po zakonczonym miesiacu ale firma jest ok wyplacalna ze skladkami do zusu co dla pracownika jest wazne jesli zmienia terminy platnosci to bedzie tak na ocene dobra

Gocha

Zwrot kosztów dojazdu nie czasem, a zawsze jest od rodziny.

enjot

nie chciałabym opiekować się szkopkiem za żadne pieniądze

zaria
@enjot

Co takie osoby jak ty robia na tej stronie.Nie chcesz szkopka to zaopiekuj sie swoim zdrowiem psychicznym tylko nie wiem czy w tym stanie starczy ci polskiej wyplaty bo leczenie na pewno potrwa dluuugo i nie wiadomo czy jeszcze warto leczyc.

Klaudia

Dokładnie zakręcone ,ale w swoja stronę.Informacje na temat szteki to jest nieporozumienie,ale chyba wiedza co robią,Dobrze,że chociaż adres się zgadza !

bogna

a mnie(usunięte przez administratora), mialam wrocic na zlecenie po 2 miesiacach, ale wpuscili inna babke, a mnie zaproponowali gorsza sztele, skladki placa tylko zdrowotne, wiec nie zalowalam i podziekowalam w trybie ustawowym.

Krysia

Nie zapłacili mi wszystkich pieniedzy za pracę !!!

Szwejk

Firma jak wiele na rynku pracy w opiece, sa lepsze !!!

sila

Firma jest ok i płaci na czas wyjątkowo może zdarzyć się poślizg. Należy dokładnie zapoznać się z umową i dopiero wypisywać bzdurne komentarze. Polecam, jedna z lepszych firm.

ewcia13ps

Firma nie placi w terminie.Przelewy sa robione czasami dopiero 20 dnia nastepnego miesiaca.Mi nie zaplacili za dzien dowrotu do domu-NIE POLECAM

Wici

firma w porządku oby tylko w terminie kaske wypłacala

Zostaw merytoryczną opinię o HDOmedical Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w HDOmedical Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HDOmedical Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HDOmedical Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HDOmedical Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 36 ocen.

HDOmedical Sp. z o.o.