"EKOOPAŁ" OSSOWSKI, STENKA - SPÓŁKA JAWNA

Starogard Gdański

Opinie o "EKOOPAŁ" OSSOWSKI, STENKA - SPÓŁKA JAWNA

Poinformowana

Wyzysk ludzi! Małe zarobki w stosunku do przepracowanych godzin. Niby masz wolne, urlop a telefon dzwoni i na drugi dzień musisz być w pracy. Wyzysk ludzi!

Uważasz, że w firmie "EKOOPAŁ" OSSOWSKI, STENKA - SPÓŁKA JAWNA potrzebne są jakieś zmiany? A może wszystko działa w niej idealnie i nie trzeba wprowadzać żadnych zmian? Dodaj opinię i pomóż temu pracodawcy stać się lepszym.

Zostaw opinię o "EKOOPAŁ" OSSOWSKI, STENKA - SPÓŁKA JAWNA - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "EKOOPAŁ" OSSOWSKI, STENKA - SPÓŁKA JAWNA