Wit Sp.J.

Łódź

Opinie o Wit Sp.J.

Karolina

@Kos samo takie stwierdzenie niestety za dużo nam użytkownikom forum nie mówi o pracy w Wit Sp.J. czy mógłbyś uzasadnić swoje zdanie? Według ogłoszenia: http://www.wit.pl/pl/kontakt/kariera/ można liczyć na niezbędne narzędzia pracy (m.in. służbowy telefon, samochód) i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników. Zatem co jest nie tak?

Kos

Nie polecam !!!

romko

@Aleale to przeciez inaczej powinno byc z tymi zarobkami

johny bravo

No same rarytasy....

już

Cześć. Gdyby ktoś szukał porządnej pracy, to wpadła mi w oko oferta od Wit Sp. J na regionalnego przedstawiciela handlowego. Wymagane jest dwuletnie doświadczenie, najlepiej w branży kosmetycznej.

hi hi

(usunięte przez administratora)....ciągła rotacja PH....mam namiary na byłych przedstawicieli...

pająk

z tego co widziałem to do pracy szukają ludzi na całą Polskę od Sosnowca po Łomże przez Kraków przechodząc

arek

Firma spoko , wskazane jednak doświadczenie bez którego sobie niestety nie poradzisz . Kto chce pracować a nie ściemniać może dobrze zarobić , bo przecież w tym kraju nic nie ma za darmo. Nie trzeba wyjeżdżać za granicę .Podstawa 3200 netto , działalność , plus dużo różnych innych prowizji. Fakt ,że kasy u klientów do których sprzedałaś musisz mocno pilnować .

anonimka

A powiedzcie jak wygląda u nich praca na magazynie w Łodzi, też są takie okropne warunki? Czy może da się jakoś przeżyć?

zdziwiona

...a ja pracuję w Wit już jakiś czas i chwalę sobie. Pewnie, że trzeba pracować i czasem nie jest lekko, ale gdzie dają dziś kasę za darmo...?, jak ktoś zna takiego pracodawcę, to niech podzieli się wiedzą. Znam w Wit ludzi, którzy pracują po 15 lat i nie szukają niczego innego. (usunięte przez administratora)

byly

Firma ok Podchodzą jak do człowieka. (usunięte przez administratora)

ja

jest ok,kierownik (fajne ciacho lol :):D nie ma nic przeciwko mniejszosciom seksualnym

szukampracy

a są jakieś przyjęcia do pracy może? pliss powiedzcie?!

anonimka

Witam a ja tam pracuje od roku i podoba mi sie niemogę powiedzieć złego słowa fajna ekipa wyplata na czas pozdrawiam całą firmę WIT :-)

kolomisiolo

firma bardzo w porządku, dobrze traktuje ludzi miałem okazję tam pracować i dla porównania z innymi pracodawcami zdecydowanie na plus. Jak się komuś nie chce pracować to zawsze powie, że kierownik, że lizusy itd... Ja ze swojej strony nie mam zastrzeżeń polecam !!!!

Zostaw opinię o Wit Sp.J. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wit Sp.J.