WIT Sp. J. B.J.J. Witek

Łódź

Opinie o WIT Sp. J. B.J.J. Witek

marek

zastanawiam sie jak wyglada u nich praca na stanwoisku magazyniera na produkukcji, ja mam dosiwadczenie na paltech w podobnej firmie chemicznej i kosmetycznej

johny bravo

Spytajcie pana ( usunięte przez administratora ) o pracy w Wicie...konkretny gość

witek

A ja czytałem że można zarobić 10 tysięcy....

goliat

No przecież szukają znowu na małopolskę.....na PH mają takie zejście towaru że nowy gostek nie wyrabia na rejonie.....tak jak wcześniej na podkarpaciu.

Anonim

W firmie panuje spokój i jeżeli się chce to utrzymanie się w niej nie jest jakieś trudne. Wystarczą dobre chęci i tyle. Jeżeli ktoś mówi że to jest obóz pracy to musiał/musi naprawdę kogoś nie lubić. Żadna filozofia wydać pare pozycji . Liczą się chęci , Praca jest idealna i bardzo dobrze się w niej czuje.

Zostaw opinię o WIT Sp. J. B.J.J. Witek - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WIT Sp. J. B.J.J. Witek