Volner Polska sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Volner Polska sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volner Polska sp. z o.o.

nic

Chyba nie @Czarek, ale pewne jest to, że wynagrodzenie jest adewatne do obowiązków.

NIenzany

Zostałam okłamana na rozmowie kwalifikacyjnej jaka to nie jest wielka firma. Okazało się że jest to Prezes + Ja. Jest najgorszym pracodawcą z jakim miałam do czynienia. (usunięte przez administratora) Praca byłaby może ciekawa,ale psychicznie nie wytrzymałam miesiąca.

PM

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Firma proponowała bardzo atrakcyjne warunki. Poprosiłem o przedstawienie na pismie na jakich warunkach będę pracował. Znalazłem wiele niedopuszczalnych zapisów. Między innymi musiałem przekazać firmie weksel na poczet domniemanych strat firmy. Nie polecam tej firmy. Człowiek będzie pracował a po miesiącu będzie musiał spłacać weksel firmy na 100.000zł.

Kasia

Stanowisko: Asystenkta Sprzedaży Przebieg rekrutacji: Chciałam Państwa ostrzec przed pracodawcą Volner.ch. Pracodawca (Prezes firmy!) podczas rozmowy rekrutacyjnej spytał mnie o kilka niedozwolonych prawnie pytań: wiek, czas trwania związku małżeńskiego oraz czy posiadam dzieci. Na koniec jako kolejny etap rekrutacyjny zaproponował bezpłatny test pracy. czyli praca bezpłatna przez 3-4 dni po której odbędzie się kolejny etap - czyli rozmowa o warunkach zatrudnienia. Takie postępowanie jest niezgodne z prawem oraz nieuczciwe wobec potencjalnego kandydata.

Zostaw opinię o Volner Polska sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volner Polska sp. z o.o.