Opinie o Tech Skills Sp. z o.o. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tech Skills Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Tech Skills Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech Skills Sp. z o.o. w Płock

Mała Nowy wpis

Witam, z chłopakiem widzieliśmy dawniejsze oferty dla monterów rurociągów na Niemcy. Nie mogliśmy jednak już doszukać się niczego aktualnego a teraz jak czytamy te tutaj komentarze to widać, że odradzaliście pracę. to już tych wyjazdów nagle nie ma?

Faraon Nowy wpis

Uwaga na firmy z Płocka.(usunięte przez administratora)ludzi z marginesu.90%to alkoholicy i kryminaliści.Nie potrafią zachowywać się w delegacjach.Ciagłe burdy zadymy na porządku dziennym.Alkohol leje się strumieniami.Ci co werbują do pracy nie wywiązują się z płatnością.Wszystkich traktują jednakowo.NIE POLECAM KOLEDZY.TOTALNE DNO.

Prawda Nowy wpis
@Faraon

Dla monterów lub spawaczy z uprawnieniami odradzam totalne dno.Umowa zlecenie, godziny pracy zarówno Orlen i zagranica nierzetelne.Ekipa dobierana przez kierownictwo kryminał,alimenciarze i alkoholicy.w porównaniu z rynkiem pracy nie warto w tą psedo firmę się angażować

Administrator Nowy wpis

W Płock Tech Skills Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Monter. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Czekajcie, to jak to w końcu jest z tymi warunkami? Chyba padła sugestia, że na umowie może być cos co się nie zgadza, że każą ją w razie czego czytać? Ktoś pisał o trzech latach pracy a ja na portalach które obserwuje nie zauważyłam oferty a jestem ich ciekawa. kiedy było ostatnie zapotrzebowanie?

Czy rekrutacja na stanowisko monter, pracownik ogólnobudowlany w firmie Tech Skills Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Maniek

Ale wy wszyscy głupoty piszecie,pracuję tu trzy lat i nigdy nie było problemu z płatnością.Czytajcie umowy przed podpisaniem,pozdrawiam

Boli 7

Tragedia pracował tam mój mąż i ,został potraktowany jak rzecz Po drugie pracują tam ludzie z marginesu tzn ZK zero kultury kwatery jak w sutenerze brak slów ale my tego tak nie zostawimy Szokkkk co tam się wyrabia to musi ujrzeć światlo dzienne koniec z (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!

Spawacz monter

Właściciele tej formy zmienili nazwę bo w poprzednich firmach też nie placili,wszędzie o nich głośno jest

Agnieszka
@Spawacz monter

Nie płacili pracownikom tak? I nikt nigdzie tego nie zgłaszał? Pip albo wytoczenie pozwu zbiorowego?

Joanna

Ej to słabo jeśli to prawda, ale tak w sumie to skąd to info, że niby się kręcą?

Joanna

Czyli jednak? Ale piszesz o okresie teraźniejszym czy nawiązujesz do przeszłości? Aktualnie masz z tym jakieś problemy?

Joanna

Jak tak czytam te komentarze to się zastanawiam czy z tym niewypłacaniem ludziom przez właścicielkę to faktycznie prawda? Bo ktoś niedawno napisał, że podobno od 2017 nie ma wynagrodzenia i dał sprawę na policję. Przecież to chyba niemożliwe, żeby od lat takie coś się z tym ciągnęło, co nie?

Tom

Mi właśicielka tej firmy nie wypłaciła wynagrodzenia w 2017 wtedy było to Mundo Enterprise i sprawa od tygodnia jest na policji

Sprawiedliwy

Ta właścicielką powinien się zająć w końcu organ ścigania za to jak wykiwała w poprzedniej firmie na kasę pracowników

a-j

(usunięte przez administratora) na każdym kroku!!! nawet przy przeliczaniu euro na złotówki.Kombinatorzy i tyle!!!

Witold
@a-j

To co, biorą jakieś stare kursy? Czy jak? Opowiedz coś więcej, czekam na info :)

Spawacz

Nie próbujcie dać się zwerbować do pracy ta firma już kilka razy zmieniała nazwę bo nie płaciła pod poprzednią nazwa wynagrodzenia.

@Spawacz

No i że jak już to taka zmiana nazwy niby wszystko od razu załatwia? Ludzie serio dają się na to robić? W sumie to czy odpowiednie instytucje nie powinny się tym zainteresować tak właściwie?

Monter

Nie polecam ta właścicielka nie wypłaca wynagridzenia

j m.

ktory prawnik ci to prowadzil? dasz namiary na niego?

@j m.

pan Wojciech Szczęśniak 572 300 704 mowcie ze od darka w srpawie techu to bedzie wiedział ;)

@były pracownik

A to za jeden miesiąc Ci wynagrodzenie wisieli? Sprawa poszła do sądu czy w jakiś inny sposób to ten pan Ci rozwiązał?

Spawacz

Firma która uczciwie płaci nie zmienia już po raz 3-ci nazwy,także odradzam wszystkim Tech Skills.

@Spawacz

A co ma zmiana nazwy do płatności? Pracowałeś tutaj że się wypowiadasz?

Spawacz

Tą firmę prowadzi ten sam niewypłacalny (usunięte przez administratora) co poprzednie firmy takie jak Mundo Enterprise,z dala od tego człowieka bo możecie też nie zobaczyć swoich pieniędzy

Zostaw merytoryczną opinię o Tech Skills Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Tech Skills Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tech Skills Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tech Skills Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tech Skills Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 7 lok. 14