Opinie o Panel Serwis Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Panel Serwis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panel Serwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panel Serwis Sp. z o.o. w Kalisz

Ccm

Nie polecam nikomu tej firmy ani pracy w niej w Szczecinie

Mirosław
@Ccm

Szanuję Twoją opinię i przykro mi się to czyta, że nie byłeś zadowolony z pracy. Może jednak napiszesz coś więcej? Co konkretnie nie odpowiadało Ci w Panel Serwis Sp. z o.o.? Chodzi o atmosferę, zarobki, a może coś jeszcze innego? Napisz też, co z kolei Twoim zdaniem działało dobrze i do czego nie miałeś żadnych zastrzeżeń, takie szczere wypowiedzi są bardzo cenne dla osób które zastanawiają się czy warto aplikować do tej firmy.

Iihfrgfdrgffg

polecam pracy w tej firmie

Sdssssddgffdff

(usunięte przez administratora) nie polecam pracy u niego za zadanie pieniądze

kasia i marysia

za 7 zł na godzinę to nie wiem co za,, łosie'' chcą tyrać

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Panel Serwis Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kalisz
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Kalisz
Candidate Competente GmbH
ric

jest to nie uczciwa firma oszukali mnie

yjgfdbgh

Firma dostaje dużo kasy za sprzątanie a nawet nie stać ich na szczotkę czy łopatę a jak się powie że łopata połamana to na kupie kupie się kończy szef wymaga nie wiadomo co a ciągle go na nic nie stać Oszust

Święty

Do Rudego Firma Panel Serwis Oraz kierownik Są Bardzo uczciwi Bo Każdy pracownik się podpisuje na liście obecności i wie ile przepracował godzin bo Kierownik rozmawia z każdym pracownikiem jak zostaje zatrudniony jaką ma stawkę i jaka jest umowa pracowałem w wielu Firmach i Tam się działy cuda i to co ty tu piszesz to są bzdury ,Lepiej niech on tego nie przeczyta bo możesz mieć problemy jak zgłosi na policję jak umiesz tak pisać to po wiec mu w oczy to a nie piszesz i ukrywasz się za nikiem .mi nie pasowały umowy tylko a po za tym są w tesco i w Panel serwis super kierownik i cała załoga która pracuje prawię 10 Lat więc co ty piszesz pewnie kierownik cię wyrzucił za chlanie ,A teraz piszesz Bzdury .

Patryk Samp
@Święty

(usunięte przez administratora)znam tą firmę od dobrych sześciu lat i wiem jakie to sknery i wyzyskiwacze,to że ktoś się godzi na 10zł na godzinę i umowę śmieciową to jeszcze nie powód aby robić z niego jelenia i tylko dodawać mu obowiązków ! (usunięte przez administratora) wiadomo rodzinna firma wiec wszystko dla siebie.

ruda

to fakt do przedmowcy wyzysk nie potrafia powiedziec konkretnie jaka jest stawka godzinowa pracownicy przychodza podpici odradzam

makak

a ta śmieszna twoim zdaniem stawka wynagrodzenia to ile wynosi?

Wyzysk

Wyzysk w pracy, ludzie pracuja po 15 h za smieszna stawke, a to doprowadzilo do śmierci jednego pracownika na zmianie, a drugi uległ powaznemu wypadkowi po 15 h pracy w upał w nagrzanym magazynie. Wyzysk nie polecam pracownikom a takze firmom korzystajacym z pośrednictwa tej firmy!

rudy

Praca w panel serwis jest ok ale osoba zarządzająca ludźmi okrada z pieniędzy na swoją korzyść dopisuje godz swojemu przyjacielowi który pije nie przychodzi z dwa tygodnie do pracy taka osoba już dawno nie powinna pracować a kierownik Pan D.Z trzyma go i oddaje mu godziny innych pracowników po czym zwykły pracownik który teraz cały miesiąc i zarabia 1000zl.a pan którego nie ma dwa tygodnie zarabia 2000 także praca jest ok ale kierownicy to totalni oszuści mowa o tesco Szczecin milczanska

acer

Pracowałem w Panel Serwis.Praca jest na umowę zlecenie i o dzieło Zostałem oszukany na dniówki i się dowiedziałem o tym przy wypłacie Potracili mi i koledze pieniądze i nic nas o tym nie poinformowali Jak ktoś ma ochotę to możne próbować tam pracować stawki są 7zl na godzinę i wykorzystują ludzi jak mogą żadnego dnia wolnego nawet praca jest w niedziele

Święty
@acer

Do acer co ty piszesz za bzdury pracuje się po 8 godzin i jeszcze płacą za przerwę czyli pracuje się po 7/5 godziny i na więcej pracuje się 6 dni a 2 dni wolnego bo pracowałem w tej firmie i wiem jak się pracuje i nikt nie oszukuje bo mi wypłacili wszystkie pieniądze a pewnie tobie i twojemu koledze potrącili bo po rzutkę zrobiliście lub nie rozliczyliście się z szafek i ubrań i trza czytać umowy dokładnie bo w umowach są paragrafy . a po za tym każdy pracodawca się zabezpiecza przed pracownikiem ,o tym zawsze pamiętaj i czytaj dokładnie umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Panel Serwis Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Panel Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Panel Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panel Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 11 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panel Serwis Sp. z o.o.