Unijna Szkoła Europejska

Elbląg

Opinie o Unijna Szkoła Europejska

@rafał no tak tylko ze jakos tak malo ososb sie tutaj wypiwada na temat tej firmy nie wiaodmo wlasciwie dlaczego

hylin

Marek009 wiem skąd wynika twoja dezorientacja ... Nie przeczytałeś wszystkich postów !!!

Dona

POWIEM O CO CHODZI. OTÓŻ MOJA CÓRKA PRZECHODZIŁA KURS DROGĄ INTERNETOWĄ, MIAŁA SWOJEGO TRENERA Z KTÓRYM SIĘ KONTAKTOWAŁA DO PEWNEGO CZASU, GDYŻ OD ROKU NIKT NIE ODBIERA TELEFONU ANI FIRMA ANI TRENER. KURS ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY NIE WIEDZIEĆ DLACZEGO ROK TEMU I 3000, KTÓRE ZAINWESTOWAŁAM W DANY KURS PRZESTAŁ ISTNIEĆ, WIĘC ZBIERAM LUDZI, KTÓRZY ZOSTALI OSZUKANI W IDENTYCZNY SPOSÓB

hylin

Ludzie !!!!! Zachowujecie się jak stado baranów, skoro twierdzicie , że ktoś was oszukał. Zbierzcie się razem i złóżcie doniesienie do prokuratury, jeżeli sposoby polubowne nie skutkują. Tylu oszukanych !!! , to zakrawa na aferę .

krzysiek

pracowalem tam 3 lata temu polecam zarobki byly dobre

Biuro
@krzysiek 02.02.2015 17:06
pracowalem tam 3 lata temu polecam zarobki byly dobre

Proszę o kontakt na maila biuro809@wp.pl

były pracownik

Stanowczo odradzam. Straszenie byłych pracowników sądem (bezpodstawne oczywiście) ciekawe ile spraw umorzyły już sądy i policja wniesionych przez właściciela tego cyrku. Kursy tego rodzaju można z powodzeniem odbyć w innych placówkach. Ale proszę pamiętać ze większość z wpłacanych pieniędzy idzie do portfeli właścicieli. Konsultanci niestety nie maja możliwości rzetelnego prowadzenia ucznia (jest ich za mało lub nie są przeszkoleni) a o jakości materiałów dydaktycznych nie wspomnę bo to żart jest chyba jakiś.

Tata

Proszę o kontakt osoby, które poniosły koszty związane z danym kursem i również tak jak ja i inni uczestnicy kursu nie mają kontaktu z opiekunami jak i szkołą.

Monika
@Marlena 01.12.2014 16:22
Witam pana bardzo serdecznie. Jestem w podobnej sytuacji jak pan. Proszę o kontakt na numer ( usunięte przez administratora ) l...

U mnie też przerwano kurs. Proszę o kontakt na maila mfeister@go2.pl

@Monika 14.01.2015 15:18
U mnie też przerwano kurs. Proszę o kontakt na maila mfeister@go2.pl

CZY MOŻNA WIEDZIEĆ OD KIEDY NIE MA PANI KONTAKTU Z TRENERAMI. ZAINWESTOWALI 3000 ZŁ I CICHUTKO NAS POŻEGNALI, MYŚLĘ ŻE TA SPRAWA ZNAJDZIE DALSZY FINAŁ.

Dona

Jest już maj, a my poszkodowani w dalszym ciągu czekamy na cud, czy w końcu coś się ruszy w tej sprawie , czy też te zainwestowane 3000 poszło w błoto.

Dona

Mojej córki kurs również został w czerwcu przerwany, nie odbierają telefonów, jeżeli firma przerwała swoją działalność nie pozostaje nam nic innego jak zgłosić sprawę odpowiednim organom i w końcu coś robić.

ts

Kurs mojego syna został w czerwcu przerwany(teraz jest październik) - brak kontaktu , zero kontaktu ze USE, nie odbierają telefonów i maili, także opiekuni dydaktyczni nie odbierają maili i telefonów tak jakby firma przestała istnieć!!!!

szelagem

Pójście do tej szkoły było najgorszą decyzją jaką do tej pory podjęłam. Zajęcia często są odwoływane, odbywane nie wnoszą praktycznie nic nowego. Jeśli chodzi o Grafikę Komputerową DTP, bardzo proszę nie wierzyć obietnicom wypisanym na stronie szkoły - Słuchacz wcale nie będzie pracował w programach takich jak Photoshop, InDesign, Illustrator czy Acrobat, proszę przygotować się na bliższe spotkania z Gimp'em i InkScape'm i malowaniem kółek farbami. Jak najbardziej nie nastawiać się na nic profesjonalnego. Taka szkoła przyda się jedynie osobom, które nie mają zielonego pojęcia jak rysować kółka w gimpie i nie potrafią nazywać kolorów. Tyle ode mnie ;)

hylin

"ciekawski" jeżeli masz za dużo pieniędzy , oraz pomysłów i czasu do zainwestowania bezzwrotnie w te firme to " polecam "....?!

Aleksandra

NIGDY NIE POLECAM TEJ SZKOLY, TEGO KURSU I PRACY W TEJ FIRMIE. BARDZO NERWOWA ATMOSFERA, BRAK POSZANOWANIA DRUGIEGO CZLOWIEKA, STRES, BRAK JAKIEJKOLWIEK KULTURY I BRAK WARUNKOW PRACY. WSTYD, ZE TACY LUDZIE TAM PRACUJA! NIGDY SIE NIE ZAPISUJ DO TEJ SZKOLY I NIE PRACUJ W TEJ SZKOLE!

ciekawski

Witam, Mają nowe ogłoszenie do pracy na stanowisko "Kierownik Grupy Sprzedażowej", czy warto interesować się tą ofertą? Proszę o info...

słoń

Witam, Pracowałem w Unijnej szkole Europejskiej i wiem o niej dużo. Wiem bardzo dużo o pracownikach, dyrektorach sposobie nauki itd. jezeli ktos chce zaczac prace a ma pytania prosze o maila a opowiem co nie co(usunięte przez administratora)

qwe

wyłudzacze. Pieniądze pobrali, raz na 2tyg zadzwonili na 3 min, spytali sie czy zrobione zostały ćwiczenia i na tym koniec. Po pół roku przestali w ogóle dzwonić. Nie dajcie się nabrać!!NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!!!

NIKKA

PAN [usunięte przez moderatora] jeszcze tam pracuje??

hylin

Wcale się nie dziwię, że się wylogowałaś z tej pracy mało tego co napisałaś to prostak. Jako prezes zaczął w GS" samopomoc chłopska" w jakimś pierdzikowie i tam nauczył się kombinować a że były wówczas wielkie możliwości to włączył swoją twórczość.Jak wielu prezesom z tamtej epoki w dowodzie osobistym pisano w rubryce zawód " prezes". Prezes [usunięte przez moderatora] ,który swoim współpracownikom chce zaimponować zdezelowaną łajbą ,a w kwestiach merytorycznych na temat rozwoju firmy" kotletem schabowym"!!!!!!!!

były pracownik
@hylin 22.04.2013 22:50

Ja w USE pracowałem ponad 10 lat temu i widzę, że pan prezes i jego synalek nic się nie zmienili. "Dywaniki" u prezesa raz w tygodniu i pytania o innych pracowników to standard!!! (usunięte przez administratora)

dark
@były pracownik 02.06.2014 18:36

Wojtuś pozdrawiam

ktoś

Ludzie! Prawda jest taka, że nie każdy ma predyspozycje do tego typu kursu. Przedstawiciel - osoba, która zachęca do takiego kursu nie zwraca na to uwagi. Ale czasami nawet dziecko nie wie, że ma takie predyspozycje. Podręcznik jest starym wydaniem i autor nie jest nastawiony na rozwój czy aktualizacje. Tyle od strony samego kursu. Firma więcej czasu poświęca z prawnikiem omawiając zawiłe regulaminy aby odstąpienie od kursu było niemożliwe. W samej firmie panuje strach i obawa przed wielce panującym Prezesem lub synalkiem. Sam byłem wzywany do szefa na dywanik raz w tyg. aby sprzedawać kolegów (oczywiscie nigdy tego nie robiłem - dlatego już tam nie pracuję) , byłem pytany przez wielce panującego Prezasa o to, co o Nim mówią w firmie, czy się z niego nie śmieją i takie tam.... Prezes to [usunięte przez moderatora] , całe życie dorabiał się na krzywdzie i naiwności innych. Gdybym nie widział tego od kuchni tak bym nie napisał, ale jest inaczej. Fikcyjne wyceny rezygnacji, bezpodstawne. Firma żenada pod każdym względem. BTW. Taki kurs widziałem ostatnio w Gazecie, na płytce multimedialnej. ;)

coco

Ćwiczenia należy wykonywać systematycznie, materiału nie uczysz się na pamięć, tylko systematycznie trenujesz. Twoja praca jest podobna do pracy sportowca, który aby uzyskiwać coraz lepsze wyniki musi systematycznie powtarzać ćwiczenia. Wystarczy poświęcić 20 minut dziennie.

kUratka

Hejka! Od niedawna jestem uczennicą szkoły unijnej. Uważam, że jest w porządku. Posiada sensowne ćwiczenia, naprawdę mogące pomóc. Mógłby mi ktoś powiedzieć, w jaki sposób mam wykonywać te ćwiczenia? Wiem, że mam wykonywać je co trzeci dzień ale czy każdego dnia mam robić następną lekcję, czy powtarzać poprzednie dopóki nie zadzwoni trener? Pewnie głupio, że pytam na forum ale się jakoś z moim trenerem dogadać nie mogę. Niby on mi to tłumaczy, ale ja dalej nie łapie xD

Nika

właśnie się wymiksowałam - nie mam czasu kleić głupa i jeżdzić po szkołach i czekać czy dyrektor nawiążze ze mną współpracę czy nie... już nie bardzo wierzę w idee firmy i nie bardzo chce mi się poszukiwać klientów... nie mogłam jechać na szkolenie do Elblągaz powodów osoobistych, więc obiecano mi, że specjalista [usunięte przez moderatora] przyjedzie mnie przeszkolić. do dziś się nie zjawił!!! prezes ściąga ludzi na Mazury na szkolenia, ludzie wydają kasę na dojazdy i nic z tego nie wynika

hylin

Nika,dziwię się że jeszcze z nimi współpracujesz po moich wpisach. Jak napisałem wcześniej tak ty musiałaś tego samego doświadczyć,no ale to byl twój wybór. A te ich szkolenia to FARSA , merytoryka na poziomie 0 logistyka 0,techniki sprzedaży 0. Wartości firmy to puste frazesy!!!!!!!!!!!!!.Pracuje dlugo w sprzedaży bezpośredniej i pierwszy raz spotkałem taką firmę dla DESPERATÓW, a prezes to stary cwaniak,i ma węża w kieszeni nie lubi wydawać pieniędzy na rozwój firmy i inwestycje w pracowników

Nika

umowa zlecenie w pierwszym miesiącu - masz dać ogłoszenia, rekrutować ludzi, otwierać szkoły i na końcu zostajesz bez kasy z kosztami, bo nie masz merytorycznego przygotowania... koordynator całego projektu zwalał winę na prezesa, ten zaniepokojony brakami wyników zaczął jakieś kontrole... miało być pięknie - a wyszło tak, że nie mam ani wiedzy ani pieniędzy. a szanowny [usunięte przez moderatora] wymiksowuje się z tematu i zaczyna cos innego

Nika

Hylin, powiedz mi dokładnie, ja wyglądala Twoja współpraca z USE. Mnie [usunięte przez moderatora] również roztaczał wizje super współpracy i świetnych pieniędzy... potem nie odpisywał na meile, przestał jakolwiek wspierać i ciągle zasłaniała się decyzjami prezesa...

lato

rok temu wypowiedziałam umowę po roku nauki, wystąpiłam na piśmie o zwrot pieniedzy wypowiadając umowę, kilka razy dzwoniłam, rozmawiałam z ksiegową, i nic pieniedzy nie odzyskałam, nauka została przerwana. powinniśmy się zjedno0czyć i szukać sposobu na odyskanie całkiej sporej kasy....

Przepraszam"nika"

hylin

Nica myślę że jest to najodpowiedniejsze miejsce na zadawanie pytań i na nie odpowiadanie?! Pozdrawiam hylin

hylin

Pedro na wstępie proponuję żebyś zmienił nick na DESPERADO bo tylko desperaci mogą u was pracować!!! Wychodzi mi zawsze i we dnie i w nocy jeżeli masz z tym kłopot to musisz zgłosić się do urologa. A poza tym nie przygotowałeś się do lekcji ?! gdybyś dokładnie przeczytał moje CV nie opowiadałbyś bzdur na forum że mi coś nie wyszło.Znam swoją wartość i dla tego rozstałem się z wami desperatami. Odnośnie kłamstwa- skoro jesteś tak dobrze zorientowany w temacie prowizji to na pewno siedzisz przy \"korycie\"- pewnik. Tak [usunięte przez moderatora] jakoś nie widzę poza tobą\" hura optymizmu\" młodzi pracują za 750 starzy za za 1100 i jest to info.z pierwszej ręki,ręki\" która bierze\".

patryk

unijna szkola to wielkie [usunięte przez moderatora] Chcialem zrezygnowac , lecz zaslaniali sie swoimi prawami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i musialem po zerwaniu umowy placic

madzia

Strata czasu nerwow i pieniedzy !!!

Paweł

To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szkoła , w zarzadze siedza [usunięte przez moderatora] ktore [usunięte przez moderatora] pieniadze

monia

Ta szkola jest bez sensu i wogole nie przydatna tylko [usunięte przez moderatora] od ludzi pieniadze !!!!!

nika

Hylin, proszę o kontakt - mam sporo pytań.

nika

witam. z zainteresowaniem przeczytałam to co tu zostało napisane, tez pracuję w USE i radości z tego nie mam, prosze o więcej szczegółow. moge udostepnić swojego meila. pozdrawiam

Pedro

Chylin zdaje się ze często to śpiewasz Budkę Suflera Znowu w życiu mi nie wyszło..... ;) Pracuje w tej firmie i to co piszesz nie ma nic wspolnego z rzeczywistością. Jeśli się nic nie robi to nie ma efektow, a jak nie ma efektów to nie ma pieniążków, a jak nie ma pieniążków to wszyscy winni tylko nie ja :-) Nie ma też żadnych kategori płac dla pracowników. To co napisałeś to kłamstwo. Nie ładnie okłamywać czytelników tego portalu. Mi tutaj jest bardzo dobrze, fajna praca, nikt nie stęka nad uchem, dobrze zarabiam, fajni ludzie z ktorymi często się spotykamy.

OLA

Nie polecam jako pracodawcy. Poniewieranie ludźmi jest na porządku dziennym - wyzysk za mizerne pieniądze, a jak podniesiesz głowę to oberwiesz. Jako szkoła to też nie polecam - uczeń słyszy swojego trenera raz w miesiącu przez 4 minuty - co można tak z uczniem zrobić? Jeden trener prowadzi 600-800 uczniów!!! Wiem, bo sama tam pracowałam. Najgorsze lata w moim życiu!

MIKI

nie masz z nimi szansy. są kuci na 4 nogi. nie wygrasz!!!! jeszcze nikomu się nie udało

misiek

Oczywiście że nie będą ciebie obciążać . Dla nich lepiej bo zgarnęli kasę i mają ciebie z głowy .

marius222

Chodzi mi o to czy jeśli przestanę brać udział w dalszych zajęciach to będę musiał wypłacić USE jakieś odszkodowanie ??? ( ZAPŁACIŁEM CAŁOŚĆ )

misiek

Widzę że nie rozumiesz podstawowych zasad i konsekwencji podpisania umowy ?, na zakup czy wykonanie usługi. A decyzja należy do ciebie zapłaciłeś. To rób z tym co uważasz . Przeczytaj dokładnie umowę i złap ich na jakimś niedopełnieniu warunków umowy i TU możesz być górą ?!

marius222

Czyli co jak nie chce mi się brać udziału to i tak muszę ?

misiek

zerwać to ją mogłeś jak pisałem wyżej do 10 dni od podpisania !!!

misiek

chyba już zapłaciłeś za kurs

marius222

a orientujecie się ile trzeba im zapłacić za zerwanie umowy ??

misiek

Termin odstąpienia od umowy to 10 dni.A później płacz i płać. Przykre ale takie jest prawo Dz.U.Nr.22poz 271 2.03.2000. 10 dni a nie jak Pani wyżej pisała 14

hylin

I nie pisałem wyżej o premii ale o różnicy w prowizji za zapis. Także nieuczciwość i kłamstwo to jak widać mott tej firmy. Coś już było na rzeczy kiedy otrzymałem info.,że region Lublin rozpadł się na początku roku . Panie prezesie\" bez kasy nie ma kołaczy\" a\" na cudzej krzywdzie jeszcze nikt się nie dorobił\".

marius222

Zapytam ponownie jest szansa wygrać proces sądowy z nimi ?? i dostać odszkodowanie ? ps po zapleceniu całości i zrezygnowaniu po 1 roku płaci się jakieś dodatkowe opłaty ??

hylin

Na pewno okażą się bezcenne przy procesie rekrutacji !!!. Każdy z czytających który będzie zastanawiał się czy podjąć współpracę z USE NIECH TRZY RAZY się zastanowi. Dlaczego otóż to FIRMA KANT , która nie płaci za wykonaną pracę na jej rzecz ,a jeżeli już coś zapłaci to robi to pod stołem !!! . To firma bez perspektyw ,ZATRUDNILI SPRYCIARZA- O.S. który wymyślił jak za darmo zreorganizować po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] adłą firme USE . A mianowicie zatrudnić\" liderów \"( kierowników regionalnych) od których będą czerpać dobre pomysły na unowocześnienie tej szkoły. No bo przecież zlecenie tego profesjonalistom KOSZTUJE i trzeba ZAPŁACIĆ. Jeżeli podpisujecie umowę z tą firmą to trzymajcie się ustaleń słownych ,a jeżeli nie są spójne z tym co na papierze , to wkracza SPRYCIARZ i wciska wam kit \" że to tylko na razie bo prezes nie ma zaufania do ludzi i chce się przekonać o twojej rzetelności\" NA BOGA podstawa to rzecz święta. Oczywiście wyznaczają CELE do realizacji,których priorytety zmieniają się jak w kalejdoskopie. Poza tym co to za firma gdzie są dwie kategorie przedstawicieli nowi i z dłuższym stażem którzy otrzymują 350zł więcej. Czym różni się ich praca ???

marius222

Mam pytanie a jeśli się zapłaciło całość i chce się zrezygnować po terminie to są jakieś dodatkowe opłaty za to ??

Zostaw opinię o Unijna Szkoła Europejska - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unijna Szkoła Europejska