Opinie o Unijna Szkoła Europejska w Elbląg

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unijna Szkoła Europejska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Unijna Szkoła Europejska o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unijna Szkoła Europejska w Elbląg

Czy firma Unijna Szkoła Europejska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kuchylin Nowy wpis

Odpowiedz masz w podanych opiniach . Daj sobie spokój z ta firmą !!!!

Michalina Nowy wpis

@dona a kiedy robiłeś te kursy dokładnie?

Dona Nowy wpis
@Michalina

Przepraszam że tak późno odpisuję, ale nie było mnie w kraju i nie zaglądałam na pocztę. Odnośnie pytania to 8 lat temu i pieniędzy pomimo interwencji telefonicznej jak i pisemnej odpowiedzi do dnia dzisiejszego nie otrzymałam, telefony zamilkły i cicho sza.

Czy w Unijna Szkoła Europejska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

DONA

Nie wiem jak z pracownikami, ale w moim przypadku, zapłaciłam za kurs 3000 i ani certyfikatu ani kontaktu pieniądze przepadły 8 lat temu.telefonów nie odbierali i nie odbierają do tej pory.

Hanna

Jakie są możliwości zatrudnienia w tej firmie? Jak wyglądają zarobki?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Unijna Szkoła Europejska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Pedro

Chylin zdaje się ze często to śpiewasz Budkę Suflera Znowu w życiu mi nie wyszło..... ;) Pracuje w tej firmie i to co piszesz nie ma nic wspolnego z rzeczywistością. Jeśli się nic nie robi to nie ma efektow, a jak nie ma efektów to nie ma pieniążków, a jak nie ma pieniążków to wszyscy winni tylko nie ja :-) Nie ma też żadnych kategori płac dla pracowników. To co napisałeś to kłamstwo. Nie ładnie okłamywać czytelników tego portalu. Mi tutaj jest bardzo dobrze, fajna praca, nikt nie stęka nad uchem, dobrze zarabiam, fajni ludzie z ktorymi często się spotykamy.

Truu
@Pedro

Ja też pracowałam w USE w 2009 roku. Powiem tak pod każdym względem dno. Prezes samozwańczy- bo jak można być prezesem w swojej własnej firmie. Uciakłam po 7 miesiacach. Atmosfera byla tak gęsta, że można bylo maczetą ciąć. Rezygnacje zawsze rozpatrywalam szybko aby ludzie kasy na te durne kursy nie tracili.

six
@Truu

Aż 7 miechów Ci zajęło wykumanie tego co piszesz? Słabo opanowałaś to szkolenie które usiłowałaś sprzedać...

Lidia

@Wilczyca, czy możesz dokładniej opisać na czym polegało to oszustwo? Warto opisać tę sytuację, żeby inni użytkownicy mogli ją dokładniej ocenić. Może chciałabyś napisać coś więcej na temat organizowanych kursów. Czy to były kursy językowe? Jaka jest obecna sytuacja firmy Unijna Szkoła Europejska? Może udało Ci się z nią ponownie skontaktować?

Dona

POWIEM O CO CHODZI. OTÓŻ MOJA CÓRKA PRZECHODZIŁA KURS DROGĄ INTERNETOWĄ, MIAŁA SWOJEGO TRENERA Z KTÓRYM SIĘ KONTAKTOWAŁA DO PEWNEGO CZASU, GDYŻ OD ROKU NIKT NIE ODBIERA TELEFONU ANI FIRMA ANI TRENER. KURS ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY NIE WIEDZIEĆ DLACZEGO ROK TEMU I 3000, KTÓRE ZAINWESTOWAŁAM W DANY KURS PRZESTAŁ ISTNIEĆ, WIĘC ZBIERAM LUDZI, KTÓRZY ZOSTALI OSZUKANI W IDENTYCZNY SPOSÓB

AGATA

ja też zostałam oszukana

DONA
@Dona

NIGDY NIE ZAPISUJCIE DZIECI NA TEN KURS MOJE 3000 PRZEPADŁO 3-LATA TEMU I MIMO IŻ SZUKAŁAM POKRZYWDZONYCH DO TEJ PORY NIKT NIE ODBIERA TELEFONÓW I NIE MA ....DZIWNE OSZUKANYCH

Wilczyca
@Dona

Witam,też zostaliśmy oszukani. Złożyliśmy sprawę do sądu ale pani komornik której przekazaliśmy sprawę okazała się mało kompetentna. Dodam,że oczywiście zmienili firmę i sprawę składaliśmy już na nową firmę. Jeśli Pani to przeczyta to proszę o kontakt meilowy na adres domisio@op.pl Pozdrawiam.

Lidia

@Leon, Każdy z pracowników ma inne wymagania względem swojej pracy, to normalne. Zawsze będą głosy zarówno pozytywne jak i negatywne, ale z każdej pracy można wynieść cenne doświadczenia na przyszłość. Zanim pracownik przekona się co jest dla niego najlepsze, musi przejść pewną drogę zawodową. Zdobyte doświadczenie pomaga mu w podjęciu przyszłych decyzji związanych z zatrudnieniem. Jak oceniacie Unijną Szkołę Europejską jako pracodawcę? Czy jesteście zadowoleni z warunków zatrudnienia w tej firmie?

Leon

Czasami wybieramy pracę , która jest nie dla nas i pewnie dlatego jest niezadowolenie!

Filipek

Trzeba sprawdzić czy dobry numer telefonu macie?

Filip

Czy szkoła potrzebuje wsparcia ? Jakieś nowinki, jak się pracuje?

Igor

Słyszałem sporo dobrego o szkole ich technikach nauczania. Miałem nadzieję dowiedzieć się coś od pracowników. Szkoda, że nie piszecie.

@rafał no tak tylko ze jakos tak malo ososb sie tutaj wypiwada na temat tej firmy nie wiaodmo wlasciwie dlaczego

hylin

Marek009 wiem skąd wynika twoja dezorientacja ... Nie przeczytałeś wszystkich postów !!!

hylin

Ludzie !!!!! Zachowujecie się jak stado baranów, skoro twierdzicie , że ktoś was oszukał. Zbierzcie się razem i złóżcie doniesienie do prokuratury, jeżeli sposoby polubowne nie skutkują. Tylu oszukanych !!! , to zakrawa na aferę .

krzysiek

pracowalem tam 3 lata temu polecam zarobki byly dobre

Biuro
@krzysiek

Proszę o kontakt na maila biuro809@wp.pl

Stanowczo odradzam. Straszenie byłych pracowników sądem (bezpodstawne oczywiście) ciekawe ile spraw umorzyły już sądy i policja wniesionych przez właściciela tego cyrku. Kursy tego rodzaju można z powodzeniem odbyć w innych placówkach. Ale proszę pamiętać ze większość z wpłacanych pieniędzy idzie do portfeli właścicieli. Konsultanci niestety nie maja możliwości rzetelnego prowadzenia ucznia (jest ich za mało lub nie są przeszkoleni) a o jakości materiałów dydaktycznych nie wspomnę bo to żart jest chyba jakiś.

Tata

Proszę o kontakt osoby, które poniosły koszty związane z danym kursem i również tak jak ja i inni uczestnicy kursu nie mają kontaktu z opiekunami jak i szkołą.

Marlena
@Tata

Witam pana bardzo serdecznie. Jestem w podobnej sytuacji jak pan. Proszę o kontakt na numer (usunięte przez administratora) lub niech pan poda mi swój numer tel.

@Marlena

U mnie też przerwano kurs. Proszę o kontakt na maila mfeister@go2.pl

@Monika

CZY MOŻNA WIEDZIEĆ OD KIEDY NIE MA PANI KONTAKTU Z TRENERAMI. ZAINWESTOWALI 3000 ZŁ I CICHUTKO NAS POŻEGNALI, MYŚLĘ ŻE TA SPRAWA ZNAJDZIE DALSZY FINAŁ.

Dona

Jest już maj, a my poszkodowani w dalszym ciągu czekamy na cud, czy w końcu coś się ruszy w tej sprawie , czy też te zainwestowane 3000 poszło w błoto.

Dona

Mojej córki kurs również został w czerwcu przerwany, nie odbierają telefonów, jeżeli firma przerwała swoją działalność nie pozostaje nam nic innego jak zgłosić sprawę odpowiednim organom i w końcu coś robić.

Unijna Szkoła Europejska
2.4/5 Na podstawie 67 ocen.

Unijna Szkoła Europejska