Red 8 Digital Sp. z o.o

Opinie o Red 8 Digital Sp. z o.o

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

Czy żeby dostać się na stanowisko Copywriter wymagane są jakieś studia? Ile lat doświadczenia potrzeba, aby zostać przyjętym na takie stanowisko do firmy Red 8 Digital Sp. z o.o? Takie informacje są ważne dla osób, którym zależy na pracy na takiej posadzie.

ok
użytkownik zarejestrowany

a wiadomo czy w najbliższym czasie będzie poszukiwany doradca techniczno-handlowy? W końcu o takie zatrudnienie nie trudno

jack

Poziom komunikacji zerowy. Żenada. Chamstwo, arogancja widoczna już w pierwszym kontakcie przez telefon. Zero zaangażowania w projekty. Dyrektor kreatywny Red8 woli fitness i puszczanie muzy niż solidną robotę dla klientów. Jakim cudem to funkcjonuje? Chyba przez wmówienie klientom, że robią dobrą robotę. Ta dobra robota już się skończyła.

Czoko

@Wojtek, w Red8 spotkasz raczej dużo stresu. Specjalistów szukaj w innych agencjach :)

jahnusz

Copywriterzy w tej firmie to zdecydowanie nie są kluczowe osoby. Bliżej im do mięsa na przemiał. Szef nie stoi nad głową, to prawda. On zaprasza do swojego pokoju.

ryzykant

A jednak zaryzykuję: dlaczego, skoro były "dość" kluczowe...?

mr.k

A co rzesz się stało z panem Łukaszem Cz? Pamiętam go jako spoko gościa, a że aktualnie rozglądam się za robotą dobrze by było wiedzieć którego strumienia wody sodowej omijać.

mr.k
@mr.k 27.03.2015, 22:17

O żeż ja, ale żem strzelił byka:)

HA!

Wow, powyższa opinia w ogóle nie wygląda na sztuczną i napisaną przez pracodawcę. Chłopaki, nie wygłupiajcie się.

Zażenowany

Łukasz90, a argumenty wszystkich komentujących to za mało? Jakie jeszcze powody chcesz usłyszeć?

Nie

Nie nie i jeszcze raz nie! Nie polecam Red8.

kordian

To bardzo ciekawe miejsce. Z jednej strony fajni klienci, sensowni pracownicy, nienajgorsza miejscówka, dobre pieniądze. Z drugiej strony rządy terroru w wykonaniu dość słabego dyrektora accountów. Ten człowieczek w pojedynkę rozsadza firmę od środka. Gdyby prezes się pozbył tej osoby, to firma by tylko zyskała. Przecież nie od dziś wiadomo, że jego wszystkie osiągnięcia to czcze przechwałki. Chyba musi mieć haka na S, że ten go jeszcze tszyma.

Zostaw opinię o Red 8 Digital Sp. z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Red 8 Digital Sp. z o.o