Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

Kondor

Oj coś nie idzie tej naszej kadrze pseudo kierowniczej zatrudnianie ludzi _ miał być kierownik z Graformu ale chyba coś nie wyszło bo jest ogloszenie na Kierownika Produkcji. Ciekawe kogo to nam los przyniesie i na jak długo. P.P kocham Cie..

???

A rzekomo czego mam jej zazdrościć, bo chyba nie rozumu? !?!?!?!?

!!!

Jesteś pewna, że jest Prarzynska taka słodka. .....to zapytaj się ludzi jaka to (usunięte przez administratora)

titi

Dajcíe juz spokoj! Robicie sensacje z niczego! Zajmicie sie soba! A co do P.P. to jest mila sympatyczna dziewczyna. Nie rozumiem.zazdroscicie jej czegos ...nie ladnie tak obrazac!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno

...

ktoś nie spełna rozumu piszę tą wypowiedz

@...

tak sie dlugo zastanawialem i doszedlem do wniosku ze ktoras z pan ma obawy ze pojawia sie nazwiska na tym forum pan zaliczonych i coraz bardziej utwierdzam sie w tym zeby to zrobic tylko nie wiem co mnie powstrzymuje chyba ze wzgledu na moja kolezanke ktora jest z tym panem,ale moze to by bylo dobre.Ciekawi mnie to ktora sie obawia tego moze byc niezla zabawa z tego w firmie,wszystkie kolezanki by sie spotkaly i pogadaly sobie hehe,a jest chyba o czym opowiadac

@...

A to dziwne ze wszyscy wiedza ze ma kobiete i dziecko, znam ta kobiete osobiscie i wiem duzo na ten temat co sie dzieje w naszej firmie.Ja na jej miejscu to na tym forum nie mial bym skrupulow zeby poleciec nazwiskami pan ktore sa zaliczone przez naszego kolege,czy dla was byloby mile gdyby ktos wszedl w wasze zycie i rozbijal wasz zwiazek,bo wy chyba myslicie ze jak cudzoziemiec to zycie jest jak w bajce.Z tego co wiem to jest inaczej w rzeczywistosci.Wiec zastanowcie sie co wy robicie ,same pracujecie na taka opinie ze panie z Prettla to ... szkoda slow!

Abc

Nie pracuje w Waszej firmie,ale rowniez pracuje na produkcji... Czasami az wam zazdroszcze,ze macie tak "wesolo" w pracy,bo u nas same nudy ;)

A kto to moze wiedziec,w pracy niby taki wstydliwy chodzi ze spuszczona glowa ,a w rzeczywistosci niezle ziolko z pana S.Moze ktos wie wiecej o jego podbojach w firmie???

...............
@000

Dobre to Wasze forum!!!!!!!!!!

@000

Wszyscy co pracują na zmianie D WIEDZĄ .ZE KOLEGA USTAWIACZ MA DZIECKO I NIE JEST SAM wiec skąd to fama znowu hahahahaah żenada ,pozatym facet nie opowiada o swoim życiu prywatnym a tak na marginesie to nie bardzo mówi w naszym języku hahaahah i rozmawia tylko z tym co musi.LUDZIE TO JUZ N IE WIEDZĄ CO MAJA NAPISAĆ

yogi

Półki same pracują na taką opinię o nich...

przestroga

UWAGA!!!To jest informacja dla kobiet pracujacych w naszej firmie .Pewien ustawiacz z brygady D praktykuje w firmie zaliczanie niewazne czy to sa mezatki, panie w wolnych zwiazkach czy tez panienki,wazne zeby zaliczyc.Co niektore sa zaliczone i jestem wielce zdziwiony ze to przeszlo cichaczem w firmie.Piekne opowiesci szczerze mowiac facet potrafi choc to nie polak. Opowiesci jak z bajki nie jedna pani o tym marzy,ze mieszka sam w Polsce ,a to nie prawda jest w zwiazku z kobietaz ktora mieszka,ma dziecko 5 letnie ,z gestem bawi sie w sponsora malo ktory facet to potrafi!!!a wy dajecie sie nabrac na slodkie slowka pana S.Szczerzcie sie palanta bo nie jedna bedzie wyla.Jednym slowem oszust i klamca.Pan z pretlla bylo juz 4 ciekawe ktora 5 w kolejce,miejcie rozum dziewczyny takiemu trzeba dac nauczke ,ale niestety polki maja taki rozum ze jak cudoziemiec to ma kase (usunięte przez administratora) prawda groszem nie smierdzi,zycze powodzenia

,,,

BZDURA! ! !

,,,

Trenerki to nieroby, na które operatorzy wtryskarek muszą pracować i to ostro! ! !

...

Nie polecam tej firmy, jeden wielki syf !!! !!! !!!

???

Ale na terenie Niemiec a nie Polski!!!

???

Ale na terenie Niemiec a nie Polski!!!

job

Ale ludzie są bardzp sympatyczni "Człowiek najlepszą inwestycją". Tak jest w firmach niemieckich. Ortnung. pozdrawiam wszystkich pracowników

Baltazar

uwolnić palarnie dal zamykajacych RADIO TACZKI

Odradzam tą firmę, szukam nowej pracy. Ustawiacze z łapanki, nie mają pojęcia o ustawianiu maszyn. Liderki, trenerki i inne nieroby. Brak osoby nadzorujacej pracę i rozliczania osób na stanowiskach funkcyjnych. Nikt się nie liczy z pracownikami obsługi. Jeszcze brakuje bata i (usunięte przez administratora) gotowy.

wera

I jeszcze ten kuternoga co zna się na wszystkim...

:-(

Ludzie,jak ja wam wspolczuje A zarazem podziwiam Jak Wy dajecie rade?

J23

A co robi bhpowiec?

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska