Opinie o Agro-Handel Sp. z o.o. w Krzywin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agro-Handel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agro-Handel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Handel Sp. z o.o. w Krzywin

nm Nowy wpis

słyszałam @ingo że jest to umowa o pracę podstawa + prowizja

wielkopolanin Nowy wpis

ziękuję wszystkim którzy się zgłosili jest nas 15 :) chętni mogą pisać na maila do 31.12 Pozdrowionka

Sąsiad Nowy wpis

A te 2 gwiazdki to chyba same za siebie mówią ...Nie polecam !!!!!

Wielkopolanin

Szukam 5 osób pracowników ,byłych pracowników pokrzywdzonych przez tę firmę którzy otrzymywali tak jak ja wynagrodzenie w kopercie ,którym czegoś nie wypłacono ,którym obcięto stawkę ,którym nie wypłacano nadgodzin.Kontakt pokrzywdzeni.ah@wp.pl

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agro-Handel Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
on

pracowałem tam jakieś 6 lat temu. Kary za wszystko, każdy błąd to zabrana kasa. Kasa zabrana z lewej wypłaty. Płacą mniej więcej połowę pod stołem a oficjalnie najniższą krajową. Nie wiem jak jest teraz ale wtedy to cisnęli na maxa . Praca min 8 godzin a często po 12 na dobę plus sobota i czasem niedziela. Właściciele raczej skąpi i szczególnie Pani A. dusigrosz. Na szczęście zawinąłem się z wydawki i jestem szczęśliwym człowiekiem.

Praca w agro handel to najgorsze co może być. Pracodawcy traktują pracowników jak zwierzęta które mogą pracować 24/h za najniższą płace. Nie polecam! Pozdrawiam mądra panią Ewę z agro handel która zapewne wie o co chodzi! ;)

jooo

dajcie sobie spokój z tą firmą, Pracuje tam prawie od 4 lat i szukam nawet "byle czego" z pania dyrektor to prawda. Kobita ma nas...ane we łbie, jedyny + to wyplata 10. A z tym ZUS'em to bujda ze od wszystkiego go odprowadzaja bo wyplaty na prawde ida pod stolem

Helena

Jak najdalej JAK NAJDALEJ od tej firmy totalne dno kary nie tu nie ma kar poprostu z wypłaty ci zabiorą i spokój a ty nawet nie wiesz za,a i jak utarg na sklepie niski to wypłata kiepska a premi wcale!!!! Pani koordynator i.c okropna bez uśmiechu czepia sie na okrągło zjebac potrafi o byle co a nie daj Bóg jak cos nie po jej myśli ..... Reszta To jest tak w miarę wyroby maja dobre takie możliwe do jedzenia a ceny rożnie rożnie ....dają duze promocje na mięso wiec idzie kupić cos taniej!!! A cz Kolwiek mojej mamie zdarzyło sie za na jednym sklepie ja oszukali 2 razy. !!!!!! Ale to drobiazgi juz nie bede rozczasac

Umcu

Myślę, że w regionie te oferty pracy mogą być na tyle atrakcyjne, że szybko znajdują się chętni do podjęcia tych wyzwań. Szkoda tylko, że ci kandydaci nie podzielą się tutaj swoimi przeżyciami czy doświadczeniami. Dla mnie np liczy się to co i jak trzeba się zaprezentować na rozmowie rekrutacyjnej, bo to jest klucz do zatrudnienia.

jazz

1) Jeżeli chodzi krytykę o Pani Dyrektor to coś tu nie gra bo tam nie ma i nigdy nie było żadnej Pani Dyrektor ale Pani Prezes i Pan Vice Prezes - chyba ty tam nigdy nie pracowałeś. 2) Niektórzy pracownicy mają tzw. równoważny czas pracy i w sezonie nieraz pracują dłużej (firma związana z handlem rolnym czyli sezonowa) a po sezonie można sobie godziny odebrać. Część pracowników szczególnie fizycznych dostaje trochę nadgodzin a resztę odbierają w wolnym za nadgodiny.3)nie stosują tak zwanych umów śmieciowych 4) nie płacą pod stołem i od wszystkiego odprowadzają ZUS 5)podwyżki, nagrody czy premie ustalane są zawsze na koniec roku po ocenie na piśmie pracy przez bezpośredniego przełożonego do których pracownik również może się ustosunkować nie każdy je jednak dostaje bo zależy to od efektów jego pracy 6)kar finansowych nigdy nie było to jakieś kompletne bzdury ale do roboty gonią bo firma się rozwija 7) jak ktoś tam pracował i uważa że jest inaczej to niech da konkretny przykład 8)płace to zwykle średnia krajowe ale na części stanowisk na których trudno o pracowników jest znacznie lepiej. 9) firma jak każda inna ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne :)

uważny
@jazz

Rzetelna odpowiedź i wydaje się, że obiektywna. Chcę jednak zauważyć, że niektóre poprzednie wpisy (choćby ten o jakiejś tam pani dyrektor) są dość stare, nawet z 2010-2011 roku. Nie ma więc co się wzburzać. Ale chęci są szczere więc o.k.

ktoś

kare możesz mieć za obojętnie co !!!! A o nagrodach zapomnij !!!!!!! Tam potrzebują do pracy silnych i głupich !!!!!!!! ODRADZAM

SEB

PRAWDOPODOBNIE MASZ TAK NISKI KOSZT UTRZYMANIA ALBO SAMO OCENY ZE JAK BY CI KTOS ZAPLACIL W TYM CO JEST NA TYLACH ZAKLADU TEZ BYS SKAKAL POD SUFIT

ktoś 1111

W Firmie wcale nie jest tak źle jak niektóry piszą , jak pracujesz to jest dobrze i zarobki też są dość dobre .

Poraszka wielka poraszka!!!!!!!!!!!!!!!!! nigdy wiecej takiej firmy o gólnie z zarobkami to są daleko za murzynami kto teraz zarabia taką wyrzygana kase czymajcie sie jak naj dalej od tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

praca w agro to porażka nie polecam a nawet szczerze odradzam !!!!!!!!!!i ta pani dyrektor a s żygać się chce od jej głupoty!!!!!omijajcie łukiem każdy market jest lepszy!!!!!!

lala

a pracowaliscie tam nie nie gancie swego jezeli nie znacie cudzego wszedzie dobrze gdzie nas niema

@lala

A WEDLUG CIEBIE JEST WPORZADKU PLACAC ZA UBYTKI OSOCZE ZWROTY ZE SKLEPOW I EWENTUALNE OBCIAZENIA ZA ZEPSUTY TOWAR ALBO ZBYT PUZNO ZDANY A NIE WSPOMNE ZA WEDLINY Z ZAKUPU

Piękna...

Również pracuję w tej firmie i jestem zadowolona... zarobki wcale nie są niskie wręcz w porównaniu do zarobków jakie można uzyskać pracą w marketach są moim zdaniem jak najbardziej w porządku... Osobiście nie narzekam pozdrawiam wszystkie dziewczyny ze sklepów w Wałbrzychu

@Piękna...

na czas to sie zgodze ale dlaczego 50-50 pogadamyjak dostaniesz pierwsza emeryture zobaczymy czy bedziesz mial na czas poplacone rachunki

wasyl

Pracuję w tej firmie kilka lat i nie zgadzam się z w/w negatywną opinią . Prawdą jest że za próżnowanie nie płacą a do pracy trzeba sie przyłożyć, ale wynagrodzenie zawsze na czas. Ogólnie rzecz biorąc jest ok.

seb
@wasyl

czylinie jest zle czyli do zycia tez wystarczy woda i powietrze bravo bravo w zyciu nie chodzi by bylo NIE JEST TAK ZLE ma byc poprostu jak powinno

pracownica agro-handlu

pracuje w tej firmie i jestem zadowolona

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Handel Sp. z o.o. - Krzywin

Agro-Handel Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 48 ocen.
  • 18
    64-010 Krzywin