Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego Firma Marcinkowscy Sp. z o.o.

Zbęchy-Pole

Opinie o Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego Firma Marcinkowscy Sp. z o.o.

KierownikLeser

Kierownik to osoba, która miała by problem z wyprowadzeniem psa na spacer a on bierze się za prowadzenie firmy. Praca po minimum 12 godzin za 10 zł na godzinę. Nie były płacone nadgodziny, soboty pracująca każda za 10 zł za godzinę, niedziela pracująca. Jak czlowie

XxX

W tej firmie jeszcze niedawno nie było tak źle, ale od czasu ostatnich zmian jest wiele do życzenia, człowiek z....ał nawet po 20 godzin, a kiedy się pracownik odezwał że nie chce tak długo pracować, to usłyszy że jest chory... Opinia się zepsuła już.

maxmax

Jak sytuacja w firmie Marcinkowscy? Słyszałem ze chcą się sprzedać bo kasy brakuje...

XSD

tej firmie przydalby sie wjazd inspekcji pracy tak bez zapowiedzi,moze by sie udalo cos wynalez,codz to cwaniaki maja 2 listy jesli codzi o godziny wiec ciezko by bylo udowodnic wyzysk pracowniczy a nikt z pracownikow nie powie bo sie boi o prace

xxxxgc

Zgadza siw wyzysk pracowniczy jak nie wiem bywa ze sie pracuje po 15 nawet bylo raz 19 godz.4 godz.snu i w sobote na 8 godz.masakra jakas,w tej firmie potrzeba inspekcji pracy bo sie robi min 12 godz.za nagodziny nie placa a jak sie cos powie to strasza zwolnieniami,maja gdzies pracownikow maja ich za nic za zwyklych roboli.

xxxx

Firma Marcinkowscy schodzi na psy. Kosztem pracownika buduje kolejne mroźnie. A wypłaty ciękie. Praca po 12-14 h dziennie. Również soboty i święta, takie jak Boże Ciało, 15.08 duże święto Maryjne itd... (ciekawe czy w tym roku również pracujące). Bo 3 maj był w tym roku pracujący. Ciekawe gdzie jest w tej firmie inspekcja pracy, bo nadgodziny są wykreślone z wynagrodzenia, a godziny pracy są pisane tylko 8h. Pozdrawiam szefostwo firmy i PROSZĘ DBAJCIE BARDZIEJ O PRACOWNIKA, BO ODCHODZĄ NAJLEPSI......

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego Firma Marcinkowscy Sp. z o.o. - Zbęchy-Pole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego Firma Marcinkowscy Sp. z o.o.