Cosinus

Opinie o Cosinus

Grażynka

Zajęcia prowadzone z pełnym zaangażowaniem

Mirek

Ja jako uczeń jestem bardzo zadowolony z tej szkoły i bardzo polecam :)

Franek

Dużo wiedzy, nowe i świeże informacje, odpowiednie pracownie pod dany kierunek no i darmowa szkoła.

Matylda

Bardzo przyjemny czas nauki. Specjalistyczne pracownie, wszystko darmowe, przypomnienie sms przed zjazdem i miłe nowe znajomości

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Cosinus? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
marlena

Jestem pod wrażeniem tej szkoły! Bardzo dużo zajęć praktycznych i do tego za darmo. Polecam.

@marlena

Super, dziękujemy za opinie i pozdrawiamy ! :)

Ula

Jak dla mnie super szkoła, bezpłatna , bez umowy, ładnie w środku, do tego piękne pracownie i fajny klimat.

Kończyłem opiekuna medycznego we Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolony. Zdobyłem kawał wiedzy a szkoła jest 100% bezpłatna. Polecam każdemu cosinusa. Daje możliwości zawodowe.

Dzień dobry, Dla zainteresowanych - proponowana mi dziś stawka dla nauczyciela w miejscowości Częstochowa - 25 zł brutto za godzinę pracy. Pozdrawiam

Mateusz

Jestem jak najbardziej Naj za Cosinusem. Skończyłem szkole w Warszawie. Nauka była bezpłatna. Zdałem egzamin zawodowy i mam tytuł technika administracji. Dostałem certyfikat w języku angielskimi Polecam Cosinusa

@Mateusz

Dziękujemy, życzymy samych sukcesów

Adaś Niezgudka

Warszawa Stawki-Pani Dyrektor Anna. L zamotana na każdym kroku. Nic ta osoba nie wie. Dobrze że ma jeszcze jedną osobę obok siebie, Panią Kasię która jest ogarnięta i wszystko robi za nią. Co bym nie poszła do Pani Anny to za każdym razem coś jest nie tak. Ze zwykłym zaświadczeniem u Pani Ani jest problem, szkoła jest darmowa, nie rozumiem insunuacji Pani Anny. Jest w tej szkole jak (usunięte przez administratora) a od srania. Nie polecam komunikacja pomiędzy kierunkami które ma Pani Dyrektor Anna L jest znikoma.

Nauczyciel
@Adaś Niezgudka

A jestes w stanie powiedziec ile proponują nauczycielowi matematyki? I jaka umowe? Bo chciałabym sobie dorobić, skonczylam dopiero co studia i szukam dodatkowej pracy. W konkurencji już byłam, szału nie ma, ale miła dyrektorka w oddziale byla,to moze fajna wspolpraca by byla. Ciekawi mnie jednak stawka w Cosinusie. Pewnie i tak nikt nie moze tu na forum odpowiedziec, ale gdyby ktos chcial pogadac o tej kwestii ze mną,to z checia zostawie maila

Mgrinż
@Nauczyciel

Pensje są od 17 do 35 zł brutto za lepsze, ale 17 zł to podstawa a reszta to premia uznaniowa. Póki co ja otrzymywalem całość, choć miałem prowadzić 180 lekcji w semestrze, później okazało się za 120, a przy pandemii połączyło wszystkie grupy i wyszło mi 60 lekcji w semestrze. Wiec sporo nie zarobiłem a weekendy zmarnowane i tak.

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie?

Zdzichu
@Adam

Pozytywnie to było, teraz jest wielki Ch... J jak batorego komin.

Robert
@Zdzichu

Przede wszystkim pamiętaj, że na forum publicznym nie powinno się używać niecenzuralnych stwierdzeń. Napisałeś, że było "pozytywnie", to co takiego się wydarzyło, że sytuacja w firmie się pogorszyła? Dzięki za doprecyzowanie.

Robert misiu kolorowy
@Robert

Jakby łaskawy Pan przeczytał wpisy z forum, to byś Pan wiedział. Idę do szkoły na dzień przed zajęciami, nie wiem czy będą, jak będą to od której godziny? Jakie? Z kim i do której? Więc nie mów mi że się nie spierd...... O bo się spier.... O, w zeszłym semestrze tak nie było. Teraz jakas zmiana, jak byś chodził do tej szkoły to byś wiedział, że sekretariat inny, i dyrektorzy. Jest kocioł straszny. Proste sprawy a, leży to wszystko. Pozdr i jak widzisz są podstawy. Każdy pracuje, człowiek chce się uczyć, pogodzić to wszystko. Ale jak jak nawet nie wie którego dnia itd idzie do szkoły. Powtarzam się, ale to irytujące bardzo.

Mgrinż
@Robert misiu kolorowy

Potwierdzam, w sumie co weekend trzeba być dostępnym. A na tygodniu zdarzają się telefony od dyrekcji po 21:00 z prośbą o natychmiastowe zrobienie jakichś tabel, zestawien... W sumie do tej pory robiłem więcej protokołów niż materiałów dla uczniów. Zaproszono mnie do Komisji egzaminacyjnej. Dyrektor mowi ze mam wszystko przygotować. Odpowiadam mu, że nie wiem co mam przygotować bo nigdy tego nie robiłem. A on że to ja powinienem wiedzieć i żeby go nie denerwować bo on sie na tym nie zna xD jestem tam tylko dla tego że lubię uczyć. Ale robi się to już męczące przy kiepskiej organizacji.

Dark

Czy to prawda, że Cosinus zmienia siedzibę i przenosi się na Tarchomin?

@Dark

Dzień dobry, nie mamy takich informacji :)

Nauczyciel

Ostatni raz dla nich pracuje. Obciete stawki, brak terminowosci przy wyplacie. Za chwile "nauczac" tam beda tylko stazysci.

mirolo

Tragedia. Stawki najniższe ze wszystkich szkól tego typu. Przy nauczaniu zdalnym po niżej minimalnej krajowej - 12,50 brutto za godzinę. Nauczyciele uciekają. Niedługo nie będzie maił kto uczyć. Nikt nie zrobił takiego numeru. Nie wiem czy słuchacze skończą semestr.

Ond

Tragedia firma krzak nie płaci nauczycielom gra głupa

Uczeń

Co z zajęciami i semestrem w obecnej sytuacji? Czy zakończy się normalnie? :o

@Uczeń

Dzień dobry, Kwestia długości trwania roku szkolnego jest regulowana przez Ministra Edukacji Narodowej.Na ten moemnt nie mamy informacji o wydłużeniu roku szkolnego. Prosimy śledzić komunikaty na naszej stronie internetowej www.cosinus.pl

Słuchacz

Nie polecam. Bałagan w papierach i słaba jakoś zajęć.

Teresa
@Słuchacz

Według Ciebie jakość zajęć w Cosinus jest słaba. A co konkretnego masz na myśli? Zajęcia są nieciekawe? Wyjaśnij, dzięki.

@Słuchacz

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, czy możemy pomóc ?/ dokładamy wszelkich starań by być skrupulatną , rzetelna i uporządkowaną firmą

Patrycja

@komma a ty ile już pracujesz w tej firmie ? Możesz zdradzić ?

Komma

W mojej opinii jeśli chodzi o miejsce pracy to Cosinus nie odstaje od innych placówek edukacyjnych, jeśli chodzi o warunki zatrudnienia. Oczywiście są pewne wymogi które trzeba spełniać i się do nich dostosowywać. Szkoła jest dość dobrze zorganizowana, a z wypłacaniem wynagrodzenia nie miałam nigdy problemów. Jak się zasłuży jest możliwość uzyskania premii oraz awansu, jednak wszystko przychodzi z czasem. Pozdrawiam :)

WOW

Wynagrodzenie nauczycieli najlepiej sprawdzić bezpośrednio u dyrektora szkoły, jest różne w zależności od specjalności. To najczęściej dodatkowa praca, wykonywana po południu lub w weekend, dlatego też bardzo obciążająca. Uczniowie, z zasady pracujący, również mają prawo do zmęczenia, stąd wymagana cierpliwość oraz zaangażowanie. Oczywiście zdarzają się błędy i nieporozumienia, ale nie myli się ten, kto nic nie robi. Grafik w momencie obłożenia zajęć można było jeszcze negocjować.

specjalista
@WOW

w tygodniu praca codziennie od godz. 16.00

Zostaw merytoryczną opinię o Cosinus - Warszawa

• Jak się pracuje w Cosinus?

Zobacz opinie na temat firmy Cosinus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosinus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cosinus