Cosinus

Opinie o Cosinus

Maria

Witam, czy w związku z rozpoczęciem roku szkolnego ,firma Cosinus nie poszukuje nowych członków kadry? Czy ktoś z obecnych pracowników podpowie jak się pracuje i czy można się dogadać jeśli chodzi o grafik? Jak wynagrodzenie? Dzięki za odpowiedzi.

Blenders
@Maria

Tak poszukują bo 90% ludzi odeszło przez Panią B,i Pana B. Dyrektorzy też odeszli. To co się dzieje to jakiś cyrk. Szkoda szkoły

Klaun
@Blenders

Pani B wraca "na stare śmiecie" więc jest szansa że znowu będzie normalnie. Mam nadzieję że z resztą towarzystwa.

Kami
@Klaun

Ta... a na jej miejsce już się dobija dawna przyjaciółka z pracy ? ;-)

Klown
@Klaun

Na starych śmieciach też jej nie chcą i nie ma szans na powrót

@Mario
@Klown

jest ciężko chora więc odchodzi to nie sekret, już coraz częściej i dłużej w szpitalu, natomiast ja pracuję już kilka miesięcy i żadnej czystki nie widzę, dużo obowiązków to fakt

5PLN
@Kami

Nie oczerniajcie ludzi jak sami nie wiecie!!!!

sekretarka

sekretarka po okresie próbnym zarabia ok 2,5 netto, praca zmianowa

Nauczyciel

(usunięte przez administratora) jutro zjazd a ja planu zajęć nie mam. Wspaniale się prowadzi nowa władza

Blenders

Witam, pierwszy zjazd nowego semestru takiej Ch.... I i dezorganizacji jeszcze w życiu nie widziałem. Chyba czas nadszedł zmienić szkole bo ta schodzi na psy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Cosinus? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Barteq

Po pięciu semestrach w zaocznym liceum Cosinus stwierdzam, że nie jest to dobra szkoła. Dlaczego? A no dla tego, że: - szkoła ma bałagan. Sekretariat jest czynny raz w tygodniu i to też o śmiesznych godzinach. W przypadku Van Gogha w środy godz. 16-18. Ewentualnie na zjazdach, które odbywają się w sezonie szkolnym. - mam zażalenia do infolini. Ludzie pracujący na infolini wprowadzają w błąd. Otrzymałem informacje, że dyżur sekretariatu odbywa się w czwratki od 16 do 19- co było nie prawdą. Pocałowałem klamkę. - kolejne zażalenie na infolinie. Powodem jest fakt, że zostałem zaproszony po odbiór dokumentu na Al. Jerozolimskie. Pani w sekretariacie nic na ten temat nie wiedziała. Dopiero po awanturze i uzgodneniu z durektorem szkoły zaświadczenie zostało wystawione. - kolejnym problemem jest fakt, że szkoła niezbyt dobrze przygotowywuje do matury, a uczniowie muszą korzystać z innych pomocy np. korepetycji. Szkołę oceniam za totalne dno. Nie polecam.

Wampir z Bytomia
@Barteq

(usunięte przez administratora) jest, ale u dyrektor A. L chora psychicznie wyempacynowana baba.

Warsaw girl

Proponowała bym Pani Annie Lipiarz, ogarnięcia się, zaangażowania w sprawy szkoły. Kiedy bym nie weszła do Pani Anny, zawsze odsyłka do dziewczyn z sekretariatu, albo do drugiej dyrektorki. Nie rozumiem tego jak można być dyrektorem i być tak niedoinformowanym w sprawach szkoły. Przykre to i smutne. Pozdrawiam Dorota semestr drugi

bananowy gosciu

slaba jakosc wyposazenia sal, brak nawet papieru toaletowego w toalecie. bardzo nieregularna wyplata, jesli dorabiasz na kosmetyki - z pewnoscia odnajdziesz sie tutaj. duzo obowiazkow, malo praw. w przypadku uwag czy pytan odnosnie braku srodkow na koncie, zrozumiesz bardzo dobrze ze zadales nietypowe pytanie . sami kierownicy w tej szkole, tylko nie ma komu pracowac z "duchami"

Witam wszystkich forumowiczów, ostatnio pojawiła sie oferta pracy na wicedyrektora w Cosinus - Warszawa i Piaseczno. W ogłoszeniu można przeczytać m. in. że pracodawca oferuje konkurencyjne i atrakcyjne wynagrodzenie - bajka prawda?. Zostałam zaproszona na rozmowę, na której rozmawiałam z młodym panem o tzw warunkach pracy. Umowa cywilnoprawna z pensją 1500 brutto + 1pln od każdego ucznia, którego przekonam do zapisania się do tej szkoły a praca w weekendy i utrzymywanie wszystkiego w ryzach. Wywołało to śmiech na mojej twarzy i skomentowałam to, że z takim wynagrodzeniem na takim stanowisku to nikt nie przyjdzie to tej pracy. A pan odparł, że jest mnóstwo CV i na pewno ktoś się znajdzie. Podziękowałam panu i wyszłam. Sami oceńcie i zdecydujcie czy takie warunki wam odpowiadają. Dodam, że nie chce oczerniać tego pracodawcy a jedynie przekazać tutaj suche fakty.

Maria

@Nick Twój wpis jest bardzo krótki i nie poparty żadnymi argumentami. Czytający forum GoWork.pl doceniają wpisy bardziej szczegółowe. Czy miałeś na myśli proponowane wynagrodzenie? Może pracodawca zapewnia dodatkowo premię lub inne dodatki pozapłacowe? Czy wiesz coś na ten temat? @PawełzGawłem Z Twojego wpisu nie wynika jednoznacznie jakie jest Twoje zdanie na temat pracy dla firmy Cosinus. Czy mógłbyś odnieść się do konkretnych warunków pracy? Co uważasz za największy plus pracując dla firmy Cosinus?

PawełzGawłem

(usunięte przez administratora) poziom legendarny. Wszystko zależy od tego jak mocno uda Ci się wejść po palcu do 4 liter...wiadomo kogo. Niezależnie od tego jak będziesz pracować i wykonywać swoje obowiązki. Jeśli komuś to odpowiada: śmiało.

Stawka to śmiech na sali

tyrka

właśnie różnie to bywa z terminami wypłacania, ale koniec końców wypłata prędzej czy później sie znajduje na naszym koncie, więc nie ma sie czym martwić. W Cosinusie aktualnie szukają osób na stanowisku specjalisty do spraw marketingu (http://www.pracuj.pl/praca/specjalisty-ds-marketingu-szczecin,oferta,3970208) oraz jako nauczyciel - technik masazysta (http://www.pracuj.pl/praca/nauczyciel-technik-masazysta-krakow,oferta,3936998)

?

Wypłacalna? To chyba kpina! Są niewypłacalni - mówię tu o Chorzowie, mówią że przelew poszedł a nie ma kasy na koncie. NIe polecam! Do dziś nie mam pieniędzy!

Emilia

Nie jest źle. Czasami bywają problemy z dostaniem się do pracy. Do wyboru umowy o pracę, zlecenie, współpraca. Szkoła zorganizowana, wypłacalna i terminowa. Oceniam bardzo pozytywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Cosinus - Warszawa

• Jak się pracuje w Cosinus?

Zobacz opinie na temat firmy Cosinus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosinus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cosinus