Cosinus

Opinie o Cosinus

Karolinka_1991

W tym roku ukończyłam szkołę Cosinus w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Bez względu na kwarantannę szkoła była ogarnięta, a zajęcia były prowadzone online. Zero opłat, bardzo profesjonalna kadra nauczycielska i egzamin na 98%. Polecam!

AWIECZOREK

W obecnych czasach,gdy świat pędzi w zastraszającym tempie na przód,a z każdym kolejnym rokiem wymagania pracodawców wobec przyszłych pracowników rośnie;młode pokolenie ma przed sobą niełatwe zadanie. Musimy się dostosować do obecnie panujących warunków oraz wypracować w sobie elastyczność,chęć oraz możliwość wtórnych adaptacji do warunków panujących na rynku pracy. Wymagania wciąż rosną,w związku z tym zapisałam się na kolejny kierunek w szkole Cosinus – Opiekun Medyczny. Ogromnym plusem jest fakt,iż edukacja jest bezpłatna,może sobie bowiem pozwolić na nią każdy – niezależnie od tego z jakiej pochodzi on rodziny. Zajęcia w szkole Cosinus, wykształcona kadra pracownicza pozwalają nam na zdobywanie cennej i jakże aktualnej wiedzy pożądanej na rynku pracy. Szkoła pozwala mi otworzyć umysł na istotną wiedzę, poszerzyć moje kompetencje oraz kwalifikacje zawodowe, pozwala również otworzyć się na wyzwania;tak jak wyzwaniem jest kontynuowanie nauki po ukończeniu szkoły średniej. Stawanie na wysokości zadania,podczas gdy pojawiają się nowe okoliczności jest cenione przez pracodawców;a w dobie pandemii Szkoła Cosinus wyszła na przeciw wszelkim utrudnieniom i mogę korzystać z ogromu cennej wiedzy online, poprzez platformę e-learningową.Bystrość umysłu,szybkie przyswajanie wiedzy,otwartość na nowe pomysły i rozwiązania,wiara w swoje możliwości,odnajdowanie się w niekontrolowanych sytuacjach,lepsza jakość życia – to wszystko dostaję w szkole Cosinus. Cosinus – przyszłość na plus! +

Ala

fajna darmowa szkoła, nie rozumiem tych wszystkich zarzutów. Dużo wiedzy, dużo zajęć praktycznych, dużo kierunków do wyboru i jeszcze za darmo

Roksana

Warszawa jak wiadomo ma największy wybór w każdej dziedzinie. Ja zdecydowałam się na cosinusa i jestem zachwycona i każdemu polecam. Bardzo dużo można się nauczyć i zdobyć zawód , a przy tym nic się nie płaci.

arni
@Roksana

5/5

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Cosinus? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Macie stałe stawki w firmie? Pozdrawiam

juliia

polecam. dobra szkoła za free. problemy się pojawiają, jeżeli nic nie robisz. ja to nie miałam żadnych.

Zosia

Ja jestem za szkolami Cosinus! Szeroki wybór kierunków, dodatkowy karnet sportowy, zajęcia praktyczne i certyfikowane kursy. Duzo różnych promocji i otrzymuje się kartę rabatową. Szkoły są całkowicie bezpłatne. Nie podpisuje się zadnych umów. Polecam

Mała
@Zosia

Hahha . Którego oddziału jesteś pracownikiem . Nie ma to jak walnać komentarz.

Olix

Cosinus to bardzo dobra szkoła z mila atmosfera.

Kandydat na nauczyciela

Nie polecam pracy w tej szkole jako nauczyciel. Nie wiem jak w innych placówkach, ale mnie konkretnie chodzi o szkołę w Częstochowie. Pani dyrektor, która tam aktualnie pełni swoją funkcję powinna zdecydowanie zmienić zawód. Jest bardzo niesympatyczna, na każde pytanie odpowiadała z wielką łaską i nerwami. Totalny brak organizacji, chaos, na jakiekolwiek informacje trzeba czekać bardzo długo albo zwyczajnie samemu się o to upominać. Umowy oraz pieniędzy za wykonaną pracę do tej pory nie ma. Szkoda czasu na te placówkę. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM tam pracować.

N
@Kandydat na nauczyciela

Niestety muszę się zgodzić...

ALA
@Kandydat na nauczyciela

Nie wiem z kim Pani miała do czynienia ale Pani Dyrektor to bardzo kompetentna miła osoba, zawsze chętnie służy wszystkim pomocą i wsparciem. Bardzo polecam.

x
@ALA

A skąd stwierdzenie, że jestem kobietą? I chyba jasno jest napisane, że chodzi o dyrektorkę..

Mikołaj
@x

Witam Was! Mam pytanie. Czy nauczyciele pracujący w Cosinus poza pensją podstawową mogą liczyć jeszcze na ewentualne dodatki, które podniosą wynagrodzenie? Jest to dla mnie dosyć ważna kwestia, więc może ktoś odpowie? Zachęcam do dyskusji.

@Mikołaj

Tak, jeszcze pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta multisport, owocowe czwartki... człowieku, daj sobie spokój.. w obecnej sytuacji, która jest (mam na myśli nauczanie zdalne) stawka za godzinę to 13zł BRUTTO!, to nawet nie jest najniższa krajowa..

Sylwia

Z chęcią zapisałam się na drugi kierunek :) ciężko opuścić szkołę, dzięki takiej atmosferze przyjaznej no i piękne pracownie. Polecam, bo szkoła jest całkowicie bezpłatna.

Lewy
@Sylwia

Ale jaja. Sami piszecie te recenzje? Tzn z cosinusa? Szkoła tragedia chaos i brak organizacji i informacji

Heniek

Cosinus to ekstra placówka, a do tego darmowa i przygotowana pod każdym względem

Beataa123

Ja polecam Cosinusa, zwłaszcza ich szkołę policealną. Dużo praktyki, świetni nauczyciele, szkoła darmowa, brak ukrytych kosztów.

Justa

Skończyłam szkołę Cosinus, ale w Toruniu i jestem bardzo zadowolona :) Pani dyrektor miła i wie jak zarządzać szkołą, Panie w sekretariacie również były bardzo miłe i pomocne. Skończyłam technika masażystę i w trakcie tych 2 lat wiele się nauczyłam. Mieliśmy dużo zajęć praktycznych i nauczyciel nauczył nas wielu technik masażu, dzięki czemu po skończeniu szkoły miałam dużą wiedzę i dostałam pracę w przychodni :) Polecam wszystkim niezdecydowanym :)

Justyna

Bardzo dobra szkoła:) polecam każdemu. Zajęcia bezpłatne i w weekendy, dzięki czemu mogłam pogodzić naukę z pracą. SUPER

Roksana

Szkoła darmowa i bez żadnych zobowiązań, cała organizacja bardzo sprawna

Zbigniew

Kończyłem masaż i jestem bardzo zadowolony z obsługi sekretariatu oraz z całej kadry pedagogicznej. No i to że w szkole nie czułem dyskomfortu ze względu na swój wiek. Bardzo dobra szkoła a do tego darmowa.

okk
@Zbigniew

Ja również polecam kierunek masażysta i kontakt ze szkołą bez problemu

sandra

Cosinus to bardzo dobra szkoła, Panie pracujące w sekretariacie, oferują pomoc na najwyższym poziomie

Julcia

Z tak dużego wyboru jaki oferuje szkoła można wybrać nie jeden nawet kierunek. Oferta pełna, wszystko dostosowane pod naukę praktyczną i to za darmo

Sebastian

Moja ulubiona szkoła, pozdrawiam i każdemu polecam

Mila

Jestem zadowolona z usługi, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Cosinus - Warszawa

• Jak się pracuje w Cosinus?

Zobacz opinie na temat firmy Cosinus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosinus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cosinus