przegapiłem swoją szanse wy nie przegapcie swojej 18.08.2012 18:49
Inne
twierdzicie wszyscy, że jesteście wykorzystywani i że mało zarabiacie a większość z was jest tam na polskich papierach a nawet Ci co sa na niemieckich pochodzeniach też nie reprezentują sobą nic ciekawego, spójrzcie prawdzie w oczy większość z was nawet nie potrafi móić po Niemiecku i gdy pisze mówić to mysle na prawde dobrze mówić a nie tylko pare podstawoyh słów, skoro wam tak źle to czemu nie pójdziecie bezposrednio pracować, już wam mówie bo nie znacie języka mało który ma swój własny samochód większośc jexdzi busami i wciąż nażeka że musi czekać a tak na prawde prawie nikt nie wyjechał by do niemiec do pracy gdyby nie pośrednik, który załatwia wam mieszkanie, prace ubezpieczenie dojazd do pracy, Słuchajcie taka jest prawda bo co wsiądziecie w Opolu do autokaru wysiądziecie np w Heilbronn i co dalej gdzie spać gdzie załatwic prace, więc pośrednik jest dużą pomocą na początek a później kto bardziej ambitny to załatwia mieszkanie a co za tym idzie nie wyłudzają od was kasy za to ze jesteście na mieszkaniu podczas chorobowego, macie zawsze ciepłą wode, spokój po pracy i widzicie jeden problem z głowy, kolejny to samochód miec własny to kolejne problemy z glowy np. dojazd do lekarza czy do sklepu nie trzeba prosic się, auto nie musi być drogie przeciez za darmo tam nie pracujecie wszystko idzie z czasem a nie tylko narzekać bo to wam nic nie da, i ostatnią rzecz którą musicie umieć to język, macie wymagania do pracodawcy to dajcie coś z siebie, niestety taki nasz kraj rodzinny Polska ze musimy często szukac gdzieś lepszego miejsca ale coś za coś, wszsytko z czasem, a więc pracowac, oszczędzać i uczyć się języka Niemieckiego, starac byc się nie zależnym. Nie pisałem tego żeby kogoś obrazić tylko wyrazić swoją opinie ponieważ nikt wam nie da nic za darmo a to że każdy patrzy na drugim zarobić to nie jest od dziś.