Opinie o Rahmer Zaitarbeit w Norymberga

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rahmer Zaitarbeit. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rahmer Zaitarbeit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rahmer Zaitarbeit w Norymberga

Niemiec

Na Loco service zarobi się nawet 1300 euro praca na akord są tu osoby które pracuja tyle lat i jakoś nie narzekaja, wcale się nie dziwie że z biura zwalniają bo albo piją albo na zwolnienie l4 a po co taki pracownik ? Oni chcą kogoś pracującego i bez problemów jakoś ja pracuję i jest okey, pozdrawiam ;) Polak ty jesteś tępy ołówek jakoś ma doświadczenie jestem po studniach ogłoszenie znalazłem w internecie i to co mi mówiono ? To tak jest nie oszukali mnie ! Większość widzę osób negatywnie tu się wypowiada no ale jak ćpaliście,piliście,imprezki,rozbijanie aut firmowych,zwolnienia lekarskie itp to trzeba jakoś negatywnie opisywac cile ! Polecam firmę rahmer

Niemiec

witam bez sensu piszecie te opinie ja pracuje przez Rahmer praca okey zarobki nie są takie wielkie ale dla mnie starczy ; ) A zalezy na jakich ludzi trafisz ja mieszkam na hotelu z porządnymi ludzmi tak mi się trafiło z biura po Polsku jest osoba która rozmawia ale nie kestem upoważniony do podawania numer więc prosze samemu sobie szukać ;) Powodzenia w Polsce tym kraju złodziejskim i brak perspektyw na przyszłość

aaaa

Ja tez tam pracowałem i wszystko miał być różowo . Zakłamani ludzie i poj... Anka która każe sie nazywać kierowniczką!!!!

on63534

Ja pracowałem w Rahmer w Kauflandzie 2009 roku i w praktyce przywiozłem około 800-1000 euro za miesiąc pracy do domu. Miałem mieszkać z ćpunami i pijakami na szczęście trafiłem na normalnych polaków dwa pokoje obok. Busami jeździliśmy na zakupy, mieszkaliśmy w czterech w małym pokoju. Byłem wtedy w technikum - praca sezonowa. Pamiętam jak jeden gość przyjechał i się spakował od razu do domu. Ja zostałem, coś zarobiłem jednak łatwo nie było. Zapierdziel + weekendy też zapierdziel. Dostałem potem jeszcze dopłaty 250 euro + odzyskałem podatek. Ogólnie firma w której nie opłaca się długo pracować z względów finansowych, zdrowotnych itd. Moim szefem był facet po zawodówce, a ja już praktycznie po Technikum - troszkę śmieszne. W tej firmie naprawdę jest ciężka praca, powinni płacić przynajmniej za tą robotę 1800 euro miesięcznie. Z kradzieży to ukradli mi masło i kiełbasę z lodówki. Oprócz tego zdarzyła się sytuacja, że jeden nietrzeźwy Polak, obsmarował kałem całą łazienkę, jednak pewna Pani tam pracująca/mieszkająca to wysprzątała (dziękuję). A potem myśmy jeszcze pucowali cały (wspólny) kibel, żeby nie mieszkać w syfie. Firma ta powinna bardziej doceniać normalnych ludzi którzy nie robią zadym i pracują normalnie. Parę razy interweniowała Policja, podczas zadym na hotelu. Jeden gość sobie palca obciął na chłodni i został wyrzucony z pracy pod pretekstem "złego zachowywania w hotelu". Szef tej firmy Rahmer w Niemczech jest dla mnie idiotą, ten Niemiec z tym iPhonem którego nie potrafi obsługiwać. Uważający się za pępek świata, dla mnie jest on zwykłym idiotą oraz chamem. Traktuje normalnych ludzi jak śmieci, te Panie są ok co tam były, ale co one mogą jak szef jest walnięty. Jakbym był ładną kobietą to bym tam nie jechał do pracy. Mi się udało w tej firmie wytrzymać tylko dlatego, że wrzucono mnie na lekki towar (w przeciwnym wypadku bym zrezygnował).

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Rahmer Zaitarbeit? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
Work-4-All Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik samochodów osobowych - ciężarowych w Niemczech
Pośrednictwo Pracy Soberka
bordo

Akord. Nie słuchajcie co mówią przy rekrutacji. Nie ma żadnej pracy na godziny (oprócz sprzątania na hali). Liczba zebranych kartonównorma=wypłata ale nie do końca bo kochane kierowniczki mieszają w "godzinach" i notorycznie komuś brakuje od kilku do nawet kilkudziesięciu "godzin" (przykładowo 200 kartonów to jest ta ich godzina) także dobrze jest się pilnować. "Same" zmieniają się klasy podatkowe pracownika co tłumaczone jest tym że urząd podatkowy się gdzieś pomylił. Przy takiej "pomyłce" płacimy ok 200-400 euro więcej podatku niewiadomo komu. Warunki mieszkalne jakie zapewniają (hotel w Korb) to jest jakieś nieporozumienie. Stary zniszczony budynek. Woda przez strop kapie gdy ktoś bierze kąpiel piętro wyżej. Smród, syf i wszystko jest w opłakanym stanie. Pokoje są kilkuosobowe. Głównie w tej firmie pracują alkoholicy i recydywisci. Kradzieże libacje i pijani ludzie w pracy to jest codzienność. 200 euro kosztuje miesiąc w hotelu plus to co ktoś ci ukradnie. Jeśli wiesz że nigdzie cię nie przyjmą bo jesteś alkoholikiem bądź byłeś karany to w sumie polecam bo to chyba jedna praca gdzie można być nawalonym i cię nie zwolnią bo nie ma kto robić ;)

bany

Szkoda czasu dla tej firmy pracowałem parę miesięcy i co miesiąc brakowało mi od 30 do 500€ masakra kierownictwo tylko ładnie mówiło ze się tym zajmą ale bez rezultatów szkoda czasu i nerwów dla rej zaklamanej firmy

SKOL-TECH

www.skol-tech.manifo.com Polskie Biuro Doradctwa&Posrednictwa w Niemczech Zapraszamy! skol-tech@wp.pl

kkk

witam, przyjalem sie w grudniu pod lajt firme rahmer , w styczniu 20go mialem dostac wyplate, zostala ona opozniona do ponad 2tyg. pisalem i dzwonilem do osoby odpowiedzialnej za pracownikow, dostawalem od tej osoby wiadomosci klamliwe, np, zly numer rachunku, ksiegowej nie ma w pracy, zly bic/swift, e-maile nie dochodza, postraszylem ta osobe inspekcja pracy i pieniadze sie znalazly nagle na drugi dzien. o ubezpieczenie AOK pisalem prawie 2miesiace i wreszcie musialem sam je zrobic. na planie cie nie ma , a rano ci pisze smsa ze masz zaraz wstawic sie wpracy, jesli nie pojdzisz do pracy kara kilkadziesiat euro. chorobowe niechca placic, jesli mieszkasz na mieszkaniu od rahmer potracaja ci 200e a juz niedlugo ma byc 250e. za kazde przewinienia lub zgubienie czegos kara pieniezna. za dojazdy placisz 2euro tam i z powrotem, wiekszosc osob ktore tam pracuja daja sie w h....a robic i kazdy sie boi cos powiedziec na osobe odpowiedzialna za nich, zeby czasem wiecej im nie odpito tych groszy co tam sie zarabia. zobaczymy jak moja sprawa sie potoczy z nimi dalej , bede informowal, dalem im wypowiedzenie ale widze ze zabawa sie dopiera zaczyna. pozdrawiam i przestrzegam

kkk

nn

Omijajcie Geisenfeld bo jak potraficie sue opomniec o swoje. Malo tego o swoje pieniadze ktore firma albo nie wyplaci nawet miesiac to npewno okantuje o 30-40 e to zostaniecie zwolnieni z blachych przyczyn. LI. Pozbyty z chaty bez wzgledu czy to noc czy dzien. Panie Chowat pana czas ii Pana Micha B w mag kaufland dobiega konca. Po trupach sie nie da. Czlowiek ciezko pracuje 11godz dziennie i chcial by chociaz miec zaplacone uczciwie a nie po cygansku . A jak bedziecie sie wyprowaduac to prosze nie zapomniec przydupasie Michasiu B i o bandzie tych (usunięte przez administratora) co siedza w tym biurze i udaja wielkich kierownikow a nic nie rozumieja co do nich niemcy mowia. Acha panie Michale swoj swojego to troche nie fair. Mam nadzieje ze ktos was niedugo rozliczy ale uczciwie nue jak wy wyplaty. Z tego jak ludzi traktujecie. Zycze wam zeby wasze dzieci musialy pracowac w kauflandzie w geisen i zeby tacy ludzie jak wy byli jego przelozonymi. Oczywiscie caly czas po 11 godz.. odradzam ta firme bo to oszusci.....

był sobie LOCO

czy widział ktoś wpis wielkiego piksola na facebooku?? firma go (usunięte przez administratora) na kase.Jaka szkoda hahaha. A jeszcze tak niedawno ludzi gnębił straszył i co mu teraz przyszło?siedzi na (usunięte przez administratora) i robi pod siebie. Poszło by się do casyna ,ale (usunięte przez administratora) niema z czym haha. Teraz los ci odpłaca pięknym za nadobne. Powodzenia stary

Darek

Witam zna ktoś aktualny nr do tej firmy Rahmer

POLACY W DE

Witam podaj nr.Do ciebie zadzwonimy dzieki

POLACY W DE

Tylko osoby kture przebywaja aktualnie w Niemczech

Andre

podaj jakiś kontakt do Ciebie

ha ha ha
@POLACY W DE

Ja mialem do czynienia z tymi uczciwymi ha ha ha ha ludzmi i z chencia sie podepne

krasnal
@POLACY W DE

Pracuje nadal oszukali na urlopy i godziny a co pozew zbiorowy?

olo
@krasnal

Podaje numer telofonu do polki pracujacej niemieckich zwiazkach zawodowych (usunięte przez administratora) polecam

POLACY W DE

Witam poszukuję osób kture pracowały w firmie LocoRahmer.Poszukuję 2-3 osób kture pracują lub pracowali w tej firmi i zostali oszukani przez tą firme na pieniadze, i nie otrzymali wypłaconego chorobowego prosze o kontak.

Xxx
@POLACY W DE

Z chęcią a co masz na myśli?

jaaaa
@POLACY W DE

Podaj jakiś namiar na siebie.

aaaa

Do Firmy Rahmer czy Loco?

Sylwia

czy ktos tu wogole zaglada kto moglby mi podac ten nr?

Sylwia

prosze o podanie nr. telefonu do biura, najlepiej zeby odebral ktos kto rozmawia po Polsku ;)

iwona lesik

do haha dziekuje za kolejna opinie na to czekalam, i moj prawnik tez, bedzie to zgloszone przez niego na policje,oni cie znajda a reszta pojdzie sadownie.

haha

Tak cała ta praca to jest akord jak się nie zrobi 400-220-200 lub 1000 to się niema 9 euro na godzinę.Cała ilość zebranych kartonów jest dzielona miesiecznie czyli, jak się ma 160 godzin a niema normy firma wszystkie godziny dzieli i z 160 godzin zapłaci za 120 i już sobie tak nie piszcie że jest tak pienie.Czemu nie piszecie jak okradacie ludzi miesiecznie z godzin minimum 30 co ANKA do ciebie te pytanie jak robisz godziny nasze.Firma zakłamana jak i szefostwo. ĆPANIE JEST I BEDZIE nawet kierownicy biorą,kupują od pracowników.LOCO SERVIS odradzam tej firmy.I (usunięte przez administratora) prawda ze pierwszy tydzien jest na godziny tak mówicie tylko żeby ludzie przyjezdzali do pracy wy (usunięte przez administratora) Anka nie słodz już tak sobie nawet twój były chłopak otwożył oczy i zobaczył jaką jesteś zakłamaną osob dla tej firmy zrobisz wszystko zeby cie nie zwolnili i tyle piszcie moge wam wszystko napisać na temat tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Rahmer Zaitarbeit - Norymberga

• Jak się pracuje w Rahmer Zaitarbeit?

Zobacz opinie na temat firmy Rahmer Zaitarbeit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rahmer Zaitarbeit