Autocam

Kamienna Góra

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 44 ocen.

Autocam
3 44 6 1

Opinie o Autocam

pyta

a jaka praca stojąca czy siedząca

doda
@pyta 20.09.2018 08:29

zalezy od pozycji jaką chcesz

pyta
@doda 22.09.2018 22:32

doda a jaka pozycja jest najlepsza, najwygodniejsza i w miarę dochodowa w/g Ciebie ?

arek

Wczoraj dowiedziałem się od kolegów , że Autocam traci kolejne zlecenia a reklamacje są co tydzień.Brak fachowego nadzoru nad produkcją. Przez te lata dyrektor niczego się nie nauczył . Słaba płaca , słaba jakość.

Gość
@arek 25.05.2018 09:34

Taka praca jaka placa

bania
@arek 25.05.2018 09:34

paranoja nie zakład puszkar gumorzerca maniek łatwowierca

Gość

Nie liczą się z ludźmi traktują jak śmieci. Szukają taniej siły roboczej. Były pracownik ????

Olga

Tylko dobrzy pracownicy mogą utrzymać się w firmie!!!

arek
@Olga 25.05.2018 19:10

Dobry pracownik w tej firmie to BMW bierny , mierny ,wierny. Wiedza i doświadczenie się nie liczą.

doda
@Olga 25.05.2018 19:10

co spojrzałaś w lustro i zobaczyłaś dobrego pracownika ,dobry to lelon

Andrzej

Widziałem ze jest oferta na inzyniera? Możecie powiedzieć czy jest tam duża rotacja na takich stanowiskach ??

arek
@Andrzej 24.10.2016 14:45

Niech zatrudnią kierownika produkcji i brygadzistę fachowca , to każdy inżynier da radę .

Andrzej
@arek 04.01.2018 18:05

A co obecnie nie dają rady czy co się dzieje?

arek
@Andrzej 11.01.2018 11:42

Firma potrzebuje biewolników a nie pracowników.

Administrator

Jak przedstawia się sytuacja Autocam na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Kamienna Góra i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Nn

To prawda z dyrektorem? Są jeszcze jakieś zmiany?

Natalia

@Łukasz, czy zmiany w weekendy są dodatkowo płatne? Czy są obowiązkowe, czy można z nich zrezygnować. @anonymous, z komentarza widzę że Ty aktualnie pracujesz w Autocam, jak oceniasz warunki swojej pracy? Czy jest obowiązek (Albo możliwość) robienia nadgodzin?

NIE POLECAM

Powiem Szczerze pracowałem w tej firmie 5 miesięcy co każdą wypłatę miałem dylemat czy iść na L4 czy zmienić prace ,praca strasznie nudna maszyny stare , psują się same z siebie , i ogólnie śmieszne pieniądze .

anonymous
@NIE POLECAM 28.03.2018 15:27

A Ty pewnie nic nie umiałeś, tylko psułeś pracę, dobrze, że Cie tu już nie ma

Łukasz

Praca odbywa sie na trzy zminay,jeśli lubicie pracować w soboty i w niedziele to dobrze trafiliście,firma u da wam taką możliwość.

Natalia

@wiechu obecnie firma poszukuje jednego pracownika - na stanowisko specjalisty do spraw logistyki. A Twoje pytanie odnosi się do kwoty netto czy brutto? Rozumiem, że nigdy nie pracowałeś w Autocam, ani firmie o podobnym profilu?

wiechu
@Natalia 03.10.2017 07:47

Pytanie odnosi sie do kwoty netto czyli chodzi mi o kwote juz na ręke.W technikum mialem troche praktyk na tokarkach(w dofamie), pracować nie pracowałem nigdy w Autocam ani w zakładzie z podobnym profilem

anonymous
@Natalia 03.10.2017 07:47

Zwiększają zatrudnienie czy ktoś odszedł?

jaki nik
@anonymous 13.12.2017 21:06

Dyrektor na wylocie

jaki nik
@jaki nik 18.12.2017 17:21

Chyba Ty

Administrator

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w Autocam? Podzielcie się tymi informacjami.

Adam
@Administrator 11.02.2018 08:04

Gdzie widziałeś to ogłoszenie na inżyniera?

Tomek

Co tak rotacja na inzyniera ?

Jacek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka atmosfera?

wiechu

Mam pytanie czy przyjmuja do pracy na maszyny do przyuczenia i czy 2000pln da sie zarobic na poczatek?

jaki nik
@wiechu 02.10.2017 17:05

Jak wszędzie da się coś zarobić niewiele bo niewiele ale da się zarobić.

Natalia

@zainteresowana aktualnie w sieci nie widać żadnych ofert pracy, ale przeglądając forum na pewno uda się być z wszystkimi ofertami pracy na bieżąco. Jakiego stanowiska szukasz?

Zainteresowana

Są przyjęcia do pracy?

Doda

A co ten dyrektor tymi drzwiami tak nawala że w Soppie słychać? Czyżby elita inżynierów go wku---a.

Adelajda

W tak małej społeczności nie wiele da się zachować w tajemnicy,mimo upływu czasu.Co sprawia że ludzie tak długo pielęgnują w sobie złość oraz chęć zemsty,co pcha ich do takich zachowań,czy są wstanie zrobić wszystko aby coś..... ? Adelajda

Tomson

Aplikuj,powodzenia Zycze

Luk

Zapewne będę aplikował, bo wiem, że droga od złożenia CV, poprzez zaproszenie na rozmowę, do wygrania procesu rekrutacji jest długa i wyboista. Tylko w moim przypadku wiązało by się to z relokacją. Szukam jakiś informacji, które mogłyby mieć wpływ na moją decyzję. Oczywiście informację uzyskane na forum od anonimowych ludzi dzielę przez 3, ale w każdej opinii może być ziarnko prawdy. ☺

Luk

Myślę nad aplikacją na stanowisko Inżyniera Procesu. Duża rotacja na tym stanowisku? Jeśli tak to Inżynierowie nie dają sobie rady czy sami uciekają, bo ciężko? Jak atmosfera w dziale inżynierii?

obserwator
@Luk 18.11.2016 20:15

Z tego co piszesz to myślisz, może aplikuj nic Cię to nie kosztuje, a może???

Ex-citizen

Gdzie oni w Kamiennej znajdą (albo sprowadzą do KG) inżyniera procesu obróbki jeszcze z takimi wymaganiami. W samym W-chu jest deficyt procesowych a pare zakładów na strefie jest co zajmują się działem obróbki. Moi koledzy z W-cha uciekają za lepszymi pieniędzmi do Wrocławia, Wrześni itp bo oferują 1,5 - 2x lepsze stawki na to samo stanowisko. Inżynierzy produkcji jeszcze mieszkający w Kamiennej to dosłownie można na palcach 1 ręki policzyć (i to mocno obsadzeni w zakładach w okolicznych miejscowościach) Jest to przykre szczególnie, że Kamienna kiedyś była mocno gospodarczym miastem. Niestety przez ostatnie kilka-kilkanaście lat rządzący kompletnie nie inwestują z rozwój gospodarczy miasta, zostały tylko stare pocieszne zakłady a jak wybudowali nowe to za najniższą krajową. Stąd nie ma co się dziwić, że młodzi po szkole uciekają za granicę a studenci wyjeżdżają tam gdzie rozwija się gospodarka i są większe perpsektywy

sdfv

przecież tak na prawdę to wysyłając CV to nic się nie traci chociaż powiem Wam że jednak na chwilę obecną to w firmie nie jest prowadzona żadna rekrutacja chociaż z drugiej strony to może jednak warto wysłać swoje CV zawsze to będą je mieli w bazie ..

Gość

Cyrk nie zakład !!! Na stanowiskach są osoby które nie mają wogóle pojęcia o swojej pracy i tak się slizgaja z roku na rok a dyrektor firmy albo nic nie widzi bo ślepy??wygląda na mądrego gościa kantują go chyba na każdym kroku a on wierzy w bajki ......Zarobki najniższe. ...oczywiście podwyżki tylko dla tych co już mają dużo (za starego dyrektora stawki) oraz dla wybrańców. ... fajne jest to że nie ma presji nerwowki w tym zakładzie to tyle na plus

profesor

ludzie co wy piszecie to same głupoty skad macie takie informacje

ja

Taaaak ponad przeciętne.

ble ble ble

fundament to coś o czym autocam zapomina .

anonim

(usunięte przez administratora)

anonim

pytałem w kadrach

anonim

szukają teraz kilku osób na maszyny

Zostaw opinię o Autocam - Kamienna Góra

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autocam