Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.

Krzeszów

Opinie o Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.

Daro

Praca od poniedziałku (co 3tyg od niedzieli) do soboty. Coraz większe normy i wymagania. Kasa jak na tyle nadgodzin i 4 soboty w miesiącu nie za ciekawa. W każdym zakładzie idzie tyle wyciagnac pracując każdy weekend. Obietnice co do wielkich podwyzek a wychodzi jak zwykle kicha. Nie polecam.

Weronika

@Majkaa8 Nie udało mi się znaleźć w internecie żadnych aktualnych ogłoszeń. Czy świadczy to małej rotacji i zadowoleniu pracowników Takata - Petri Parts Polska? Może jest na forum aktualny lub były pracownik tej firmy i może coś o niej napisać. Czy firma rekrutuje? Jak tak to jakich pracowników potrzebują? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

GP
@Weronika 17.04.2018 08:06

Proszę o kontakt w sprawie pracy - 885 554 272

Majkaa8

Witam, jak aktualnie jest z przyjęciami do pracy, słyszał ktoś coś może? :)

Weronika

@Były pracownik Napisałeś o wysokich normach, stresie i panujących układach. Opisz proszę konkretne sytuacje, które mogą to potwierdzić. Czy ktoś z Was planuje lub nie dawno rozpoczął pracę w firmie Takata - Petri Parts Polska? Niektórzy na forum piszą o płatnych nadgodzinach, nagrodach i darmowym dojeździe do pracy. W jaki jeszcze inny sposób Takata - Petri Parts Polska dba o swoich pracowników?

Nie polecam pracować w tej firmie.Zero poszanowania dla normalnych i kulturalnych ludzi.Im bardziej jesteś uczciwy tym więcej dostajesz po d...Naookoło tylko układy i układziki.Stres,wysokie normy,lizusy podnoszące licznę sztuk na godzinę by tylko dostać szybko umowę i iść na chorobowe albo się nagle zwolnić....a Ty stary pracowniku dalej zapierniczaj w pocie czoła????Każdy dzień urlopu okupiony stresem,dostanę czy nie?Zero organizacji,zawsze do tyłu i nigdy nie wiesz czy sobota wolna czy znowu zabrakło części????Po wielu latach uczciwej pracy w tej firmie,codziennie wstając już do nowej pracy,dziękuję Bogu,że nie muszę tam więcej pracować.Wśród tej nienawiści,rygoru i wiecznego stresu trudno cieszyć się urokami życia,gdy Twoja praca nie jest doceniana.Współczuję tylko garstce normalnych ludzi,którzy tam jeszcze muszą pracować w pocie czoła????Takato,doceniaj dobrych pracowników,bo coraz ich mniej!!!A Majstrowie niech będą bardziej sprawiedliwi i bezstronni.Liderzy mniej mściwi i może będzie trochę lepiej.A ja jestem Happy,że wreszcie robię to co mi sprawia przyjemność i mogę skorzystać z toalety kiedy tylko chcę.Dziękuję????

Mam pytanie czy pracowników sprzatajacych u nas obowiązuje 4 godzinny system pracy w soboty na popołudniu bo z tego co wiem powinny być 8 godzin A wychodzą po 4 A Pani sprzątająca biura przychodzi na17 A wychodzi o 23 my też chcemy pracować krócej A niech nam zapłacą za 8 godzin niech ich ktoś skontroluje bo co niektóre Panie przeginaja

Mirek
@Pracownik 12.02.2018 22:59

I tu z Tobą się zgodzę chodzą niektóre jak księżne udzielane i obrabiaja swoje kolezanki A inne zasowaja jakieś układa czy co

Bartosz

Dlatego , że brakuje ludzi do pracy. A generalnie dobra firma trzyma poziom!!

Pracownica

Super nareszcie darmowy odjazd do pracy

były pracownik
@Pracownica 02.02.2018 13:16

pracowałam kiedys tam ale niestety sie zwolnilem. dawniej było pamietam ze jak się zwolniło nie bylo powrotu. zaklad nie chcial takich ludzi. a ja jest teraz ? jest jakaś szansa powrotu jeżeli się zwolniło samemu ?

zainteresowana

czy jest szansa powrotu do tego zakładu jak ktoś kiedyś sam sie zwolnił ? kiedys wiem że nie było powrotu a jak teraz ?

Ktoś
@zainteresowana 30.11.2017 10:24

Tak jest możliwość powrotu, teraz kryteria pracy w takacie to po prostu trzeba mieć dwie ręce i dwie nogi albo może nawet nie koniecznie , biorą wszystko jak leci .

B. B. B

No to na awansowałeś na jakie stanowisko? :D A Ldzia jest the best ale po amerykańsku hehe

Boska

Przykre, ale ludzie muszą uciekać do pracy do Czech, bo w Takacie nie dość, że pracownicy nie są tak samo traktowani (lizusi i donosiciele mają lepiej) to jeszcze jak kogoś sobie upatrywać biała dama to masakra istny mobbing. Do tego zarobki w porównaniu z pracą jaką się wykonuje są stanowczo za niskie. Stanowczo nie polecam tego zakładu.

Zainteresowany

Potrzebują na wózki widłowe

Za liderów powinni się wziąść,nic nie robią chodzą obgadują ludzi i tylko lizusom na wszystko pozwalają.Człowiek potrzebuje urlop to nie dostanie a jedna i ta sama osoba co w dupe włazi ma weekendy wolne i urlop kiedy chce.

Takata
@pracownik 12.11.2017 23:25

Pani od tego lidera że zmiany a? Razem z żonka lidera szatnie okupowanej a teraz stołówkę....i majster tego nie widzi bo mu mały brzydal na innych donosi

Niunia

Ostatnio pewna pani z biura przyleciała na szatnie i w krzyk że mamy stołówkę od jedzenia A nie szatnie są oni co po biurach jedzą im wolno A mam nie my tego tak nie zostawimy jak my na stołówkę to oni też

Miś

Brak szkolen praca 6 dni w tygodniu nocki od niedzieli

Ja

Faktycznie nieciekawa atmosfera, kolesiostwo i donoszenie

Obiektywny pracownik

Czemu nie ma dobrych informacji. Firma zaczęła płacić co miesiąc za nadgodziny+, płacą dodatki za pracę w sobotę na popoludniu już za 4 godz+, wśród niechorujacych pracowników losuja nagrody nawet wycieczkę za 3000+. Idą ku dobremu. Mam nadzieję że kierownik weźmie sie w końcu za lenistwo na podzespolach, na liniach nie ma czasu siku wyjść a tam po kilka przerw ciągle spacery i koniec pracy pół godziny wcześniej. Będzie mu ciężko koło kolesiowe przeciac i rodzinę pozamieniac. Rozwiązaniem może być większa premia na liniach albo dostosowanie systemu do kretaczy

tomi

Pracowałem tam , jedynym normalnym majstrem jest Pan Darek S. Dziadostwo i tyle pełny wyzysk

Ona

Oglosili upadlosc to pewnie niedlugo zamkna Takate

jaa

Idąc np. do okulisty na NFZ wizyta umawiana jest z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. a tu ni stąd, ni zowąd oświadczają że od 1 sierpnia nasz system zmianowy się zmienia (głupota), a na dodatek przy obecnym ostatnia nockę kończymy w pt rano, a w nowym systemie w sobotę rano. Więc w razie wystąpienia szóstej nocki będziemy kończyć w niedziele? cały tydzień w robocie? chory zakład....

Mietek

Dziś znowu szał zdjęć robionych na hali czy oni tam w biurze się nudzą i ganiaja po hali i nam przeszkadzają w produkcji może my potaniały z aparatem a owe osoby na produkcje

beznadzieja

Pracownik takaty

Obserwuję od pewnego czasu jak niektórzy traktują ludzi a zwłaszcza ludzi u nas sprzatajacych ten ich niby brygadzista zamiast wykonywać swoją prace to pomaga pani która sprząta biura a pozostałych gania my ludzie z hali to widzimy i szkoda nam tych ludzi może ktoś powinien tym się zainteresować bo tu jakieś układy są chyba

Pewna ruda pani juz dawno jej powinno sie podziekowac my pracownicy nie mamy czasu wody sie napic a ona ma czas na plotki u koleżanki po biurach wszystko z hali widzimy może pan dyrektor powinien tez zobaczyć bo kiedyś możemy się wkurzyc i pójdzie to wyżej

Gość

Nie polecam tego zakładu praca 6 dni w tygodniu

Magda22

A orientuje się ktoś z Was czy zatrudniają osoby Tylko na sezon wakacyjny?

xxx

Takata jest miejscem gdzie ludzie są robotami i muszą podporządkowywać się innym.Wykorzystują jak mogą, umowa jak najdłużej możliwe comiesięczna tzw.tymczasowa, żadne dodatki na święta się nie należą dla pracowników podfirmy.Ludzie na Takacie dostają dodatki, co to do cholery za traktowanie jest, każdy chyba jest człowiekiem i ma taki sam żołądek.Urlop należy się a nie ma mowy o normalnym dostaniu go gdy jest potrzeba lub coś się wydarzy to nawet na żądanie nie dadzą, zero tolerancji dla człowieka. Dobrze mówicie rządy tam obejmują liderowie, lecz moim zdaniem tak nie powinno być.Jest taka jedna osoba przez którą nawet ludzie potrafią się zwolnić, zamiast dawać przykład to kompletnie brak zrozumienia i poszanowania człowieka.A najbardziej chore są te normy które narzucają, robisz jak automat i ciągle im mało i źle.Chory system i rządy mamy, a myślę że z pewnością jakby japończycy wiedzieli jak jesteśmy tu traktowani to by może coś się zmieniło.Ludzie nie dajcie się tak wykorzystywać umowa tymczasowa, urlop nie wiem z półrocznym wyprzedzeniem trzeba planować, brak dodatków na święta zero na tej umowie itd., ludzi traktują nie równo, jak ktoś jest pupilkiem lidera to git, a reszta roboli niech zapier... Pracowałam i podziękowałam...nie POLECAM!!!

ja

pani której siĘ wydaje ze jej wszystko można niech uważa bo w końcu trafi do sądu pracy z oskarżeniem o mobing ludzie pracujący w TAKACIE wiedza o kogo chodzi

julian

ja bym uważa na pewną pania jak ona traktuje ludzi jej sie chyba wydaje że to ona tu żądzi a nie Pan dyrektor z wałbrzycha ją pogonili to przyszła tu nenkać ludzi do inspekcji pracy z nia

Obóz pracy

Tak ktoś napisał wyżej tak jest pieniędzy nie chcą wypłacać za prace za nadgodziny i zmuszają do pracy w soboty właśnie tymi zastraszeniami jest prawda a jak nie mają części w tygodniu to wyganiają do domu za pracę w sobotę....Wykańczalnia ludzi.....

Zostaw opinię o Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o. - Krzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.