Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.

Krzeszów

Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.
3 20

Opinie o Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Weronika

@:), dziękuję za szczegółową odpowiedź, wszystkie te informacje na pewno pomogą wielu osobom poszukującym pracy! Czy możesz polecić stanowisko,na które według Ciebie warto aplikować? Może wiesz, czy rekrutacja jest wieloetapowa?

Weronika

Wcześniej wspominaliście o dużej liczbie nadgodzin do wykonania i braku pracowników, a możecie powiedzieć, czy pracodawca oferuje umowę o pracę? Czy są dodatki za pracę w weekendy, benefity pozapłacowe? Jak wygląda kwestia szkoleń? @Roman, czy na wszystkich stanowiskach zarobki są takie same? Nie odpowiada Ci tylko kwestia wynagrodzenia, czy też jakieś inne rzeczy?

@Weronika 22.05.2018 10:25

Weronika-z umową nigdy nie było problemu-zawsze jest to umowa o pracę-po okresie próbnym można nawet uzyskać umowę na czas nieokreślony (po ok 8-9 m-c).Szkolenia wewnętrzne są przeprowadzane co roku-nie zaniedbują tego,a zewnętrzne raz na 3 lata.Jeśli chodzi o zarobki,to niestety-nie jest to ujednolicone-pracownicy zarabiają podstawę-określoną w umowie i szereg premii,na które wpływa miejsce zatrudnienia ( czyli która linia),rodzaj pracy(produkcja,kontrola,transport) i jakość wyrobu.Jednak pensje nie różnią się jakoś drastycznie.Inaczej się mają nadgodziny-jak kolega wspomniał-"dla chętnych"-czyli MUSISZ przyjść,bo inaczej zapamiętamy to sobie :D Nadgodziny są płatne co miesiąc do pensji,do każdej soboty popołudniowej dopłata 75 zł-za 4 godziny pracy,150 za 8 godz.(kilka projektów otrzymuje nawet 300zł wynagrodzenia za sobotę popołudniu)-oczywiście dodatkowokazda sobota to +100%. Są również "konkursy" za brak nieobecności,gdzie co 3 m-ce można wygrać od karnetu na basen(100 zł),przez różne sprzęty kuchenne(mixery,blendery itp) po wycieczkę o wartości 3 tys. Uważam,że płacowo nie jest najgorzej w okręgu(choć zawsze mogłoby być więcej pieniędzy),ale w takacie najbardziej ludziom nie podoba się atmosfera.Kolesiostwo i nepotyzm sięga zenitu,a odpowiedzialność za wyrób spada głównie na pracowników produkcji,gdyż "spychologia" w tym zakładzie działa najbardziej

Roman

Szczerze mówiąc to (usunięte przez administratora). Nie ma nadgodzin dla chętnych jeśli są nadgodziny to musisz przyjść i kropka. Bardzo dużo ludzi odchodzi z pracy ponieważ za pracę jaką się tam wykonuje płacą stanowczo za mało. W tej chwili przyjmują każdego jak leci ponieważ nie mają ludzi. Nie polecam.

Majkel

Jestem aktualnie pracownikiem firmy Joyson(dawniej Takata), i z tego co wiem są bardzo duże braki kadrowe i chętnie przyjmą nowe osoby do pracy. Ogłoszenia o pracy może znaleźć na stronach internetowych.

drzana

a reszta gminy to już się nie liczy Pisarzowice.Leszczyniec,Szarocin i Ogorzelec tęz byśmy chcieli mieć transport i iść do was do pracy:)

Weronika

@Daro Czy wynagrodzenie jest jedyną rzeczą z jakiej jesteś niezadowolony w pracy? Może udało Ci się znaleźć jakieś plusy w pracy dla Takata - Petri Parts Polska? Czy ta firma poszukuje doświadczonych pracowników czy także osoby bez doświadczenia? Dzielenie się opiniami na forum pozwala innym osobom poznać swoje przyszłe miejsce pracy.

Daro

Praca od poniedziałku (co 3tyg od niedzieli) do soboty. Coraz większe normy i wymagania. Kasa jak na tyle nadgodzin i 4 soboty w miesiącu nie za ciekawa. W każdym zakładzie idzie tyle wyciagnac pracując każdy weekend. Obietnice co do wielkich podwyzek a wychodzi jak zwykle kicha. Nie polecam.

Weronika

@Majkaa8 Nie udało mi się znaleźć w internecie żadnych aktualnych ogłoszeń. Czy świadczy to małej rotacji i zadowoleniu pracowników Takata - Petri Parts Polska? Może jest na forum aktualny lub były pracownik tej firmy i może coś o niej napisać. Czy firma rekrutuje? Jak tak to jakich pracowników potrzebują? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

GP
@Weronika 17.04.2018 08:06

Proszę o kontakt w sprawie pracy - 885 554 272

Majkaa8

Witam, jak aktualnie jest z przyjęciami do pracy, słyszał ktoś coś może? :)

Weronika

@Były pracownik Napisałeś o wysokich normach, stresie i panujących układach. Opisz proszę konkretne sytuacje, które mogą to potwierdzić. Czy ktoś z Was planuje lub nie dawno rozpoczął pracę w firmie Takata - Petri Parts Polska? Niektórzy na forum piszą o płatnych nadgodzinach, nagrodach i darmowym dojeździe do pracy. W jaki jeszcze inny sposób Takata - Petri Parts Polska dba o swoich pracowników?

Nie polecam pracować w tej firmie.Zero poszanowania dla normalnych i kulturalnych ludzi.Im bardziej jesteś uczciwy tym więcej dostajesz po d...Naookoło tylko układy i układziki.Stres,wysokie normy,lizusy podnoszące licznę sztuk na godzinę by tylko dostać szybko umowę i iść na chorobowe albo się nagle zwolnić....a Ty stary pracowniku dalej zapierniczaj w pocie czoła????Każdy dzień urlopu okupiony stresem,dostanę czy nie?Zero organizacji,zawsze do tyłu i nigdy nie wiesz czy sobota wolna czy znowu zabrakło części????Po wielu latach uczciwej pracy w tej firmie,codziennie wstając już do nowej pracy,dziękuję Bogu,że nie muszę tam więcej pracować.Wśród tej nienawiści,rygoru i wiecznego stresu trudno cieszyć się urokami życia,gdy Twoja praca nie jest doceniana.Współczuję tylko garstce normalnych ludzi,którzy tam jeszcze muszą pracować w pocie czoła????Takato,doceniaj dobrych pracowników,bo coraz ich mniej!!!A Majstrowie niech będą bardziej sprawiedliwi i bezstronni.Liderzy mniej mściwi i może będzie trochę lepiej.A ja jestem Happy,że wreszcie robię to co mi sprawia przyjemność i mogę skorzystać z toalety kiedy tylko chcę.Dziękuję????

Mam pytanie czy pracowników sprzatajacych u nas obowiązuje 4 godzinny system pracy w soboty na popołudniu bo z tego co wiem powinny być 8 godzin A wychodzą po 4 A Pani sprzątająca biura przychodzi na17 A wychodzi o 23 my też chcemy pracować krócej A niech nam zapłacą za 8 godzin niech ich ktoś skontroluje bo co niektóre Panie przeginaja

Mirek
@Pracownik 12.02.2018 22:59

I tu z Tobą się zgodzę chodzą niektóre jak księżne udzielane i obrabiaja swoje kolezanki A inne zasowaja jakieś układa czy co

Bartosz

Dlatego , że brakuje ludzi do pracy. A generalnie dobra firma trzyma poziom!!

Pracownica

Super nareszcie darmowy odjazd do pracy

były pracownik
@Pracownica 02.02.2018 13:16

pracowałam kiedys tam ale niestety sie zwolnilem. dawniej było pamietam ze jak się zwolniło nie bylo powrotu. zaklad nie chcial takich ludzi. a ja jest teraz ? jest jakaś szansa powrotu jeżeli się zwolniło samemu ?

zainteresowana

czy jest szansa powrotu do tego zakładu jak ktoś kiedyś sam sie zwolnił ? kiedys wiem że nie było powrotu a jak teraz ?

Ktoś
@zainteresowana 30.11.2017 10:24

Tak jest możliwość powrotu, teraz kryteria pracy w takacie to po prostu trzeba mieć dwie ręce i dwie nogi albo może nawet nie koniecznie , biorą wszystko jak leci .

B. B. B

No to na awansowałeś na jakie stanowisko? :D A Ldzia jest the best ale po amerykańsku hehe

Boska

Przykre, ale ludzie muszą uciekać do pracy do Czech, bo w Takacie nie dość, że pracownicy nie są tak samo traktowani (lizusi i donosiciele mają lepiej) to jeszcze jak kogoś sobie upatrywać biała dama to masakra istny mobbing. Do tego zarobki w porównaniu z pracą jaką się wykonuje są stanowczo za niskie. Stanowczo nie polecam tego zakładu.

Zainteresowany

Potrzebują na wózki widłowe

Za liderów powinni się wziąść,nic nie robią chodzą obgadują ludzi i tylko lizusom na wszystko pozwalają.Człowiek potrzebuje urlop to nie dostanie a jedna i ta sama osoba co w dupe włazi ma weekendy wolne i urlop kiedy chce.

Takata
@pracownik 12.11.2017 23:25

Pani od tego lidera że zmiany a? Razem z żonka lidera szatnie okupowanej a teraz stołówkę....i majster tego nie widzi bo mu mały brzydal na innych donosi

Niunia

Ostatnio pewna pani z biura przyleciała na szatnie i w krzyk że mamy stołówkę od jedzenia A nie szatnie są oni co po biurach jedzą im wolno A mam nie my tego tak nie zostawimy jak my na stołówkę to oni też

Miś

Brak szkolen praca 6 dni w tygodniu nocki od niedzieli

Ja

Faktycznie nieciekawa atmosfera, kolesiostwo i donoszenie

Obiektywny pracownik

Czemu nie ma dobrych informacji. Firma zaczęła płacić co miesiąc za nadgodziny+, płacą dodatki za pracę w sobotę na popoludniu już za 4 godz+, wśród niechorujacych pracowników losuja nagrody nawet wycieczkę za 3000+. Idą ku dobremu. Mam nadzieję że kierownik weźmie sie w końcu za lenistwo na podzespolach, na liniach nie ma czasu siku wyjść a tam po kilka przerw ciągle spacery i koniec pracy pół godziny wcześniej. Będzie mu ciężko koło kolesiowe przeciac i rodzinę pozamieniac. Rozwiązaniem może być większa premia na liniach albo dostosowanie systemu do kretaczy

tomi

Pracowałem tam , jedynym normalnym majstrem jest Pan Darek S. Dziadostwo i tyle pełny wyzysk

Ona

Oglosili upadlosc to pewnie niedlugo zamkna Takate

jaa

Idąc np. do okulisty na NFZ wizyta umawiana jest z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. a tu ni stąd, ni zowąd oświadczają że od 1 sierpnia nasz system zmianowy się zmienia (głupota), a na dodatek przy obecnym ostatnia nockę kończymy w pt rano, a w nowym systemie w sobotę rano. Więc w razie wystąpienia szóstej nocki będziemy kończyć w niedziele? cały tydzień w robocie? chory zakład....

Mietek

Dziś znowu szał zdjęć robionych na hali czy oni tam w biurze się nudzą i ganiaja po hali i nam przeszkadzają w produkcji może my potaniały z aparatem a owe osoby na produkcje

beznadzieja

Pracownik takaty

Obserwuję od pewnego czasu jak niektórzy traktują ludzi a zwłaszcza ludzi u nas sprzatajacych ten ich niby brygadzista zamiast wykonywać swoją prace to pomaga pani która sprząta biura a pozostałych gania my ludzie z hali to widzimy i szkoda nam tych ludzi może ktoś powinien tym się zainteresować bo tu jakieś układy są chyba

Pewna ruda pani juz dawno jej powinno sie podziekowac my pracownicy nie mamy czasu wody sie napic a ona ma czas na plotki u koleżanki po biurach wszystko z hali widzimy może pan dyrektor powinien tez zobaczyć bo kiedyś możemy się wkurzyc i pójdzie to wyżej

Zostaw opinię o Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o. - Krzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.