Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.,

Opinie o Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.,

Miś

Brak szkolen praca 6 dni w tygodniu nocki od niedzieli

Ja

Faktycznie nieciekawa atmosfera, kolesiostwo i donoszenie

Obiektywny pracownik

Czemu nie ma dobrych informacji. Firma zaczęła płacić co miesiąc za nadgodziny+, płacą dodatki za pracę w sobotę na popoludniu już za 4 godz+, wśród niechorujacych pracowników losuja nagrody nawet wycieczkę za 3000+. Idą ku dobremu. Mam nadzieję że kierownik weźmie sie w końcu za lenistwo na podzespolach, na liniach nie ma czasu siku wyjść a tam po kilka przerw ciągle spacery i koniec pracy pół godziny wcześniej. Będzie mu ciężko koło kolesiowe przeciac i rodzinę pozamieniac. Rozwiązaniem może być większa premia na liniach albo dostosowanie systemu do kretaczy

tomi

Pracowałem tam , jedynym normalnym majstrem jest Pan Darek S. Dziadostwo i tyle pełny wyzysk

Ona

Oglosili upadlosc to pewnie niedlugo zamkna Takate

jaa

Idąc np. do okulisty na NFZ wizyta umawiana jest z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. a tu ni stąd, ni zowąd oświadczają że od 1 sierpnia nasz system zmianowy się zmienia (głupota), a na dodatek przy obecnym ostatnia nockę kończymy w pt rano, a w nowym systemie w sobotę rano. Więc w razie wystąpienia szóstej nocki będziemy kończyć w niedziele? cały tydzień w robocie? chory zakład....

Mietek

Dziś znowu szał zdjęć robionych na hali czy oni tam w biurze się nudzą i ganiaja po hali i nam przeszkadzają w produkcji może my potaniały z aparatem a owe osoby na produkcje

beznadzieja

Pracownik takaty

Obserwuję od pewnego czasu jak niektórzy traktują ludzi a zwłaszcza ludzi u nas sprzatajacych ten ich niby brygadzista zamiast wykonywać swoją prace to pomaga pani która sprząta biura a pozostałych gania my ludzie z hali to widzimy i szkoda nam tych ludzi może ktoś powinien tym się zainteresować bo tu jakieś układy są chyba

Pewna ruda pani juz dawno jej powinno sie podziekowac my pracownicy nie mamy czasu wody sie napic a ona ma czas na plotki u koleżanki po biurach wszystko z hali widzimy może pan dyrektor powinien tez zobaczyć bo kiedyś możemy się wkurzyc i pójdzie to wyżej

Gość

Nie polecam tego zakładu praca 6 dni w tygodniu

Magda22

A orientuje się ktoś z Was czy zatrudniają osoby Tylko na sezon wakacyjny?

xxx

Takata jest miejscem gdzie ludzie są robotami i muszą podporządkowywać się innym.Wykorzystują jak mogą, umowa jak najdłużej możliwe comiesięczna tzw.tymczasowa, żadne dodatki na święta się nie należą dla pracowników podfirmy.Ludzie na Takacie dostają dodatki, co to do cholery za traktowanie jest, każdy chyba jest człowiekiem i ma taki sam żołądek.Urlop należy się a nie ma mowy o normalnym dostaniu go gdy jest potrzeba lub coś się wydarzy to nawet na żądanie nie dadzą, zero tolerancji dla człowieka. Dobrze mówicie rządy tam obejmują liderowie, lecz moim zdaniem tak nie powinno być.Jest taka jedna osoba przez którą nawet ludzie potrafią się zwolnić, zamiast dawać przykład to kompletnie brak zrozumienia i poszanowania człowieka.A najbardziej chore są te normy które narzucają, robisz jak automat i ciągle im mało i źle.Chory system i rządy mamy, a myślę że z pewnością jakby japończycy wiedzieli jak jesteśmy tu traktowani to by może coś się zmieniło.Ludzie nie dajcie się tak wykorzystywać umowa tymczasowa, urlop nie wiem z półrocznym wyprzedzeniem trzeba planować, brak dodatków na święta zero na tej umowie itd., ludzi traktują nie równo, jak ktoś jest pupilkiem lidera to git, a reszta roboli niech zapier... Pracowałam i podziękowałam...nie POLECAM!!!

ja

pani której siĘ wydaje ze jej wszystko można niech uważa bo w końcu trafi do sądu pracy z oskarżeniem o mobing ludzie pracujący w TAKACIE wiedza o kogo chodzi

julian

ja bym uważa na pewną pania jak ona traktuje ludzi jej sie chyba wydaje że to ona tu żądzi a nie Pan dyrektor z wałbrzycha ją pogonili to przyszła tu nenkać ludzi do inspekcji pracy z nia

Obóz pracy

Tak ktoś napisał wyżej tak jest pieniędzy nie chcą wypłacać za prace za nadgodziny i zmuszają do pracy w soboty właśnie tymi zastraszeniami jest prawda a jak nie mają części w tygodniu to wyganiają do domu za pracę w sobotę....Wykańczalnia ludzi.....

oboz pracy

z zarobkami niema na poczatku itd masz najnizsza krajawa plus ich smieszne premie takze od 1600 do 1900 ale czasu do kibla isc nawet nie masz lub sie pdrapac po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takie normy

czarnuch

a zarobki są dobre co 3 miesiące jesli ci wczesniej nie u [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o nadgodzin bo zawsze mają wymówki ze brakuje częsci itp to trzeba ludzi wyganiac siłą do domu metoda cygana hahaha tak samo jak odmówisz sobote to odrazu straszonko zwolnieniem i ponownie metoda cygana naprawde niewiem czemu tez ziomek w tej budce jeszcze siedzi

czarnuch

JAki tam dobry zakład jak zwalniają lub nieprzedlużajo umowy, DOBRYM pracownikom którzy nie chodzą na L4 !!! smiechu warte ktoś nie przypasuje liderowi [usunięte przez moderatora] lub \"majstrowi\" [usunięte przez moderatora] i pozostałym [usunięte przez moderatora] a trzymajo ludzi po rodzinach ktorzy mają dwie lewe ręce ( np człowiek demolka wszyscy wiedzo o kogo kaman, same dziecinne prace wykonuje szkoda gadać [usunięte przez moderatora]

Patrycja

Bardzo dobry zakad fajna praca dobre zarobki

Zostaw opinię o Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o., - Krzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.,