Opinie o Stelspaw Sp. z o.o. w Leżajsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Stelspaw Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stelspaw Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stelspaw Sp. z o.o. w Leżajsk

Zofia Nowy wpis

Dzień dobry, czy to prawda z tym zastojem? Ktoś napisał, że chyba pracownicy nie są przyjmowani a jak wcześniej patrzyliśmy z chłopakiem na stronę to było widać, że jest ogłoszenie dla spawacza. Było napisane, że „papiery i pieniądze się zgadzają”. Czyli ile chłopak by zarobił gdyby teraz się dostał?

Tutaj już pisali z parę lat temu o tym, że zakład się rozwija, na stronie w zakładce z karierą piszą także ze planują zwiększyć zatrudnienie od 100 do 350 osób, czy to do dziś już się spełniło, albo się spełnia? Ile osób pracuje i jak oceniacie tegoroczne warunki pracy?

Benzyniarz Nowy wpis

Niestety jest zastój na razie i nie przyjmują nowych pracowników także to zwiększenie liczby pracowników to bajka.

To zwiedzają liczbę pracowników? Ostatnio sugestie co do tego się pojawiały i zastanawiam się przy tym co na start jest oferowane żeby ewentualnie zachęcać? I czy jest okres próbny?

Benzyniarz

Witam chcę zapytać czy można tu liczyć na wypłatę wyższą niż najniższa krajowa?A drugie pytanie na jakie stanowiska będzie nabór?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Stelspaw Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI ELEM. WEJSCIOWYCH.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

wiecie co w końcu z tamtą klauzulą? Sam jeszcze nie wiem a Pani pytała o nią jakby nie patrzeć na początku zeszłego już roku. wtedy także inżyniera procesu malowania proszkowego szukali. Widziałem ofertę na stare miasto. Jeśli wtedy zarobki zaczynały się od 5,500 zł to do dziś jaka będzie kwota na spokojnie gwarantowana?

Ola

Proszę o informację odnośnie zamieszczenia klauzuli do CV. Czy firma Stelspaw wymaga własną klauzulę czy też ogólnodostępną?

Jak wygląda podstawa w Stelspaw Sp. z o.o.?

Spawacz121

Podobnie jak w bmf to samo słabo wyszkolona kadra i tylko jeden mądry . Ledwo zawodówki pokończyli a fachowcy tacy brygadziści.. chodzi i uszy nastawiają i meldują. Nie lubią mądrzejszych od siebie ...

Dziadek
@Spawacz121

Nie lubią mądrzejszych ale za to lubią piweczko i wódeczkę...

Czy istnieje możliwość rozwoju w Stelspaw Sp. z o.o.?

Paździoch

Jak dla mnie nie bylo takiej mozliwosci, ponoc zaklad sie rozwija, ale raczej do wykonywania prostych kostrukcji czy podzespolow. Raczej zeby z hali wejsc wyzej to jest ograniczona mozliwosc, zapewne do KJ jak juz. Takze odpowiedz Nie mysle ze jest tutaj na miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Stelspaw Sp. z o.o. - Leżajsk

• Jak się pracuje w Stelspaw Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stelspaw Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Stelspaw Sp. z o.o.
  • Broniewskiego 1A