Michał Siądecki

Szczecin

Opinie o Michał Siądecki

"Zarobki w zależności od miejsca i pracy i jej charakteru." No fajnie, ale może ktoś pracuje obecnie u firmy zwanej Michał Siądecki i napisze jakiś przykład, typu: pracuję jako spawacz, 5 dni w tygodniu po 8h i zarabiam 15zł/h? Byłoby miło.

Współpracowałem z wielomi firmami z całej Polski.Moje spoiny były wielokrotnie poddawne próbom ciśnieniowym,rentgena i ultradźwięków. Zarobki w zależności od miejsca i pracy i jej charakteru.

Zostaw opinię o Michał Siądecki - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michał Siądecki