Kaczmarczyk Tadeusz PW "M.K.T. - TRANS"

Radlin

Opinie o Kaczmarczyk Tadeusz PW "M.K.T. - TRANS"

Zgadzam się co do charakterystyki pracodawcy z przedmówcą. Ja pracowałam jako pracownik biurowy. Nie polecam, szef chodzący ideał a słoma z butów wychodzi! Pracowników ma za nic. Nawet gdyby płacili tam 3 razy więcej nie wróciłabym do pracy dla tego gbura!

mały

pracowałem w tej firmie 8 miesięcy jako kierowca, zarobki na poziomie 2500zł, szef traktuje wszystkich jak niewolników ( wszech wiedzacy chodzący ideał)itd..

Zostaw opinię o Kaczmarczyk Tadeusz PW "M.K.T. - TRANS" - Radlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaczmarczyk Tadeusz PW "M.K.T. - TRANS"