Opinie o Meritmill Polska Sp. z o.o. w Plewiska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meritmill Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meritmill Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meritmill Polska Sp. z o.o. w Plewiska

Michał Nowy wpis

@bello tez się zastanawiam gdzie oni się ogłaszają

bello Nowy wpis

szczerze mówiąc nie wiem skąd bierzecie te oferty pracy

piotrek Nowy wpis

no tez nie mogę niestety niczego znaleźć niestety na temat tej firmy i też wydaje mi się, że nie funkcjonują tak naprawdę. zastanawiam sie jak to wygląda konkretnie u nich, macie gdzieś jakieś oficjalne oświadczenie od nich tak naprawdę, bo powinni coś dać chyba jeszcze do tego, a nie tylko znikać z internetów.

arek

też nie mam pojęcia, wydaje mi się, że działają

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Meritmill Polska Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
ktoś taki

To i lepiej ze maritmil przestał istnieć, w końcu sie uwolniliśmy od niego.

Życie uczy nie ufać każdemu kto ładnie opowiada...! Nauczka jest i oby ona zaowocowała w dalszej przeprawie przez różnych pracodawców. I oby następny był lepszy. Według mnie to każdy brał dla siebie więcej lub mniej, a pracownicy ich najmniej obchodzili!

ona

przykre. wielkie spolki wielkie problemy i malo odpowiedzialne decyzje

nikt

zgadzam sie z opinia tego zakladu pracy ja akurat mam szczescie bo zaszlam w ciaze i swoje dostalam ale wspolczuje tym ktorzy zostali oszukanie do ostatniej chwili-masakra

...

Za Nicka było super, szkoda że grupa frajerów pracująca w meritmillu, uwierzyła w bajki pewnego pana,a dziś widać skutki. Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi!!! Z kolei drugi dyrektor pan(usunięte przez administratora) to brak słów,bajki, bajki i jeszcze raz bajki. A kasy do dziś nie mamy za prace i sądzimy się!!!!

Jeżeli oszukiwanie, kłamanie w żywe oczy, wykorzystywanie pracowników i na dodatek do ostatniej chwili mówienie, ze będzie dobrze, gdy wiadomo, ze jest koniec, to firma jest liderem w tym momencie!!! Firma bardzo dobrze funkcjonowała ale tylko na początku za panowania Pana (usunięte przez administratora).! Komentarze typu, że wyśmienicie hmmm ciekawe któż to tak napisał...? Pewnie jakiś zadowolony i dobrze opłacony pracownik...! Żal i szkoda słów, gdyż tego się nie da opisać! Mieliśmy mieć lepiej, a zostaliśmy z niczym:(

Odp. do wczesniejszej negatywnej opinii. Owczem firma źle prosperowała za czasów poprzedniego Dyrektora Produkcji-(usunięte przez administratora) , który został zwolniony, natomiast obecnie firma prosperuje wyśmienicie, a między załogą stosunki są rodzinne. Firmę polecam jako pracodawcę oraz jako przyszłego kontrahenta.

tołdi

firma zarządzana gorzej niż beznadziejnie, zero pomysłów na ulepszenia, ważne decyzje podejmowane ot tak od ręki bez planów i analiz. atmosfera w działach ok, między działami wojna i podkładanie sobie świń. radzę omijać z daleka.

Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo przyjaźni.

Zostaw merytoryczną opinię o Meritmill Polska Sp. z o.o. - Plewiska

Meritmill Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Południowa 54
    62-064 Plewiska

Meritmill Polska Sp. z o.o.