Meritmill

Plewiska

Opinie o Meritmill

bello
użytkownik zarejestrowany

szczerze mówiąc nie wiem skąd bierzecie te oferty pracy

piotrek
użytkownik zarejestrowany

no tez nie mogę niestety niczego znaleźć niestety na temat tej firmy i też wydaje mi się, że nie funkcjonują tak naprawdę. zastanawiam sie jak to wygląda konkretnie u nich, macie gdzieś jakieś oficjalne oświadczenie od nich tak naprawdę, bo powinni coś dać chyba jeszcze do tego, a nie tylko znikać z internetów.

arek

też nie mam pojęcia, wydaje mi się, że działają

Szukasz pracy?

ktoś taki

To i lepiej ze maritmil przestał istnieć, w końcu sie uwolniliśmy od niego.

Życie uczy nie ufać każdemu kto ładnie opowiada...! Nauczka jest i oby ona zaowocowała w dalszej przeprawie przez różnych pracodawców. I oby następny był lepszy. Według mnie to każdy brał dla siebie więcej lub mniej, a pracownicy ich najmniej obchodzili!

ona

przykre. wielkie spolki wielkie problemy i malo odpowiedzialne decyzje

nikt

zgadzam sie z opinia tego zakladu pracy ja akurat mam szczescie bo zaszlam w ciaze i swoje dostalam ale wspolczuje tym ktorzy zostali oszukanie do ostatniej chwili-masakra

...

Za Nicka było super, szkoda że grupa frajerów pracująca w meritmillu, uwierzyła w bajki pewnego pana,a dziś widać skutki. Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi!!! Z kolei drugi dyrektor pan(usunięte przez administratora) to brak słów,bajki, bajki i jeszcze raz bajki. A kasy do dziś nie mamy za prace i sądzimy się!!!!

Jeżeli oszukiwanie, kłamanie w żywe oczy, wykorzystywanie pracowników i na dodatek do ostatniej chwili mówienie, ze będzie dobrze, gdy wiadomo, ze jest koniec, to firma jest liderem w tym momencie!!! Firma bardzo dobrze funkcjonowała ale tylko na początku za panowania Pana (usunięte przez administratora).! Komentarze typu, że wyśmienicie hmmm ciekawe któż to tak napisał...? Pewnie jakiś zadowolony i dobrze opłacony pracownik...! Żal i szkoda słów, gdyż tego się nie da opisać! Mieliśmy mieć lepiej, a zostaliśmy z niczym:(

Anonim

Odp. do wczesniejszej negatywnej opinii. Owczem firma źle prosperowała za czasów poprzedniego Dyrektora Produkcji-(usunięte przez administratora) , który został zwolniony, natomiast obecnie firma prosperuje wyśmienicie, a między załogą stosunki są rodzinne. Firmę polecam jako pracodawcę oraz jako przyszłego kontrahenta.

tołdi

firma zarządzana gorzej niż beznadziejnie, zero pomysłów na ulepszenia, ważne decyzje podejmowane ot tak od ręki bez planów i analiz. atmosfera w działach ok, między działami wojna i podkładanie sobie świń. radzę omijać z daleka.

użytkownik zarejestrowany

Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo przyjaźni.

Zostaw opinię o Meritmill - Plewiska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meritmill