Opinie o Hordon Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hordon Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hordon Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hordon Sp. z o.o. w Poznań

Ania Nowy wpis

Odzyskane po 3 miesiącach walki. POlecam!

Izabela Nowy wpis
@Ania

Najważniejsze, że odzyskane. A można spytać jaka kwota?

Ania Nowy wpis
@Izabela

Ponad 5 tys euro :)))

Haha

Pan przemek różne rzeczy tu wypisuje ważne że mi w końcu zapłacił po działaniach prawnych ;)

Jarosław
@Haha

To sprawa w sądzie się zakończyła? Ile ci wisiał? Jakieś odsetki od tego wpadły za stracony czas? :D

Klient

W pierwszej kolejności idą pieniądze do urzędu skarbowego bo im również nie płacili. Jest tylu komorników na kontach , że można pomarzyć o przelewie. Rachunkowość prowadziła im firma w Łodzi takie informacje przekazuje skarbówka komornikowi

Klient

Faktura na 980 zł styczeń 2021 plus koszty mecenasa plus komornik dziś otrzymałam przelew 15.18 zł skuteczna egzekucja

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hordon Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
daniel

Ma ktoś do nich numer telefonu który odpowiada ? Kiedys była strona i w ogule wsszystko a teraz nic nie moge znalexc

@daniel

Jak nie ma strony jak jest? Tylko Pan Przemysław Kardasz zalegalizował sobie działalność. https://www.imperio.net.pl/ telefon też jest: +48 725 747 755 A firmy AXO Daniel Bałdyga też Pan nie zna panie Przemysławie?

daniel
@Kris

Sprawdzalem w rejestrze na https://rejestr.io/krs/821478/hordon ta firma Imperio nie jest w to zamieszana, tam sa w ogule inne nazwiska ludzi , jakis myslowski i kaszczynski tylko ale do nich nie moge kontaktu zadnego odszukac

@daniel

Ten pan jest udziałowcem wszystko wiedział co się dzieje

@Przewoznik

Skoro jestem/byłem udziałowcem to dlaczego mnie nie ma na stronach KRS lub imsig ??? Przecież to strony państwowe, wszędzie można sprawdzić sprawy bierzące i sądowe. W Krajowim Rejestrze Sądowym można sprawdzić wszystko jak i w monitorze sądowo -gospodarczym. Napisał Pan nic nie sprawdzając ? Też będę wdzięczny za podanie Pańskiego NIP-u skoro rzuca Pan takie oskarżenia.

@Imperio Przemysław Kardasz

Tak samo mądra była księgowa gdy jeszcze telefony odbierała strasznie szybko się irytowała nigdy nie chciała napisać coś meilem bo zostanie ślad to szczerze życzę aby w nowej firmie tak samo potraktowali jak nas tutaj. Bo przecież KARMA WRACA dlatego warto mieć spółkę(usunięte przez administratora) ludzi i spać spokojnie

ciekawy
@Imperio Przemysław Kardasz

to skoro Pan nie ma z nimi nic wspólnego, to skąd pan tutaj sie wziął na goworku firmy hordon?

Klient

Mam z sądu nakaz zapłaty teraz pytanie czy jest sens pójścia do komornika czy są jakieś środki na kontach dostał ktoś przelew? Czy tylko komornik znowu zarobi a ja dowiem się, że jest brak ściągalności

JAN
@Klient

Zadzwoń 513 036 506 a powiem ci jak działać dalej

IMPERIO PRZEMYSŁĄW KARDASZ

Pan Przemysław Kardasz, który stoi za firmą Hordon z pieniędzy, których nie zapłacił przewoźnikom otworzył sobie nową, legalnie działającą firmę. Każdy może sobie to sam sprawdzić - IMPERIO PRZEMYSŁAW KARDASZ ul. Cicha 87-721 Raciążek NIP: 8911623715 tel: 725 747 755. Tak się robi frajerów na kasę a służby w Polsce nic z tym nie robią. Kiedy (usunięte przez administratora) będą siedzieć?

Doradca
@IMPERIO PRZEMYSŁĄW KARDASZ

Jest Pan pewien na 100%. Łatwo kogoś oczernić a takie pomówienie może dużo kosztować.

@IMPERIO PRZEMYSŁĄW KARDASZ

Pan Przemysław Kardasz, był tam tylko zatrudniony jako pracownik, nigdy nie miał i nie ma żadnych udziałów w firmie Hordon. Wystawianie takich opinii które nie mają żadnych podstaw i zaszkodzą wizerunkowi firmy Imperio Przemysław Kardasz jest karalne. Firma nigdy nie była i nie jest powiązana z żadną inną firmą. Pan Przemysław Kardasz nigdy wcześniej nie reprezentował, ani nie był w zarządzie żadnej innej firmy.

Jacek
@IMPERIO PRZEMYSŁĄW KARDASZ

Pan Kardasz nigdy nie stał za firma hordon, to powinno być karalne żeby bez podstaw pisać takie rzeczy. Jeżdżę z nimi od blisko roku i zawsze wszystko w terminie , zreszta gdyby był przekręt to kolejna spółka by powstała bo prawo pozwala na przekręty przy spółkach . Wiec najpierw sprawdź co chcesz napisać chłopie

@Jacek

Tu masz mój NIP 9491590049 i sobie sprawdź panie Przemysławie Kardasz z firmy Hordon, która do dziś nie uregulowała płatności, a którą zgłosiłem do prokuratury. Próbuj takie sztuczki z takimi jak ty. Myślisz, że jesteś taki anonimowy? To chodź do sądu i powiedz co zrobiłeś. Na pewno będą ci bić brawo. A w IMPERO kiedy zrobisz wywrotkę?

@Kris

Pana bezpodstawne oszczerstwa zgłoszę. Nigdy nie byłem w zarządzie firmy Hordon, Pana zarzuty są bezpodstawne. Skoro Pan zgłosił to do prokuratury to dawno powinienem mieć jakikolwiek kontakt od kogoś z tejże instytucji. Nie mam nic, moja firma działa w pełni legalnie i nigdy nie prowadziłem innej działaności. Oczernia Pan moją firmę bezpodstawnie, za co Pan odpowie. Jest to karalne.

@Imperio Przemysław Kardasz

Prawda boli? To idź do sądu! Co robisz na tej stronie?! Lepiej zajmij się UCZCIWĄ PRACĄ!! A teraz pozdrawiam cię środkowym palcem. Żebym cię nigdy na drodze nie spotkał. Nara

@Kris

Po pierwsze nie jestem z Panem na „Ty”. Po drugie pisze tutaj tylko prawdę. Może Pan sprawdzić w KRS i rejestrze, sądzie lub innej instytucji czy kiedykolwiek stałem za firma Hordon. Nigdy. Po trzecie zostanie złożone zawiadomienie do sądu o możliwości popełnienia przestępstwa zniesławienia. Sam zbiór materiałów może potrwać, jest to rownież kosztowne, ale nie pozwolę sobie na tego typu bezpodstawne komentarze. Prawnik musi się też zapoznać ze sprawą, abyśmy mogli ustalić zadośćuczynienie. Pozdrawiam.

Mamy 5 miesiac bez platnosci

jetjet

ktoś ma jakiś kontakt do szefa?

@jetjet

Dwoch ich jest

Jeden z nich

@Przewoznik

Proszę do Pana pilny kontakt na biuro@imperio.net.pl lub 725 747 755 Firma Imperio Przemysław Kardasz nigdy nie była powiązana z żadną inną firmą. Pan Przemysław Kardasz pracował tam tylko jako pracownik, nigdy nie był w zarządzie żadnej innej firmy.

@Jeden z nich

W dniu dzisiejszym czekam na informację na biuro@imperio.net.pl lub na telefon: 725 747 755 odnośnie informacji od osób które publikują fałszywe informacje odnośnie firmy Imperio Przemysław Kardasz bez żadnych podstaw. Jeśli nie otrzymam żadnego maila, wystąpię do administratora strony o udostępnienie IP oraz zgłoszę sprawę na policję.

transport

ma ktoś kontakt brak płatności za faktury

@transport

Już nikomu nie płacą. Firma się zamyka z naszymi pieniędzmi

Tomasz
@transport

Zostawiam nr do profesjonalnej firmy, która pomaga odzyskać należności 603 244 912.

@Tomasz

(usunięte przez administratora) pan na windykację jak sądownie nie płacą to windykacji w ogóle ale trzeba zarobić i świadomie wciskać kit , że zapłacą

er1

dzięki

TransTOM
@Tomasz

Dzięki za kontakt, twarde działania bez owijania w bawełnę.

@TransTOM

Co masz ma myśli?

Przemysław Kardasz
@transport

Kontakt do właściciela hordona - IMPERIO PRZEMYSŁAW KARDASZ ul. Cicha 87-721 Raciążek NIP: 8911623715 tel: 725 747 755

Damian

Witam, czy ktoś zajmuje się pozwem zbiorowym? Chciałbym się podłączyć, bo samemu ciężko może być coś ugrać.

@Damian

I tak nie mają z czego ściągać ja złożyłam pozew i co chyba trzeba złożyć wniosek o zwrot vatu

Kancelaria Prawna

W przypadku tego dłużnika najrozsądniej skierować sprawę do sądu. Jeżeli będzie ktoś potrzebował reprezentacji zapraszam ppd numerem 539 694 006

Magda

100 dni po terminie 1200 zł !!!

Przewoznik

Ja nie mogę powiedzieć nic złego obiecali zapłacić i płatnosc jest. Po terminie 2 tygodnie. Ale zaplacone

@Przewoznik

Nic złego termin 60 dni i kolejne 14dni no tak super pewnie idealna współpraca .

wierzyciel
@Przewoznik

To proszę podać numer na jaki Pan dzwonił

Rob

Kolejna frajerska „firma” ...nie płacą (usunięte przez administratora)!!!!!

@Rob

Sąd karny jedyna opcja. Spółka nie ma więcej niż przy rejestracji. A za sprawy karne idzie się do więzienia ,albo płaci zadłużenia. Więc nie do komornika bo tylko koszta ponosić będziemy większe robić sprawę karną celowo Cie i mnie i nas wszystkich (usunięte przez administratora)

Transportowiec

Nie polecam,faktura z stycznia nie zapłacona .

firma transportowa

z giełdy transportowej (nemieckiej) wyrzuceni!!! więc musi być grubo w oszustach

Transport

Firma Hordon juz raczej przelewow robic nie bedzie. Strona www juz nie istnieje

Klient Janusz

Tam sa juz takie długi, że nie wiem czy z tego wyjda a codziennie sie znajduje kolejny glupi kupujac frachty na gieldzie tranportowej

Damian

Nie placa, telefony maile nic nie pomagają, jak ktos chce mam numer do "właściciela", sprawę już dawno oddalem do firmy windykacyjnej, jak do tej pory oddali 75% całego zadłużenia.

@Damian

To musialo byc spore ja mam tylko 1200zł I problem , a "wlasciciel" jest skołonny do mediacji?

@Damian

A co na właściciel do tego jak prezes odpowiada za długi właściciel ma to w (usunięte przez administratora)

Janusz
@Przewoznik

Przeciez prezes to wlasciciel w firmie gdzie jest pare osob.

@Przewoznik

Ja miałem dług na ponad 11 tys brutto teraz zostało ok 3 tys, nie odbierał telefonu brak odpowiedzi na @, nie czekałem długo bo po 30 dniach po terminie płatności zgłosiłem sprawę do firmy windykacyjnej

@Przewoznik

Chodziło mi o prezesa zarzadu

Prosze o kontakt.

Nie płacą

Zostaw merytoryczną opinię o Hordon Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Hordon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hordon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hordon Sp. z o.o.?

Hordon Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • 27 Grudnia 5 lok. 5A
    61-737 Poznań